Opinie na temat MasterBox Catering Dietetyczny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 3 miesiące temu

  Komentarz klienta przedstawia nieprzyjemną i zniechęcającą narrację dotyczącą MasterBox Catering Dietetyczny. Mówi on o wyłudzaniu pieniędzy, braku dostarczania diety i niedotrzymywania adresu przez kierowcę, bez możliwości zwrotu pieniędzy.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Klient skorzystał z usług firmy MasterBox Catering Dietetyczny i zamówił dwa rodzaje cateringu. Niestety, okazało się, że oba dostarczone pudełka były identyczne i menu w każdym było takie samo. Klient czuł się oszukany, ponieważ składniki były bogate w cukry proste. Był to pierwszy i ostatni miesiąc korzystania z usług tego cateringu.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Komentujcy skorzystał z usług MasterBox Catering Dietetyczny i był bardzo zadowolony. Opisał jedzenie jako „zdrową, smaczną i wyśmienitą”. Wyraził także swoje zadowolenie z szybkiej i profesjonalnej obsługi. Stwierdził, że jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zdrowo się odżywiać. Bez wątpienia, MasterBox Catering Dietetyczny to doskonały wybór.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  MasterBox Catering Dietetyczny zapewnia niezmienną jakość. Jego porcje są wystarczające, a dostawy trafiają na czas. Klient ma możliwość wyboru menu, a sytuacje niezadowolenia z jakości pożywienia są bardzo rzadkie.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Komentujcy by niezadowolony z wersji Wege i nofish MasterBox Catering Dietetyczny. Zupa tom yum miaa smak jak woda z sosem sojowym, a do tego kto pokroi dwa bloki tofu i wrzuci je do zupy. Po zjedzeniu jedzenia komentujcy odczuwa nudnoci i boli brzucha przez dwa dni, co u jej partnera skutkowao wyrzuceniem jedzenia do kosza bez prbowania. Ogólnie rzecz biorc, komentujcy by bardzo niezadowolony.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient przyznał, że MasterBox Catering Dietetyczny wywarł na nim ogromne wrażenie. Jego jedzenie było świeże, smaczne i zróżnicowane, a zadowolony klient z czystym sumieniem poleca tę usługę.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Komentarz klienta na temat MasterBox Catering Dietetyczny stanowił opowieść o rozczarowaniu - po zamówieniu wersji testowej okazało się, że jakość składników była bardzo słaba, a obiad i zupa tom yum z kurczakiem nie nadawały się do zjedzenia. Kolacja w postaci wędlin też wyglądała nieapetycznie, więc klient zdecydował się na porzucenie dalszej współpracy z firmą.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient odkrył w MasterBox Catering Dietetyczny wyjątkowy sposób na zdrowy i smaczny posiłek. Dostarczane jedzenie było zawsze świeże, a dzięki systematycznie wrzucanym kodom promocyjnym mógł korzystać z zniżek. Po przetestowaniu sześciu firm cateringowych, klient zdecydowanie poleca MasterBox Catering Dietetyczny.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Komentarz klienta na temat MasterBox Catering Dietetycznego jest negatywny. Odczuwa on nijaki smak, wątpliwą świeżość produktów i niechciany zapach, który pojawia się już przy otwieraniu opakowania. Pieniądze wydane na produkty tej firmy uznano za wyrzucone w błoto, ponieważ nawet pies nie chce ich jeść.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom