🤑 NAJTAŃSZY SPOSÓB JEDZENIA GOTOWYCH POSIŁKÓW Z DOSTAWĄ

Polityka prywatności

Dane identyfikacyjne Administratora danych:

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych na potrzeby skorzystania z usług portalu Lunchroom.pl jest Marcin Racino prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Racino – Marcin Racino, przy ul. Braci Załuskich 11 m. 34 (01-773) NIP 5252231285, REGON 14035916 (dalej jako „Administrator”).

Dane osobowe to wszelkie informacje dotyczące osoby fizycznej lub pozwalające jednoznacznie zidentyfikować tę osobę (ustalić jej tożsamość). Mogą to być zarówno dane tekstowe, ale również dane biometryczne (np. odciski palców), wizerunek osoby (np. zdjęcia, video) i inne. W każdym przypadku, w którym na podstawie danych możemy ustalić tożsamości osoby, mamy do czynienia z danymi osobowymi i jednocześnie powiązaną z nimi osobą, której te dane dotyczą.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niektóre z Twoich danych mogą być niezbędne do zawarcia umowy i prawidłowego świadczenia naszych usług. Ponadto niektóre Państwa dane są niezbędne, abyśmy mogli spełnić wymagania określone przepisami prawa, o który

Klienci nas uwielbiają 🙏