Opinie na temat Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny

Co myslą klienci?

Podsumowanie opinii Google na temat cateringu Kuchnia VikingaCatering Viking jest firmą, która zdobyła zarówno pochwały, jak i krytykę od swoich klientów. Wiele osób doceniło smak i różnorodność posiłków, podkreślając, że menu jest zróżnicowane i jakość jedzenia jest wysoka. Klienci chwalili również stosunek ceny do jakości, twierdząc, że posiłki są przystępne cenowo i oferują dobrą wartość za pieniądze. Wielu klientów wyraziło zadowolenie z konkretnych diet oferowanych przez firmę, takich jak dieta niskiego indeksu glikemicznego (low IG) czy dieta ketogeniczna.

Jednakże, pomimo tych pozytywnych opinii, Catering Viking spotkał się również z istotną krytyką. Znaczna liczba klientów skarżyła się na nierówność w jakości posiłków. Niektóre dania były opisywane jako pyszne, podczas gdy inne były uznawane za niejadalne. Klienci wyrażali niezadowolenie z jakości składników używanych w posiłkach, opisując je jako niskiej jakości lub nieświeże.

Kolejnym obszarem, który wywołał niezadowolenie, była obsługa klienta. Klienci zgłaszali trudności w kontakcie z firmą i rozwiązywaniu problemów. Wiele osób zgłosiło, że otrzymało niekompletne zamówienia lub w ogóle nie otrzymało swoich zamówień. Dodatkowo, kilka osób zgłosiło problemy z opakowaniami, stwierdzając, że posiłki były czasami rozlane lub uszkodzone przy dostawie.

Podsumowując, Catering Viking jest firmą, która zdobyła uznanie za smak, różnorodność i cenę swoich posiłków. Jednakże, istnieją poważne obawy dotyczące nierówności w jakości posiłków, słabej obsługi klienta oraz problemów z dostawą i opakowaniem. Te negatywne aspekty mogą wpływać na ogólną satysfakcję klientów i powinny być adresowane przez firmę, aby poprawić jej reputację i doświadczenie klientów.Analiza opinii pod kątem popularności słów1. "Smaczne" - 23 razy
2. "Polecam" - 20 razy
3. "Dostawa" - 15 razy
4. "Jakość" - 14 razy
5. "Obsługa" - 12 razy
6. "Cena" - 11 razy
7. "Różnorodne" - 8 razy
8. "Problem" - 7 razy
9. "Szkoda" - 6 razy
10. "Niekompletne" - 5 razy
11. "Nie polecam" - 5 razy

Widać, że wiele opinii skupia się na jakości jedzenia, dostawie, obsłudze klienta oraz cenie. Słowa takie jak "smaczne", "różnorodne" i "dieta" sugerują, że klienci cenią różnorodność i smak posiłków. Jednak słowa takie jak "problem", "niekompletne" i "nie polecam" wskazują na problemy związane z obsługą klienta i dostawą.


Pozytywne opinie:1. "Przetestowałam już sporo cateringów, jednak muszę przyznać, że Viking wypada na prawdę świetnie! Stosunek ceny do jakości jak i objętości dań jest rewelacyjny! Dania są różnorodne i pyszne. Bardzo polecam" - Klientka jest zadowolona z jakości i różnorodności dań, a także z relacji ceny do jakości.

2. "Super jedzonko. Mam diete low IG i jestem mile zaskoczona jak dobre posiłki robicie. Polecam jak najbardziej i z pewnością skorzystam ponownie." - Klientka jest zadowolona z jakości posiłków dostosowanych do jej diety niskiego indeksu glikemicznego.

3. "Zdecydowanie polecam. Dobre w smaku i przystępne cenowo." - Klient jest zadowolony z smaku posiłków i uważa, że są one warte swojej ceny.

4. "Bardzo fajna dieta. Jestem na 1500kcal active. Posilki sa urozmaicone i smaczne. Dobrze trawie to jedzenie a mam SIBO i zwykle problemy z trawieniem. Na pewno bede kontynuowac i planuje sprawdzic tez inne diety Vikinga. Dzieki!" - Klientka jest zadowolona z diety, podkreśla jej różnorodność i smak, a także to, że dobrze ją trawi mimo problemów zdrowotnych.

5. "Smaczne jedzenie i jest go więcej niż w innych kateringach, z których korzystałem. Poprzez duży wybór posiłków zawsze znajdę coś dla siebie. Obsługa na infolinii świetna, kontakt mailowy też na wysokim poziomie." - Klient jest zadowolony z jakości i ilości jedzenia, a także z obsługi klienta.


Negatywne opinie:1. "Zupełnie się tego nie spodziewałem. Jeżeli ktoś lubi zjeść byle co przyprawione wyraziście z porządną dawka glutaminianu w mięsie, sosie i placuszkach z torebki to jest catering dla niego. Jednak od cateringu dietetycznego wymaga się więcej niż żeby ludowi smakowały umami berbeluchy słone, po tym jedzeniu człowiek ma się czuć dobrze." - Klient jest niezadowolony z jakości jedzenia, uważa, że jest ono przesadnie przyprawione i niezdrowe.

2. "Słabo z jakością składników, smakiem i estetyką. Niestety to był najgorszy catering jaki kiedykolwiek próbowałam. Większość posiłków musiałam wyrzucić, bo nie byłam w stanie ich zjeść lub jak zjadłam to źle się po nich czułam. Więc akurat w moim przypadku to była spora strata pieniędzy. Na ten moment bardzo nie polecam, ale trzymam kciuki, żeby było lepiej" - Klientka jest niezadowolona z jakości składników, smaku i estetyki posiłków. Wielokrotnie musiała wyrzucać jedzenie, które nie smakowało jej lub które sprawiało, że czuła się źle po jego spożyciu.

3. "Można powiedzieć, że byłem stałym klientem. korzystałem z kuchni Vikinga od ponad roku, od kilku miesięcy wybierając najdroższą z dostępnych opcji. Swego czasu byłem bardzo zadowolony niestety podejście do reklamacji zmieniło moje zdanie." - Klient jest niezadowolony z podejścia firmy do reklamacji, co skłoniło go do zmiany swojej opinii na temat cateringu.

4. "To już drugi raz, kiedy jedzenie po prostu nie zostało dostarczone. Nie polecam." - Klient jest niezadowolony z faktu, że jego jedzenie nie zostało dostarczone już drugi raz.

5. "Bardzo odradzam i przestrzegam. Zatrułam się dwa dwa razy! pudełka kilkukrotnie otworzyły się w torbie a zawartość wylała się (folia jest za słabo zgrzewana z pudełkiem), w ostatnim dniu, w którym zrezygnowałam z diety, w posiłku były CZARNE WŁOSY" - Klientka jest niezadowolona z jakości jedzenia, które doprowadziło do jej zatrucia. Ponadto, miała problemy z opakowaniami, które otwierały się i wylały zawartość, a w jednym z posiłków znalazła włosy.


Neutralne opinie:1. "Mocne 3/5 - niektóre posiłki bardzo dobre, niektóre wręcz niezjadliwe. Widać, że oszczędzają na składnikach. Wolę dopłacić więcej u konkurencji" - Klient ma mieszane uczucia. Niektóre posiłki były bardzo dobre, ale inne były niezjadliwe. Uważa, że firma oszczędza na składnikach.

2. "Miałam diete z wyborem menu większość posiłków dobra, nie trafiłam nigdy na nic zepsutego minusem jest tez to ze zawsze na podwieczorek jest ciasto/ ciasteczka" - Klientka jest generalnie zadowolona z diety, ale nie podoba jej się, że na podwieczorek zawsze jest ciasto lub ciasteczka.

3. "3 ⭐⭐⭐ na zachętę. Może się poprawi to wtedy zmienię. Bo surówki tragedia nie da się zjeść. Dressingi też takie sobię. Reszta natomiast jest dobra." - Klient ma mieszane uczucia. Nie podob

ają mu się surówki i dressingi, ale reszta posiłków jest dobra.

4. "Smak dobry,ale już pierwszego dnia pomylone dania...." - Klient jest zadowolony ze smaku jedzenia, ale jest niezadowolony, ponieważ już pierwszego dnia otrzymał pomylone dania.

5. "Wszystko ok" - Klient nie wyraził szczególnych uwag, po prostu stwierdził, że wszystko jest w porządku.

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zaskoczyła mnie swoim jedzeniem. Było różnorodne i super smaczne. Za dodatkową zniżkę można skorzystać z kodu z polecenia.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiąc temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny został skrytykowany za żenujące podejście do klienta, którego doświadczył po tym, jak nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował zalanie plecaka sokiem z buraka. Pomimo oferty zwrotu 13 zł, firma nie przyjęła propozycji klienta dotyczącej rozwiązania problemu rabatem na następne zamówienie.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zawiodło klienta. Dwukrotnie zamówiono całodzienną dietę, jednak dwa razy okazała się ona niekompletna. Nie uzyskano nawet zwrotu pieniędzy ani pomocy, co jeszcze bardziej zniechęca. Pomimo dobrych posiłków, klient jest zawiedziony i zniechęcony niekompetencją firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Zamawiając Kuchnię Vikinga, komentujący doznał niezwykłego zaskoczenia. Posiłki dostarczane przez firmę okazały się znakomite - zarówno pod względem jakości, jak i smaku. Komentujący wyraził swoje zadowolenie, a także entuzjazm na myśl o kontynuowaniu zamówień w Nowym Roku.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient chwali Kuchnię Vikinga - Catering Dietetyczny za jakość składników, smak oraz szybką i miłą obsługę. Docenia też to, że za swoją cenę oferuje catering na najwyższym poziomie.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient próbował Cateringu dietetycznego Kuchni Vikinga i był niezadowolony z obiadów mięsnych. Zamiast tego zdecydował się na sałatkę lub chleb z pasztetem i ogórkami, które dostarczyły mu jedynie podstawowego poziomu satysfakcji.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zyskała zadowolonego klienta dzięki małemu gestowi. Wszystkie posiłki były doskonałe, a dostarczenie ich przed 5 rano idealnie wpisywało się w plan dnia. Komentujący dziękował za załączony do diety kubeczek i zapowiedział, że zostanie klientem na dłużej. Życzył także wielu zadowolonych klientów, życząc zdrowia podczas świąt.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny spotkała się z krytycznym komentarzem. Ocena była tak bezlitosna, że komentujący stwierdził, że lepiej byłoby sprzedać ziomka na policji, niż jeść to co oni nazywają jedzeniem. Jedno jest pewne - kara za taką ocenę ich pracy nie ominie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zapewnia najlepsze doznania kulinarne. Klientom oferują szeroki wybór dań i możliwość regulacji ilości dni i posiłków. Świadczą usługi na najwyższym poziomie, o czym świadczy pozytywny komentarz ich zadowolonego klienta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient odkrył, że Kuchnia Vikinga oferuje najlepszą jakość w porównaniu do drogich diet. Ich catering dietetyczny jest adekwatny do ceny, więc poleca go innym.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny nie zapewnia satysfakcjonujących wrażeń smakowych. Posiłki są mało urozmaicone, a obiady, desery i śniadania na słodko są przesolone lub przesłodzone. Kompozycje smakowe nie są udane. Erytrytol jest stosowany zbyt często, co może powodować działanie przeczyszczające. Nie jest to dobra inwestycja, ponieważ wiele posiłków okazuje się niesmacznych i wyrzucanych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient wyraził swoje zadowolenie z Kuchni Vikinga - Catering dietetyczny. Jego posiłki są obfite i starannie skomponowane, a cena za nie jest rozsądna. Po przetestowaniu innych górnopółkowych cateringów, stwierdził, że nie dorastają one do pięt Kuchni Vikinga, jeśli chodzi o jakość w stosunku do ceny. Z tego powodu zamierza on nadal kupować produkty firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny - było źródłem przyjemności dla komentującego, który docenił wybór menu, dostawę na czas, miłą obsługę klienta, przystępne ceny i intuicyjny panel klienta. Co do samego jedzenia, jest ono smaczne, świeże i ciekawe, co pozwoliło każdemu znaleźć coś dla siebie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient ocenił Kuchnię Vikinga - Catering Dietetyczny pozytywnie. Przyznaje, że za niską cenę oferują oni zróżnicowane, smaczne i świeże posiłki.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient z Bydgoszczy doświadczył niezadowalających rezultatów zamawiania cateringu dietetycznego od Kuchni Vikinga. Ze strony producenta pożywienia otrzymał niezjadliwe podwieczorki, drugie śniadania, placki z brokułów bez smaku i fileta z piersi oraz kotleta schabowego, które skończyły w koszu. W efekcie trzy osoby wyraźnie się rozczarowały.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient był rozczarowany produktem firmy Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny. Dieta activ pro zawierała niejadalne śniadania, które okazały się wymysłem, a nie produktem sportowym. Ten klient nie poleca tego producenta.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Komentarz klienta przedstawiał złą opinię na temat Kuchni Vikinga - Cateringu Dietetycznego. Przytoczył on wielokrotne przypadki przekłamania porcji i kalorii, a także brak odzewu na reklamacje.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zapewnia zbilansowane posiłki, świeże i zróżnicowane składniki, a także wygodny dostawy za pomocą powiadomienia SMS. Dla osób w ciągłym biegu, świetnie sprawdzają się oferowane usługi, zapewniając przy tym smaczne i różnorodne dania. Z tego powodu klient zdecydował się na wypróbowanie usług Kuchni Vikinga od końca listopada do Świąt i poleca je innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny okazał się prawdziwym zbawieniem dla osoby na diecie bez glutenu i laktozy. Po tragicznych doświadczeniach z innymi firmami, ta wprowadziła w ich życie pozytywne zmiany. Większość posiłków była bardzo smaczna, a nawet jeśli trafił się niedobry, to możliwe było zmienienie go w aplikacji. Dostawa była na czas, a jakość produktów i smak - na bardzo duży plus.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient wykorzystujący ofertę firmy Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny jest zadowolony z jakości produktów, a także z wyjątkowo dobrej obsługi klienta. Jedzenie jest duże objętościowo i bardzo niskokaloryczne, co pozwala klientowi na zachowanie wagi, a także łatwe przygotowanie obiadu w atrakcyjnej cenie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny okazała się strzałem w dziesiątkę. Po wypróbowaniu wielu innych firm, dostarczających niezadowalających posiłków, klientka zdecydowała się na cateringu Vikinga i jest zadowolona z jakości oferowanych potraw oraz szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu z dostawą. Ufność w zachowanie wysokiej jakości sprawia, że klientka jest gotowa pozostać na dłużej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny okazała się idealna dla pierwszej przygody z caterowaniem. Jadło było smaczne i menu było zróżnicowane. A do tego wszystko okazało się o wiele bardziej przystępne cenowo w porównaniu z innymi firmami. Dziękujemy, trzymajcie tak dobrą robotę!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących prostoty. Oferta składa się z jajek, mięs, ryżu/ziemniaków/makaronu i warzyw, a ceny są niskie w porównaniu do jakości. Dodatkowo firma oferuje możliwość zamówienia kilku posiłków z dostawą za pośrednictwem wolt, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zaspokaja potrzeby klientów, oferując zbilansowane i zdrowe posiłki, jednak komentujący dostrzega niepotrzebne, ręcznie nakładane odpadki, które stają się nieodłącznym elementem diety. Przywołuje to smutne skojarzenia wyrzucania jedynie po to, aby było coś co wygląda tak samo.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient skarży się na kiepską jakość produktów oferowanych przez Kuchnię Vikinga, catering dietetyczny. Mięso jest twarde, warzywa nieświeże, a pomidorki koktajlowe niejadalne. Posiłki są albo przesolone albo bez smaku, a klient nie chce już więcej nic tam zamawiać, odradzając innym, by oszczędzili sobie zdrowia.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Naracja: Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny została skrytykowana po tym, jak klient otrzymał jajko z fasolką w sosie na śniadanie. Konsekwencją było to, że żołądek klienta bolał po posiłku. Te śniadanie nie zostało ocenione jako normalne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zapewnił pyszny obiad, który został dostarczony na czas. Śniadanie i kolacja nie zostały zaakceptowane przez klienta, jednak może być skłonny do skosztowania przyszłych posiłków.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był zachwycony profesjonalnym podejściem firmy Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny. Rozmowa z Panem Szymonem przebiegła rzetelnie, a on rozwiał wszystkie wątpliwości. Z tego powodu klientowi wydawało się, że Pan Szymon zasługuje na nagrodę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług firmy Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny okazało się dobrą decyzją. Przez ostatnie dwa tygodnie klient odczuwał zadowolenie z jakości smacznych dań, przystępnych cen i szerokiego wyboru. Zdecydowanie poleca usługi tej firmy każdemu, kto ceni sobie jakość w przystępnej cenie.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Rezultaty zamówienia Kuchni Vikingera - Cateringu Dietetycznego okazały się niezadowalające. Z powodu nieterminowego dostawy, klient wyszedł z domu bez możliwości skorzystania z zamówienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zaczęła się dobrze, jednak z czasem pojawiły się problemy. Smak posiłków bywa niezadowalający, zaś ich roznorodność pozostawia wiele do życzenia. Estetyka i sposób pakowania są w granicach normy, jednak gdy porcja jest większa, wszystko ściskane jest do jednego pudełka. Największym problemem jest jednak dostawa - brak kontaktu z dostawcą oraz informacji o przybliżonej godzinie dostawy to totalna ruletka. W niektórych przypadkach pojawiły się również problemy z pomyleniem posiłków oraz niedopasowaniem kaloryczności. Ogólnie rzecz biorąc, Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zostawia wiele do życzenia.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny wywołała u klienta pierwsze i ostatnie złe wrażenie. Po zakupieniu pakietu cateringowego na 2 tygodnie, doświadczył on dwukrotnego zatrucia się, co świadczy o wątpliwej jakości usług tej firmy. Nie był w stanie zjeść kolejnego pudełka cateringowego, a jego zdrowie było zagrożone. Ostrzega innych przed Kuchnią Vikinga - Catering dietetyczny.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny oferuje słabej jakości jedzenie, obfite w cukier i dżemy, zamiast świeżych owoców. Warzywa są często nadpsniale, zaś ich ilość jest niewielka.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny, zdecydowanie nie zasługuje na polecenie. Nie tylko uniemożliwia skuteczne wycofanie zgód marketingowych, ale także obraża niezadowolonych klientów na swoim profilu social media. Odradzam skorzystanie z tej usługi.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zapewnia średnie doświadczenie - ze średnim smakiem, średnią ceną i wyborem dań. Nie jest to jednak najlepsza opcja w zestawieniu z innymi dostępnymi na rynku, szczególnie biorąc pod uwagę koszt +7zł za dzień.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Kuchni Vikinga to cudowne doświadczenie. Dieta Active Pro oferowana przez firmę oferuje pyszne i zróżnicowane jedzenie, które sprawia, że można się najeść. Nie tylko jest to idealne dla sportowców, ale także dla osób, które szukają zdrowego i smacznego jedzenia na co dzień.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny oferuje wspaniałą możliwość wyboru smacznych dań. Jeden z klientów uważa, że jest to najlepszy catering, jaki miał, ponieważ większość dań bardzo mu smakuje. Poleca on Ladies Vibes, aby wypróbować tę wyjątkową ofertę.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny dopuściła do sytuacji, w której klientowi wysłano żywego ślimaka w jedzeniu. To zdarzenie wywołało przerażenie wśród klientów, którzy teraz liczą na działanie sanepidu, aby zająć się tą sytuacją.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient odkrył, że Kuchnia Vikinga to najlepsze z cateringów, jakich dotychczas doświadczył. Nie widział żadnych problemów z ich produktami i usługami, dlatego postanowił przyznać im pięć gwiazdek. Wyraził też swoje zaufanie, ostrzegając, by firma nie popsuła tego, co robi.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny okazała się rozczarowująca. Klient zamówił menu "Supreme", ale nie miał możliwości wyboru potraw. Obsługa klienta ignorowała jego wiadomości przez 10 dni, nie zapewniając żadnych rozwiązań ani kompensat, po prostu mówiąc, że nie można zrobić nic.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zasługuje na wyższe uznanie. Dieta ketogeniczna tej firmy jest smaczna i świeża, a dostawa jest bezproblemowa. Za tę cenę nie można otrzymać lepszych produktów.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny - nie przyniosła dobrych wrażeń. Komentujący skrytykował brak dodatków do deserów, jak również stan przesyłek, które nierzadko pojawiały się otwarte. Ostatecznie, opinia klienta jest jednoznaczna – nie poleca tej usługi.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny nie zapewnił komentującemu dobrego wrażenia. Zdecydował się porównać ją z konkurencją, jednak okazało się, że jedzenie nie miało żadnego smaku, a jakość była bardzo niska. Nie jest to więc rekomendacja, by sięgnąć po tę usługę.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient powrócił do Kuchni Vikinga, aby odkryć, że jakość usług jest nieporównywalnie niższa niż wcześniej. Posiłki nie spełniały oczekiwań, a kurczak był źle przygotowany. Shake proteinowy okazał się zbyt słodki, a pomidora nie była świeża. Większość dań była mdła albo przesłodzona. Plus za czasową dostawę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Kuchni Vikinga - Catering Dietetyczny okazało się być strzałem w dziesiątkę. Potrawy, które były serwowane były bardzo smaczne i różnorodne. Dodatkowo aby obniżyć cenę, można wykorzystać kod zniżkowy z polecenia.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny była wielkim rozczarowaniem dla klienta, który próbował stosować dietę lowIG. Posiłki okazały się przesolone, a wiele produktów nie miało odpowiedniego indeksu IG lub było zbyt przetworzone. Klient nie poleca tej diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient wyraził zadowolenie z Kuchni Vikinga - Cateringu Dietetycznego. Ich jedzonko okazało się być bardzo smaczne, a wielkość posiłków idealna. Ucieszyło go również to, że firma korzysta z przypraw, co tylko umiliło smak posiłków.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient był zawiedziony jakością produktów oraz ilością jedzenia dostarczonego przez Kuchnię Vikinga - Catering dietetyczny. Do tego obsługa nie zachwyciła go, co skłoniło go do stanowczego odradzenia korzystania z usług tego dostawcy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny zapewnia wyśmienite doznania smakowe. Oferta firmy jest różnorodna, a jedzenie wyśmienite. Co więcej, klient może skorzystać z kodu zniżkowego z polecenia i cieszyć się obniżoną ceną.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Kuchnia Vikinga - Catering dietetyczny okazała się oszustwem. Codziennie brakowało jednego posiłku, a gdy dawano punkty do skarbonki, następnie je usuwano. W ten sposób klient został oszukany i nie otrzymał to, za co zapłacił.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom