Wyobraź sobie sytuację – kończysz ważny projekt, planujesz wdrożenie lub zamykasz deal z ważnym klientem. Patrzysz za okno, a tam… ciemność, ciemność widzę. Pracy jeszcze co najmniej na kilka godzin, a po lunchu nie zostało już nawet wspomnienie. Firmowe stołówki i bary – zamknięte. Pan Kanapka też już nie przyjedzie. Trzeba byłoby wyjść do restauracji, ale przecież nie po to zostałeś w pracy po godzinach, żeby chodzić po mieście. Co zrobić?

Benefit, który docenią Twoi pracownicy – jedzenie do biura w czasie nadgodzin

Nie dla wszystkich wybicie 16:00 oznacza zamknięcie komputera i podróż do domu. Coraz częściej pracujemy po godzinach, czasami nawet nie tylko od poniedziałku do piątku, ale i weekendami. Jeżeli zaliczasz się do tych “szczęśliwców” mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Koniec z zapijaniem głodu kawą! Specjalnie dla Was Lunchroom stworzył możliwość zamawiania jedzenia po godzinach – i to na koszt pracodawcy.

Na czym polega pomysł? Na tym, że pracownik nagradzany zostaje przez swojego pracodawcę za nadgodziny. “Na głodnego to nie praca!” – każdy z nas to wie. Dlatego zapewnienie pracownikom budżetu na posiłek podczas dodatkowych godzin spędzonych w biurze będzie miłym gestem firmy, który z pewnością zostanie doceniony i zauważony.

Zobacz jakie to łatwe!

W Lunchroom wychodzimy z założenia, że jedzenie to przyjemność. A przyjemności nie należy komplikować :). Dlatego zamawianie jedzenia dla firmy po godzinach to bardzo prosta i szybka akcja. Zarówno wtedy, kiedy to Ty jesteś właścicielem firmy, czyli osobą, która organizuje całe przedsięwzięcie i stawia posiłek swoim pracownikom, jak i wtedy gdy to Ty jesteś szczęściarzem, który może korzystać z benefitu

Dla pracodawcy:

Mamy dla Ciebie jeszcze jeden powód, aby zdecydować się na benefit jakim są lunche po godzinach – faktura zbiorcza na catering. Wyobraź sobie, że nie musisz za każdym razem zgłaszać się do restauracji z prośbą o wystawienie faktury i to Ty sam ustalasz warunki dofinansowania dla pracowników (czy to będzie 5 czy 25 złotych miesięcznie, a może jednorazowa akcja). Współpraca z Lunchroom (np. w ramach Lunch Day) to jedna faktura zbiorcza – płatna na koniec miesiąca. Posiłki zamawiane przez portal księgowane są jako usługa cateringowa i stanowią koszt uzyskania przychodu firmy, co pozwala odliczyć VAT. Słowem – ostateczny koszt dla firmy jest dużo mniejszy niż kwota którą pracownik otrzymał na swoim koncie.

Dla pracownika:

Nigdy wcześniej nie zamawiałeś jedzenia przez Lunchroom.pl? Nic prostszego. Twój szef lub administrator doładuje Twoje indywidualne konto, a Ty wchodząc na stronę lunchroom.pl i wybierasz ulubionę restaurację. Następnie na Slacku lub innym komunikatorze przesyłasz reszcie współpracowników link i… gotowe! Wybieracie ulubione dania i każdy płaci za siebie. Lub w tym wypadku – nie płaci. W końcu robisz nadgodziny, należy Ci się, prawda? 🙂

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pierwszej wizycie na Lunchroom.pl obejrzyj nasz krótki film instruktażowy, a na pewno wszystko szybko stanie się jasne.

Dla kogo zamawianie po godzinach?

Wbrew pozorom – nie tylko dla nocnych marków czy tych, których praca wciąga tak, że zapominają czy na zewnątrz świeci słońce, czy już jest noc. Zamawianie po godzinach to świetny pomysł dla Twojej firmy, jeżeli:

Dzięki Lunchroom nie musisz martwić się o zbiórkę pieniędzy, spisywanie zamówienia, podział na wegańskie i wegetariańskie. Tutaj wszystko jest proste – po otrzymaniu linku do wspólnego zamówienia w ulubionej restauracji każdy pracownik zamawia dokładnie to co chce. I płaci sam za siebie (pieniądze pobierane są z wcześniej doładowanego konta) – kilkoma kliknięciami myszki. Warunek: jedzenie zamówione jest po standardowych godzinach pracy i na adres biura.

Głodny pracownik =… ?

Chyba nie chcesz się tego dowiedzieć. Szczególnie wtedy, gdy Twoi pracownicy muszą zostać po godzinach. Lunchroom daje Ci możliwość nie tylko prostego zamawiania Twojego ulubionego jedzenia, prosto do biura. Dzięki nam możecie zjeść smacznie, w niestandardowych godzinach i… w dobrej cenie. Oto kilka propozycji, które pozwolą wycisnąć Ci z zamawiania jedzenia do firmy jeszcze więcej: