Opinie na temat Wikt Codzienny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 7 dni temu

  Komentujący był zachwycony produkcją pożywienia firmy cateringowej Wikt Codzienny. Zaznaczyli oni szeroką gamę dań i brak monotonii w ich menu, a także smak, sytość i dokładność przygotowania potraw.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 13 dni temu

  Klient wspomina z zachwytem o Wikcie Codziennym, cateringu pudełkowym. Zaznacza, że dania są przepyszne, porcje duże, a dostawa na czas. Docenia też uprzejmość obsługi, która wręcz zachęca do polecania go.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 13 dni temu

  Klient odkrywa prawdziwą przyjemność z Wikt Codzienny. Przyjemne jedzenie, rozsądne ceny i zawsze mogący polegać na terminowych dostawach - to wszystko sprawia, że zasługuje on na maksymalną ocenę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 22 dni temu

  Klient korzystający z usług firmy cateringowej Wikt Codzienny pozostaje z nimi od 3 miesięcy i nadal jest zadowolony. Docenił smaczne dania i dobrze dobrane składniki, z których przygotowywane są zupy. Ponadto, firma zaskakuje ciekawymi rabatami. Klient poleca usługi firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 23 dni temu

  Klient Wikt Codzienny został pozytywnie zaskoczony - dostawy były na czas, jedzenie smaczne i zróżnicowane, a cena rozsądna. Obsługa wywołała u niego pozytywne wrażenie. Wszystko to pozwoliło mu na utrzymanie sylwetki przy 1800 kaloriach dziennie. W związku z tym jest to firma godna polecenia - zasłużyła na 5 gwiazdek.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystając z Wikt Codzienny, klient miał doświadczenie wyjątkowe. Pudełka zawsze były dostarczane na czas i zawierały różnorodne i smaczne jedzenie. Umożliwiło to klientowi utrzymanie sylwetki przy 1800 kaloriach dziennie, a cena była rozsądna. Obsługa też okazała się niezwykle miła, co skłoniło klienta do wystawienia 5 gwiazdek.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Klient zachwycił się Wiktem Codziennym. Przyznaje, że desery są wyśmienite, a gofry z malinami szczególnie smaczne. Dodatkowo, firma ma wielu polecających ją ambasadorów, co tylko podkreśla jej pozytywny wizerunek. Klientka jest bardzo zadowolona z tego, co oferuje producent pożywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Klient Wikta Codziennego został zachwycony ich produktem. Ucieszyła go możliwość wyboru posiłków, dostosowanych do jego ograniczeń żywieniowych. Dzisiejsza rolada z cukinii z łososiem i szparagami okazały się absolutnym mistrzostwem smaku. Przystępna cena i zawsze punktualna dostawa zadowoliły klienta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Klient był zachwycony Wiktem Codziennym, który dostarczył smaczne i zdrowe posiłki na czas. Zdecydowanie polecam go jako wybór cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług cateringu dietetycznego Wikt Codzienny przyniosło fantastyczne rezultaty. Przez dwa miesiące, korzystający z produktów firmy poczuł się świetnie i udało mu się zrzucić nadprogramowe kilogramy. Wszystko to dzięki wyśmienitemu smakowi pudełek, a szczególnie koktajlom zielonego Lassi, które stały się ulubionymi. Pełne zadowolenie i satysfakcja zdecydowanie zachęca do skorzystania z usług Wikt Codzienny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Kiedy klient poszukiwał cateringu, który pomógłby mu schudnąć, Wikt Codzienny był odpowiedzią. Po kilku miesiącach korzystania z ich usług, ten klient zyskał wymarzone rezultaty, a jednocześnie cieszył się smakiem ich pysznych posiłków. Zdecydowanie poleca ich usługi.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Konsument był zachwycony ofertą cateringu Wikt Codzienny. Posiadała ona smaczne, zróżnicowane i punktualne pożywienie, idealne dla osób preferujących dietę wegetariańską. Z pełnym przekonaniem można polecić ją każdemu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Klient ceni Wikt Codzienny za szeroki wybór dań i dbanie o szczegóły. Specjalne opcje dla osób z nietolerancją glutenu i laktozy są ogromnym udogodnieniem, pozwalając im cieszyć się pysznym jedzeniem bez obaw. Klient poleca catering z czystym sumieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient przekonany był, że Wikt Codzienny to idealny wybór jeśli chodzi o catering, który zapewni smaczne i zdrowe posiłki na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient Wikta Codziennego odkrył, że jest to idealny wybór dla długoterminowej diety. Z radością mogło dostosować menu do preferencji, by nigdy się nie nudzić. Zbilansowane i smaczne posiłki okazały się kluczem do sukcesu, dlatego poleca je każdemu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Wikt Codzienny to absolutny zachwyt. Posiłki inspirowane kuchnią indyjską są pyszne i pozwalają na odkrywanie nowych smaków. Każdy kolejny posiłek to powód do radości, dlatego też z czystym sumieniem można polecić ten catering.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Użytkownik Wikt Codzienny zachwycony jest jakością oferowanego pożywienia. Dostawy są na czas, a jedzenie smaczne i różnorodne. Co w szczególności zachwyca smakosza to jakość mięsa, o czym zdecydowanie chce się podzielić swoim pozytywnym doświadczeniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient zachwalał Wikt Codzienny jako najlepszy producent pożywienia, który oferuje bardzo różnorodne opcje. Każda z nich jest smaczna, doprawiona i nie ma nudy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient bardzo pozytywnie ocenił Wikt Codzienny. Mówi, że opcja vege 4ever jest idealna dla niego. Przyznaje, że jest zachwycony jakością produktów oraz ich różnorodnością. Docenia, że znalazł tu to, czego szukał – zdrową, pełnowartościową i smaczną kuchnię wegetariańską.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Wikt Codzienny to prawdziwa uczta dla podniebienia. Począwszy od różnorodnych dań, po szeroki wybór diet i kaloryczności - każdy klient znajdzie tu coś dla siebie. A wszystko z dostawą na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient opisuje miłą obsługę dostawcy pudełek od Wikt Codzienny. Zawsze starannie dba o to, by pudełka były dostarczane na czas, aby ułatwić klientowi dostęp do zdrowego i smacznego posiłku.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujący był zachwycony ofertą Wikt Codzienny. Wyrażał swoje podziw dla smaku jedzenia i jakości mięsa, które zdecydowanie spełniły jego oczekiwania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrył Wikt Codzienny i zauważył, że jego wybór menu pozwala mu na pełną kontrolę nad tym, co zostanie zamówione. Co więcej, jego wybredne preferencje odnośnie jedzenia zostały zaspokojone, a on sam nie nudzi się szybko.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zachwycony Wiktem Codziennym. Smaczne, świeże posiłki, miła obsługa i różnorodne menu sprawiły, że klient poleca firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient by wyrażnie zadowolony z Wikt Codzienny, który oferuje catering pudełkowy. Przetestował ich usługi i jest zachwycony. Ocenia ich na pięć gwiazdek i poleca ich innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Konsument zachwycony był usługami firmy cateringu pudełkowego Wikt Codzienny. Jego zadowolenie wynikało z smacznych dań oraz sporych porcji, które zaspokajały jego głód. Regularne spożywanie pożywienia z cateringiem pudełkowym pozwalało mu uniknąć konieczności dokupywania dodatkowych przekąsek, wystarczyły mu kalorie zawarte w daniach. Dodatkowym plusem okazał się fajny deser, który zapewniony był każdego dnia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient jest zachwycony produkcj poywienia firmy cateringu pudekowego Wikt Codzienny. Próbował ju wiele innych opcji, ale tamten producent okazał się najlepszym wyborem. Można powiedzieć, że było to dobre trafienie. Bardzo poleca go.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient pozytywnie wyrażał swoje wrażenia o Wikt Codzienny. Chwalił duże porcje, punktualność dostaw i miłą obsługę, którą ceni.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z Wikt Codzienny zapewnia klientom szeroki wybór posiłków, dzięki czemu nigdy się nie nudzą.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient miał złe doświadczenia z Wiktem Codziennym. Zamiast zadowolenia, którego się spodziewał po zamówieniu diety sportowej, otrzymał rozczarowanie. Zamiast tego, poleca kuchnię Vikinga, którą określa jako najlepszą i nie oszukującą z makro.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient Wikt Codzienny miał wyjątkowe doświadczenie. Jedzenie było świeże i apetyczne, co idealnie trafiało w gust tego klienta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Wikt Codzienny jest pozytywnym doświadczeniem. Jedzenie jest smaczne, a dieta skuteczna. Dodatkowo, obsługa jest na wysokim poziomie. Jest to coś, co komentujący może polecić z czystym sumieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient był zachwycony Wiktem Codziennym. Zawsze dostarczali zamówienie pod drzwiami, bez żadnych zbędnych opóźnień. Pożywienie było smaczne i nigdy nie było żadnych problemów.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient był na diecie od wielu miesięcy i 95% dostaw od Wiki Codziennego zjadł. Zauważył, że makro podawane przez firmę są prawdziwe, co czyni ją bezkonkurencyjną w diecie sportowej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług Wikt Codzienny to niesamowite doświadczenie. Jako klient czuje się w pełni doceniony dzięki szybkiej reakcji na uwagi i zastrzeżenia. Świeżość produktów oraz ich odpowiednie doprawienie zapewniają pyszne i zbilansowane posiłki. Wybór diety wege jest nie tylko dostępny, ale i zrównoważony, a dostawy są zawsze na czas i bez dodatkowych opłat.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zachwycony możliwością wybierania samemu swoich posiłków przy korzystaniu z usług firmy Wikt Codzienny. Dzięki temu mógł z powodzeniem unikać składników, których nie mógł jeść.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 5 miesiące temu

  Klient spędził 9 miesięcy z Wiktem Codziennym, ale ich jakość i smak zdecydowanie pogorszyły się od kilku miesięcy, co sprawiło, że klient postanowił nie zamawiać i nie polecać ich usług. Co więcej, firma wyłączyła możliwość komentowania na swoim Instagramie, co również nie wpłynęło pozytywnie na opinię klienta.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 5 miesiące temu

  Użytkownik Wikt Codzienny doświadczył zmian w jakości i cenie cateringu pudełkowego w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Przeważają dni gorszej jakości, więc użytkownik nie poleca usług tego producenta pożywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient odkrył Wikt Codzienny i w pełni cieszył się z tego wyboru. Zadowolony z jakości pożywienia, nigdy nie musiał wyrzucać posiłków.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zachwycony Wiktem Codziennym. Podkreślił, że jedzenie jest pyszne i idealne dla osób na diecie Keto. Z pełnym przekonaniem poleca te firmę cateringową.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient Wikta Codziennego zaobserwował znaczący spadek swojej wagi w ciągu zaledwie trzech miesięcy, a to za sprawą smacznych i dobrze zbilansowanych kalorycznie dań firmy cateringu pudełkowego. Nie musiał wkładać w to zbyt wiele wysiłku, co tylko potwierdza jakość oferowanych produktów.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z Wikt Codzienny okazało się strzałem w dziesiątkę. Z 5 posiłków, które dostarczało, żaden nie okazał się mdły. Każdy był smaczny aż do ostatniego okruszka.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zaskoczony tym, jak Wikt Codzienny wychodził naprzeciw jego potrzebom jako niedoświadczonego domowego kucharza. Dzięki profesjonalnemu cateringu pudełkowemu nie potrzebował kupować garnków, by móc cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami. Obsługa została przez niego pozdrowiona.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Klient Wikta Codziennego został rozczarowany jakością oferowanych posiłków. Przygotowywane niedbale nie zawsze zgadzają się z tym, co jest w menu. Zamiast grzanek, często dostaje się kawałek chleba tostowego, a sałatka jest duża, aczkolwiek nieciekawa.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Klient odczuł rozczarowanie po zamówieniu cateringu od Wikt Codziennego. Odczuł, że jedzenie nie było odpowiednio przyprawione, a jakość jego była niska. Rekomendacja dla innych klientów była jasna - lepiej zapłacić więcej niż kupować coś tańszego z Groupona.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient skorzystał z usług Wikt Codzienny i był zadowolony. Ich atrakcyjne ceny, estetyczne opakowanie i zróżnicowana dieta zapewniły mu udane doświadczenie cateringu pudełkowego. Przy zamówieniu weekendowym otrzymał aż dwa różne zestawy na każdy dzień, co sprawiło, że czuł się wyjątkowo.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient odkrył Wikt Codzienny i został całkowicie zachwycony. Oferta cateringu pudełkowego zaspokajała jego apetyt, a jedzenie smakowało wyśmienicie. Obsługa okazała się fantastyczna, a dodatkowym bonusem było to, że klient stracił kilka kilogramów, bez konieczności stosowania diety. Z czystym sumieniem poleca on firmę innym.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom