Opinie na temat Tu Kokoszka Dziobała - catering roślinny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient zachwyca się Tu Kokoszka Dziobała - cateringiem roślinnym. Chwali urozmaicone i smaczne jedzenie, jednak uważa, że w wersji insulinka jest może nieco za dużo węglowodanów. Mimo to decyduje się kontynuować jego korzystanie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 4 miesiące temu

  Klienci mają mieszane uczucia wobec Tu Kokoszka Dziobała - cateringu roślinnego. Oferują one różnorodne, smaczne posiłki, które nie powtarzają się często. Opcja wykluczeń składników z diety jest super, jednak brakuje informacji na temat tego, czym są zastępowane. Czasami zdarza się dostanie posiłku z produktem, który został wykluczony lub nic go nie zastąpiło. Możliwość wymiany posiłków byłaby fajną opcją, szczególnie dla osób, które nie lubią zup. Oferta jest dobra, ale niektóre dania zawierają produkty o wysokim indeksie glikemicznym. Ocena dla Cateringu wynosi 7.5/10.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient przyznał, że od Tu Kokoszki Dziobały spożywa posiłki już od dwóch tygodni. Uderzyło go jak dobre może być roślinne jedzenie - zostawiło pozytywne wrażenie i miłe uczucie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient wyraża pozytywne doświadczenie z korzystania z cateringu Tu Kokoszka Dziobała - cateringu roślinnego. Przekonany o jakości produktów, zadowolony z porcji i możliwości wykluczenia składników, ceni sobie dodatkowo ekologiczne opakowania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zachwycony produktem firmy Tu Kokoszka Dziobała - catering roślinny. Posiłki zawierały zróżnicowane, smaczne i duże dania wegańskie, które zostały uznane za najlepsze spośród wszystkich, które klient spróbował.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zachwycony usługami firmy Tu Kokoszka Dziobała. Pyszne jedzonko, które zostało dostarczone na czas, sprawiło, że klient nie miał żadnych zastrzeżeń.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zachwycony Tu Kokoszka Dziobała – cateringu roślinnym. Uważa, że jest to najlepszy wegański catering pudełkowy, jakim miał okazję próbować.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient zachwycony jest produktem firmy Tu Kokoszka Dziobała - catering roślinny. Ich pyszne posiłki wyglądają pięknie i oferują słodkie śniadania, które okazują się być mistrzostwem. Gorąco je poleca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient był zachwycony ofertą Tu Kokoszki Dziobały - cateringu roślinnego, zwłaszcza ich różnorodnością dań i możliwością wykluczenia do trzech składników. Przepyszne, dobrze skomponowane dania i słodkie śniadania zachwyciły klienta, jednakże poprosił o wprowadzenie mniej dań smażonych i więcej surowizny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 lata temu

  Klient skosztował cateringu Tu Kokoszka Dziobała, oferującego dietę pełnowartościową, i stwierdził, że to nie jest catering dla osób przyzwyczajonych do intensywniejszych doznań smakowych. Ich potrawy były monotonne, a kaloryczność niewystarczająca, przez co klient przytył. Z kolei, dużym plusem były wyborne ciasta, chleb bezglutenowy i pasty śniadaniowe. Komentarz klienta na temat Tu Kokoszka Dziobała wskazuje, że dieta pełnowartościowa oferowana przez catering nie była dla niego odpowiednia. Potrawy były monotonne, a kaloryczność niewystarczająca. Z drugiej strony, wyborne ciasta, chleb bezglutenowy i pasty śniadaniowe były jego zaletą.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient zachwycony doświadczeniem z Tu Kokoszka Dziobała - cateringu roślinnego - opisał je jako smaczne, świeże i różnorodne. Wyraził również swoje uznanie dla Szefa Kuchni i zdecydował się zamówić jedzenie ponownie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klienci Tu Kokoszki Dziobały mogą cieszyć się codziennie najlepszym kateringiem wegańskim. Oferta jest pyszna i różnorodna, co sprawia, że z obiadu można czerpać autentyczną przyjemność.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Klient odczuł rozczarowanie i zniechęcenie do Tu Kokoszki Dziobały - cateringu roślinnego. Posiłki były ubogie w białko, zbyt drogie i niesmaczne. Jakość i zbilansowanie posiłków było krytykowane. Prezentacja potraw budziła wstyd, a nadmiar cebuli i czosnku uznał za niepotrzebny. Ogólnie rzecz biorąc, klient nie poleca tego cateringu.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom