Opinie na temat Rukola Catering Dietetyczny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 17 dni temu

  Rukola Catering Dietetyczny oferuje smaczną, urozmaiconą dietę, składającą się z świeżych składników. Wybierając pudełka ekologiczne, klient ma poczucie, że nie zwiększa swojego śladu ekologicznego. Możliwość skorzystania z promocji sprawia, że dostarczane jedzenie jest naprawdę opłacalne. Doświadczenie klienta uzupełnia profesjonalna obsługa kurierów, którzy zawsze dostarczają paczki w bezpiecznym miejscu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 19 dni temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny dostarczyło prawdziwej zmiany. Klient mógł doświadczyć wykwintnych i zdrowych posiłków, które pomogły w spadku wagi ciała.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 20 dni temu

  Klient odkrywa w Rukola Catering Dietetycznym niezwykłe doznania kulinarne. Jakość i różnorodność oferowanych potraw zachwyciła go na tyle, że stały się one pierwszym wyborem, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Komentarz klienta na temat Rukola Catering Dietetyczny ujawnia niepokojące zachowanie jednego z kierowców - wchodzenie na przejście dla pieszych bez wcześniejszego zorientowania się, że piesi mają zielone światło. To niedopuszczalne i nie powinno się zdarzać.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Klient skarżył się na nierówną jakość jedzenia oferowanego przez Rukola Catering Dietetyczny, od bardzo dobrych past kanapkowych, pasztetów i potrawek na obiad, po twarde warzywa. Szczególnie drażnił go naprawdę zły smak i jakość "zdrowych pizz na gryczanym spodzie" oraz niedokładne dostarczanie jedzenia pod określony adres, co skutkowało koniecznością wyrzucania jedzenia z całego dnia.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług firmy Rukola Catering Dietetyczny doprowadziło do rozczarowania. Potrawy okazały się mdłe i niesmaczne, przez co trzy dni próbnej diety wege nie były zadowalające. Rekomendacja jest taka, aby spróbować produktów firmy, zanim się zdecyduje na dłuższe zobowiązanie, a nie kierować się wyłącznie ocenami.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiąc temu

  Klient skorzystający z usług Rukola Catering Dietetyczny miał pozytywne doświadczenia z ich pożywieniem. Uważa je za smaczne, różnorodne, starannie przygotowane i spakowane. Wyważone doprawienie i ciekawe kombinacje smakowe są dodatkowymi atutami. Jedyne, co go rozczarowało, to brak propozycji wegańskiej w diecie elastycznej z wyborem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny to czysta przyjemność. Posiłki są świeże, różnorodne i smaczne, zwłaszcza ciasto wegańskie z porzeczkami, którego twórca zasługuje na nagrodę. Dieta redukcyjna wybrana przez klienta okazała się strzałem w dziesiątkę - nie ma problemów z podjadaniem wieczorami, a jedzenie ma konsystencję, która przypomina domowe potrawy. Obsługa klienta i dostawcy są na najwyższym poziomie, co sprawia, że każdy, kto zastanawia się nad skorzystaniem z usług cateringowych, powinien wybrać właśnie Rukola.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Klient Rukola Catering Dietetyczny wyraża swoją satysfakcję z przygotowywanych przez nich posiłków. Urozmaicone, smaczne i świeże jedzenie zawiera jaja, ryby, podroby i mięso, a dieta ketogeniczna 3000 kcal zaspokaja kaloryczne potrzeby. Do tego dostarczane jest w chłodnie, o idealnym dla klienta czasie - ok godz 18. Klient twierdzi, że za wydane pieniądze otrzymuje wyjątkową jakość.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Korzystanie z cateringu Rukola Catering Dietetyczny okazało się błogosławieństwem. Zakup diety został pozytywnie przetestowany, a jakość dostarczanego pożywienia zaskoczyła nawet męża, który podjadał niektóre dania. Obsługa klienta okazała się bardzo dobra - w reakcji na niedogodności związane z dostawą, firma obdarowała ich dodatkową porcją. Polecenie tego cateringu jest szczere.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient skorzystał z usług firmy Rukola Catering Dietetyczny i był zadowolony z zamówienia. Przez kilka miesięcy korzystał zarówno z diety elastycznej, jak i keto, które zostały dostarczone w najlepszym porządku. Z czystym sumieniem poleca tę firmę cateringową.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny zostało przez klienta nagrodzone pełnym uznaniem. Przyciągają one jego uwagę nie tylko smakiem, ale również dobrze skomponowanymi posiłkami, które zaspokoją każde wymagania dietetyczne.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Komentarz klienta o Rukola Catering Dietetycznym skłonił do wątpliwości - było to jedzenie, które nie spełniło oczekiwań. Klient nie polecał firmy zdecydowanie i wyraźnie.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient miał doświadczenie z Rukola Catering Dietetycznym, który wysyłał mu esemesy i wiadomości e-mail. Jedzenie było średnio smaczne, ale skuteczne w zrzucaniu wagi. Cena była średnia w porównaniu do innych pudełkowców. Klient był zmęczony ciągłymi przypomnieniami marketingowymi, którym nie mógł się oprzeć.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Konsument zauważa zalety usług cateringowych firmy Rukola Catering Dietetyczny, takie jak zróżnicowane, smaczne i zdrowe jedzenie. Słusznie podkreśla, że posiłki są apetycznie przygotowywane i z czystym sumieniem poleca je innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny to prawdziwa przyjemność. Świeże, zdrowe i smaczne posiłki są szczegółowo zapakowane, dzięki czemu możesz je zabrać wszędzie ze sobą. Bogaty wybór składników, od ryby, mięsa i warzyw, po różne rodzaje kasz, pozwoli Ci znaleźć dietę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Dodatkowo dostawy są zawsze na czas, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się smacznymi potrawami. Zachęcam do skorzystania z ich usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient zachwycił się usługami firmy Rukola Catering Dietetyczny. Udostępniając swoje opinie, wspomniał o smacznych i urozmaiconych posiłkach, które zawsze są dostarczane na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny to czysta przyjemność. Posiłki są bardzo smaczne i zróżnicowane, a ich estetyczne przygotowanie sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne. Obsługa jest bardzo przyjazna i pomocna, a kurierzy zawsze dostarczają posiłki na czas. To był już nasz drugi raz i na pewno nie ostatni. Polecamy skorzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny zapewnia wieloletnie szczęście. Potwierdzone przez klienta jakość oferowanych dań jest niezmiennie wysoka.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient zachwyca się zdrowym i smacznym caterinem pudełkowym od Rukoli Catering Dietetyczny. Utrzymuje, że jak na dietę bezmleczną, jaką potrzebowała, posiłki okazały się ratunkiem, gdyż pozwoliły jej schudnąć, a przy okazji smakowały. Zaakceptowała również niezbyt wyrafinowane doprawienie niektórych potraw.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Rukola Catering Dietetyczny oferuje smaczne, zróżnicowane i na czas dostarczane potrawy, w tym ciekawe i smaczne opcje dla wegan. Ten producent pożywienia zasługuje na polecenie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukoli Catering Dietetyczny po raz drugi było dla klienta powodem do zadowolenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zaskoczony, gdy otrzymał pożywienie od Rukola Catering Dietetyczny, pomimo trudnej lokalizacji. Zadowolony z wegańskiej oferty, postanowił kontynuować korzystanie z usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zachwycony smakiem, świeżością i różnorodnością oferty Rukola Catering Dietetycznego. Wyraził swoje rekomendacje dla tego producenta pożywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami Rukola Catering Dietetycznego. Jedzenie było zawsze świeże, urozmaicone i smaczne, co skłoniło go do powrotu do tej firmy cateringowej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług cateringu dietetycznego Rukola Catering Dietetyczny to gwarancja smacznego, zdrowego i świeżego jedzenia dostarczanego zawsze na czas. Oferta obejmuje pasty na kanapki, ciasta, dania główne, koktajle, zupy, sałatki i puddingi, które wyróżniają się wysoką jakością produktów i kompozycjami smakowymi. Opakowania są dobrze zgrzane. Dla wszystkich, którzy szukają urozmaiconego i zdrowego jedzenia, catering Rukola jest niewątpliwie godnym polecenia wyborem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrył w Rukola Catering Dietetycznym smaczne i urozmaicone potrawy, wszystko przygotowane ze świeżych produktów. Z nieukrywaną satysfakcją poleca ten catering pudełkowy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny to czysta przyjemność! Próbowanie trzech różnych diet (redukcyjna, flex i keto) pozwoliło na odkrycie wykwintnego smaku dań, które są świeże oraz bardzo smaczne. Wybór dań w diecie flex jest ogromny, począwszy od słodkich, przez wytrawne, po bezmięsne. Obsługa jest na wysokim poziomie, dzięki czemu można cieszyć się pełnym komfortem. Bez wątpienia, Rukola Catering Dietetyczny zasługuje na polecenie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient po próbnym zestawie (3 dni) z firmy Rukola Catering Dietetyczny nie był zadowolony. Kurier nie informował o przyjeździe, przez co jedzenie przeleżało na wycieraczce. Większość dań pokrywała się między zestawami, a te, które były smaczne, miały nieciekawy wygląd oraz dziwne połączenia produktów i smaków. Porównanie do innych cateringów wykazało, że Rukola wypadła słabo i klient nie zamierza ponownie skorzystać z usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujący był zachwycony jedzeniem oferowanym przez Rukola Catering Dietetyczny. Ich pożywienie było smaczne i zasługiwało na pozytywne recenzje.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrył przyjemność jedzenia posiłków od Rukola Catering Dietetyczny. Przepyszne smakołyki zachęciły go do zachwalania ich innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient próbował usług Rukola Catering Dietetyczny i był bardzo zadowolony. "Mniam mniam!" - skomentował. "Polecam!"

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Rukol Catering Dietetyczny! Jako czsto podrwany podrzymujcy tryb ycia i nie majcy zbyt wiele czasu na gotowanie, ceni sobie mozliwoci dostawy poywienia przygotowanego przez profesjonalnych kucharzy. Jako klient, mam przyjemno czerpa korzyci z szerokiego wyboru zdrowych, smacznych i zrnicowanych posikw. Nie tylko zamwienia s przygotowywane i dostarczane zgodnie z zapowiedzi, ale rwnie jako produktw jest wysoka. Przy okazji zachowywane s najwysze standardy higieny. Dzi jestem szczliwym klientem sprawdzonego producenta cateringu pudekowego. Rukola Catering Dietetyczny to producent cateringu pudekowego, który zapewnia klientom wyjątkowo wysoki poziom usług. Dostarczane posiłki są zdrowe, smaczne i zróżnicowane, co zapewnia szeroki wybór dla każdego klienta. Zamówienia są przygotowywane i dostarczane zgodnie z zapowiedzią, a produkty są wysokiej jakości. Co więcej, przy okazji zachowane są najwyższe standardy higieny. Dzięki temu każdy klient ma pewność, że będzie czerpał korzyści z usług Rukola Catering Dietetycznego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Rukola Catering Dietetyczny okazał się strzałem w dziesiątkę. Klient ceni sobie jego smaczne i świeże posiłki oraz zrównoważone menu, które pomogło mu wprowadzić nowe nawyki żywieniowe. Zespół firmy okazał się przemiły i zawsze pomocny, co spotkało się z wyraźnym wyrażeniem wdzięczności.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był entuzjastycznie nastawiony do Rukola Catering Dietetyczny. Ich menu zaskoczyło jego oczekiwania, a jakość produktów była imponująca. Co więcej, nie dorzucają do wszystkiego suszonych pomidorów, co nie jest normą w innych firmach.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zachwycony cateringu pudełkowego Rukola Catering Dietetyczny. Jego dania były pyszne, a obsługa miła i pomocna. Śmiało można polecić tę firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny to gwarancja pysznych, zdrowych posiłków przygotowanych z troską. Do tego miła obsługa i wygodny system dostaw sprawiają, że klienci zawsze mogą liczyć na usługi najwyższej jakości.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny okazało się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Klient miał okazję skorzystać zarówno z diety elastycznej, jak i wegańskiej. Co ważne, jakość pożywienia była wysoka - wszystko było świeże i smaczne, co zdecydowanie przekonało klienta do ponownego skorzystania z usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zadowolony z oferty Rukola Catering Dietetyczny. Opisał zbilansowaną dietę i smaczne dania zróżnicowane pod względem składników.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Rukola Catering Dietetyczny oferuje smaczne i niedrogie pożywienie, a także elastyczność w przypadku nagłych zmian. Dostarcza ono także opcje eko-opakowań dla zdrowszego środowiska. Najważniejsze jest jednak to, że skutecznie pomaga ono w odchudzaniu - komentujący zrzucił 13 kg w zaledwie trzy miesiące.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrywa przyjemność jedzenia dietetycznego pudełkowego, które zapewnia Rukola Catering Dietetyczny. Ich specjalnością są smaczne i zdrowe posiłki, które są urozmaiceniem każdego dnia. Klient jest pełen entuzjazmu i poleca firmę innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrył, jak zdrowa, dietetyczna dieta może wpłynąć na jego samopoczucie. Po skorzystaniu z usług Rukola Catering Dietetyczny, komentujący odnotował znaczny spadek objawów gastrycznych, aż o 90%. Zadowolony z jakości usług, poleca je innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny to przyjemność. Ich przepyszne składniki i estetycznie podane potrawy zachwycają, a serwis Klienta wspiera na najwyższym poziomie. Przekonany klient chętnie poleca tę firmę cateringową, która wyraźnie przebija inne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukoli Catering Dietetycznego to prawdziwe odżywianie się. Oferta jest bogata w składniki odżywcze, a smak, wygląd i wrażenia pozostawiają niezapomniane. Przy wyborze tego cateringu, można liczyć na profesjonalny kontakt z dietetykami, a nie z konsultantami infolinii.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient zachwycony usługami firmy cateringowej Rukola Catering Dietetyczny. Ich posiłki zachwycają swoją różnorodnością i świeżością, a estetyczne pakowanie sprawia, że dostawa dociera zawsze zgodnie z zamówieniem. Niezawodne pożywienie, które chętnie poleca się innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Rukola Catering Dietetyczny od 3 tygodni pozwoliło na doświadczenie smacznych posiłków, które są zarazem estetycznie podane. Dieta jest zbilansowana, bogata w warzywa i produkty pełnoziarniste, co sprawia, że komentujący zamierza korzystać z ich usług jeszcze przez dłuższy czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Użytkownik doświadczył wyjątkowego poziomu usług Rukola Catering Dietetyczny - od wysokiej jakości jedzenia po punktualną dostawę. Ich opakowanie, oznaczenie potraw i sposób przygotowania zostały ocenione na piątkę. Jedyne, co można było zarzucić, to powtarzalność dań po pewnym cyklu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient został zachwycony usługami jakie oferuje Rukola Catering Dietetyczny. Zauważyła różnorodność posiłków i kompozycje smaków, jak również świetną obsługę i kontakt bezpośredni telefoniczny. Poleca ona catering innym z doświadczenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Użytkownik opisuje Rukola Catering Dietetyczny jako rewelacyjny. Zwraca uwagę na dużą różnorodność potraw, które są smaczne i dobrze skomponowane. Dodatkowo, torby z jedzeniem są dostarczane na czas, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących w nieregularnych godzinach. Obsługa jest miła. Użytkownik poleca catering z czystym sumieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Rukola Catering Dietetyczny zasługuje na pochwałę. Próbowanie innych usług cateringu pozwoliło na uświadomienie sobie jakości oferowanych przez firmę. Jedzenie jest świeże, pyszne i podane z dbałością o estetykę. Dostępna opcja wyboru posiłków w diecie elastycznej sprawia, że jest ona idealna dla klienta. Kontakt z firmą jest na wysokim poziomie i z chęcią ją poleca.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom