Opinie na temat Mój Catering

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient wyraża swoją satysfakcję z oferty firmy Mój Catering. Estetyka dań oraz smak są ocenione na wysokim poziomie, a także docenia duży wybór, z którego zawsze może wybrać coś dla siebie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient przyznał, że jest zadowolony z usług firmy Mój Catering, z którego korzystał po raz kolejny. Dostarcza on zdrowych posiłków odpowiednich dla wszystkich diet. Jego wysoki poziom jest konsekwentny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient odkrył prawdziwy skarb w Mój Catering. Zawsze przepyszne jedzenie i punktualna dostawa sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto lubi smaczne i zdrowe posiłki. Co więcej, opakowania są zawsze kompletne, a jedzenie jest zawsze smaczne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient odkrył, że Mój Catering oferuje wyjątkowe doznania smakowe. Większość dań zaskoczyła go pozytywnie i nie potrzebuje doprawiać ich dodatkowo.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był zachwycony jakością cateringu pudełkowego Mój Catering, szczególnie Sałatką caprese z buraków z bazyliowym pesto. Jednakże sugerował, by dodać jeszcze więcej warzyw typu batat.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był niezwykle zadowolony z cateringu firmy Mój Catering. Zawsze czekał z niecierpliwością, aż dostanie jedzenie od nich. Oferowane dania były zawsze świeżutkie i smaczne - zjadał je z apetytem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient postawił na Mój Catering i nie był zawiedziony. Przez dwa tygodnie jadł smaczne i dobrej jakości dania, które zostały dostarczone bez żadnych problemów. Zdecydowanie poleca tę firmę cateringową.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Użytkownik przy ocenie cateringu Mój Catering był sceptyczny, gdyż wziął pod uwagę pozytywne opinie innych. Jednakże po przetestowaniu większości dań okazało się, że są one nie do zjedzenia. Użytkownik nie poleca cateringu i rekomenduje inne usługi, które są tańsze i oferują zjadliwe posiłki.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient zawsze był zadowolony z Mój Catering. Świeże, smaczne i zróżnicowane pożywienie było dostarczane punktualnie. Nigdy nie doświadczył zawodu z tej firmy cateringowej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami firmy cateringowej Mój Catering. Porcje były odpowiednio zbilansowane, a różnorodność dań sprawiła, że nie ma mowy o nudzie w jedzeniu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z cateringu pudełkowego Mój Catering to sama przyjemność. Oferta jest wyjątkowo smaczna, a dostawa terminowa i bezproblemowa. Zdecydowanie warto skorzystać z tych usług, szczególnie gdy przebywa się w Warszawie. Komentujący zamówił jedzenie na 4 dni i jest zadowolony z codziennych przysmaków, dlatego poleca Mój Catering innym.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Mój Catering nie było udane. 50% dań okazało się smaczne, a 50% beznadziejne. Niedokładne zabezpieczanie dań sprawiło, że ich jakość była niska, a w porannej dostawie brakowało nawet jednego dania. Przetestowanie innych caterinigów uświadomiło komentującemu, że Mój Catering nie będzie dla niego odpowiedni.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klienci Mój Catering przekonali się, że oferuje wyjątkowo smaczną, zróżnicowaną i zbilansowaną dietę wegetariańską. Ich opinie okazały się słuszne, ponieważ dania są dobrze zapakowane, nigdy nie są rozszczelnione, a dostawa jest zawsze na czas. Klient wystawił im 4,5/5 gwiazdek, ponieważ czasem kaloryczność jest podbijana sokami lub sosami, oraz czasami pojawiają się niechciane składniki, jak papryka. Mimo wszystko po kilku miesiącach testów z innymi firmami, Mój Catering okazał się numerem jeden.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient wysoko ocenia Mój Catering, opisując ich jedzenie jako urozmaicone i smaczne. Zdecydowanie poleca tę firmę cateringu pudełkowego, zachęcając do skorzystania z kodu rabatowego SHM78987.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat firmy cateringu Mój Catering był pozytywny. Szczególnie docenili oni szeroki wybór dań wegetariańskich oraz jakość produktów. Jednakże nieco rozczarowano ich użycie dodatkowych toreb papierowych i reklamówek, co skutkowało obniżeniem oceny.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Komentarz tego klienta sugeruje, że doświadczył on niezadowalającej obsługi klienta od firmy Mój Catering. Nie dotrzymano terminu dostawy, a co gorsza, nie otrzymano również zwrotu za zamówienie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient Mój Catering ocenił jedzenie jako smaczne, jednak zastrzegł, że stosowanie konkretnych diet nie wychodzi im na dobre. Dieta niskowęglowodanowa, która powinna mieć do 20% węglowodanów, okazała się zbyt wysoka dla potrzeb klienta, który choruje na cukrzycę. Zamiast stabilnej glikemii, klient odczuł skoki, co skłoniło go do powrotu do poprzedniego cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient był zachwycony możliwościami oferowanymi przez Mój Catering. Smaczne i różnorodne pożywienie zasłużyło na pięć gwiazdek. Uśmiechnięta i zadowolona, klient odchodził z uśmiechem na twarzy.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 3 miesiące temu

  Klient był wstrząśnięty tym, co się stało po skorzystaniu z usług firmy cateringowej Mój Catering. Dostał zatrucia pokarmowe, do którego miał dokumentację medyczną z szpitala, niemniej firma odmówiła wypłaty odszkodowania, nawet zwrotu kwoty za catering.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat Mój Catering skłania do skonstatowania, że cena była wysoka, a jakość pozostawiała wiele do życzenia. Klient narzekał na brak reakcji ze strony infolinii, szakszukę z jajkami sadzonymi i boczkiem, który po otwarciu wydzielał nieprzyjemny zapach, a także na zbyt rozgotowane pierogi z kapustą i grzybami. Co gorsza, wszystko to zdarzyło się za pierwszym razem korzystania z cateringu, który powinien oferować produkty o wysokiej jakości.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrył, że dzięki diecie oferowanej przez Mój Catering, nie musi się martwić o swój jadłospis. Posiłki są smaczne, urozmaicone i nie ma mowy o nudzie. Deserki i słodkości często się zdarzają, co dodatkowo cieszy. Klient nawet pomimo trwania diety redukcyjnej nie odczuwa ograniczeń.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient wyraża pełne zadowolenie z produktów oferowanych przez firmę cateringową "Mój Catering". Posiłki są starannie przygotowywane, a ich smak jest wyśmienity.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystając z "Mój Catering" dieta low carb niskowęglowodanowa okazała się być strzałem w dziesiątkę. Poczułam się lżejsza i pełna energii, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmniejszyć ilość węglowodanów w swojej diecie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrywa prawdziwą ucztę dla swoich kubków smakowych dzięki ofercie firmy Mój Catering. Posiadającej 25 różnych dań, każdy posiłek staje się kulinarnym odkryciem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycony możliwością łatwego i smacznego ograniczenia spożycia mięsa dzięki ofercie cateringu pudełkowego Mój Catering. Dieta fleksitariańska okazuje się dla niego idealnym rozwiązaniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrył radość z jedzenia dostarczanego przez Mój Catering. Dieta pudełkowa SirtFood okazała się źródłem odżywczych i smacznych posiłków, dających energię i dobre samopoczucie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycony usługą cateringu pudełkowego "Mój Catering" dostrzega zalety diety sokowej. Codzienne świeże soki przynoszą mu nie tylko wyjątkowy smak, ale też zdrowotne korzyści.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrył wyjątkowość oferty firmy Mój Catering, w szczególności jej diety gluten & lactose less. Przygotowane przez firmę dania są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim pozbawione składników, których nie toleruje. Dzięki temu klient może cieszyć się jedzeniem bez obaw o dolegliwości.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystając z usług "Mojego Cateringu", osoba aktywna fizycznie odkrywa prawdziwe bogactwo zdrowych, żywieniowych możliwości. Wysoka jakość produktów i odpowiednia proporcja składników odżywczych dostarcza energii i białka, aby osiągnąć wymarzoną formę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Komentujący znalazł w "Mój Catering" wybór smacznych dań bez mięsa, co pozwalało mu na zdrowe i świadome odżywianie się zgodnie z modnym trendem diety wegetariańskiej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrył w catering pudełkowym Mój Catering zrównoważoną dietę, która dostarcza wszystkiego, czego potrzebuje do zdrowego żywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycony był różnorodnością oferowaną przez Mój Catering. Dieta wegetariańska z rybami nie tylko dostarczała niezbędnych składników odżywczych, ale także bogactwo smaków i tekstur.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Komentujący zachwala Mój Catering za dostarczanie posiłków o niskim indeksie glikemicznym, które pomagają w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi. Dzięki temu idealnie nadają się dla osób z cukrzycą.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient wyraża swoje zadowolenie z produktów firmy Mój Catering. Wyraża on pozytywne opinie na temat ich diety sokowej, dostrzegając jej właściwości odżywcze i oczyszczające.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Komentarz klienta potwierdza doskonałą jakość oferowanego przez "Mój Catering" menu. Lunchboxy okazują się być zdrowym i smacznym rozwiązaniem dla osób pracujących w biurze.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycony usługami firmy Mój Catering chwali jej imponujący wybór dań w diecie fleksitariańskiej. Umożliwia ona konsumentowi delektowanie się różnorodnością smaków, przy jednoczesnym ochronie środowiska.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami firmy cateringowej Mój Catering. Usługa bezglutenowej i bez laktozy diety okazała się idealna dla klienta z nietolerancjami pokarmowymi. Przygotowane posiłki były smaczne i dobrze zbilansowane.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług firmy Mój Catering przynosi korzyści. Posiłki bogate w białko wspierają moje wysiłki treningowe i regenerację mięśni, oferując pyszne i zdrowe przekąski na każdy dzień.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług Mój Catering okazało się dla mnie świetnym wyborem. Znalazłam tam szeroki wybór opcji dietetycznych, jak dieta ketogeniczna czy niskowęglowodanowa, które są świetnie zbilansowane i pomagają mi utrzymać zdrową wagę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami firmy cateringowej Mój Catering. Ciepłe i aromatyczne buliony, które zostały dostarczone, okazały się idealnym wyborem na chłodniejsze dni. Dzięki nim otrzymał potrzebne składniki odżywcze, co wpłynęło pozytywnie na jego samopoczucie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług firmy cateringowej Mój Catering okazało się strzałem w dziesiątkę. Oferta wegetariańska z dodatkiem ryb zaspokoiła wszystkie potrzeby, a smaczne i zdrowe posiłki dostarczyły komfortu psychicznego i fizycznego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Komentujący zachwycił się ofertą firmy cateringowej Mój Catering, oferującej dania bez glutenu i bez laktozy. Ich wybór pomógł mu lepiej zrozumieć jego ciało i uniknąć niepożądanych reakcji pokarmowych. Dania były smaczne i pozbawione alergenów, co zostało docenione przez komentującego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient wyraża entuzjazm wobec usług firmy Mój Catering, specjalizującej się w dostarczaniu diet pudełkowych. Użytkownik podkreśla, że oferowane przez firmę menu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie różnorodność i indywidualne preferencje żywieniowe.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycił się ekologicznym podejściem firmy "Mój Catering". Docenia ich zaangażowanie w dbanie o każdy szczegół, w tym o możliwość pakowania jedzenia w słoiki i 100% kompostowalne pojemniki. Ta troska o środowisko wywołała pozytywne emocje w sercu klienta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient był zaskoczony innowacyjnym podejściem firmy Mój Catering do odżywiania, oferując dietę koktajlową. Ocenił, że smaczne koktajle zapewniają wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient używał diet sokowych oferowanych przez Mój Catering i był zachwycony ich jakością i odżywczymi właściwościami. Odkrył, że posiłki w formie soków są orzeźwiające i dostarczają organizmowi potrzebnych witamin i energii.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient Mój Catering ocenił zadowalająco oferowaną przez nich usługę diet office box. Zgodnie z relacją, usługa ta okazała się wygodnym rozwiązaniem dla osób pracujących w biurze, pozwalającym cieszyć się zdrowym jedzeniem bez konieczności gotowania czy wychodzenia z biura.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług Mój Catering zapewnia wybór spośród 25 dań, dzięki czemu każdy może cieszyć się codzienną zmianą smaku i urozmaiceniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient opisuje swoje doświadczenia z Mój Catering jako marzenie dla kulinarnych odkrywców. Z niecierpliwością czeka na to, co kolejnego przyjdzie mu spróbować.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Doświadczenie z firmą Mój Catering okazało się być skrajnie niezadowalające. Posiłki dostarczane były po kilku godzinach, pozostawione w temperaturze otoczenia, bez odpowiedniego zabezpieczenia. Reklamacja nie przyniosła żadnych widocznych efektów - po kilku wymianie maili, zaproponowano zwrot kosztów jedynie za jeden dzień. Co więcej, firma wciąż nie wypłaciła pieniędzy w terminie ustawowym. Przykrym dodatkiem do nieświeżych posiłków była również przerażająca obsługa klienta, która nawet po interwencji w sprawie reklamacji, nie potrafiła załatwić sprawy. Sprawa została skierowana do rzecznika konsumenta.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom