Opinie na temat Kapitan Cook

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Kapitan Cook oferuje doświadczenie cateringowe, które zaspokoiło oczekiwania klienta. Z pysznymi i świeżymi potrawami, jak również dostępnością produktów bezglutenowych, których wcześniej klient nie mógł sobie pozwolić, zapewnia komfort i zadowolenie. Przyjazna obsługa jest gotowa doradzić i pomóc. Ten catering pudełkowy zyskał uznanie nie tylko klienta, ale również jego taty.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Kapitan Cook oferuje usługi cateringowe, które obiecują zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Niestety, dla jednego klienta było to rozczarowujące doświadczenie. Został obudzony o 2.00 w nocy od niekompetentnego dostawcy, a kontakt z obsługą klienta okazał się najgorszym doświadczeniem z cateringów.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Kapitan Cook pozostawia wiele do życzenia. Klient otwarcie wyraził swoje niezadowolenie, które wynikało z jakości oferowanego pożywienia, które było w większości niezjadliwe lub słabe. Nie zapewniło to klientowi i jego dziewczynie dobrego smaku, a krótki czas trwania kateringu nie był w stanie to naprawić. Pieniądze wydane na usługi Kapitana Cooka okazały się wyrzucone w błoto i klient nie poleca tej firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient został zachwycony usługami firmy cateringowej Kapitan Cook. Pozytywne wrażenia z jedzenia i jego wyglądu sprawiły, że był to któryś z kolei udany zakup. Klient był zadowolony z jakości i ilości produktów, które otrzymał, a jego głównym celem było zaspokojenie głodu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług cateringu pudełkowego Kapitana Cook okazało się strzałem w dziesiątkę. Przez dwa tygodnie komentujący jeśli wegańskie, był zaskoczony pozytywnie kiedy widział pomysłowe i smaczne jedzenie. Znalazł on tam zarówno znane sobie potrawy jak i nowe, które zaskoczyły swoim smakiem. Wszystko to za nieduże pieniądze, co jest rzadkością w przypadku wegańskich dań.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook, firma cateringowa pudełkowego została doceniona za fajne promocje i jakość jedzenia. Ten klient nie miał nigdy żadnych problemów, a jedzenie okazało się smaczne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook okazał się strzałem w dziesiątkę dla tego klienta. Przez ostatnie 3 lata korzystał z produktów firmy korzystając z opcji wykorzystania punktów z Benefita do opłacania zamówień. Każde zamówienie okazało się strzałem w dziesiątkę i klient poleca firmę innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook okazał się strzałem w dziesiątkę - zachęcona zniżką, którą dostała, klientka spróbowała ich jedzenia i została zaskoczona jego jakością. Posiłki były zróżnicowane i smaczne, a także wyglądały na świeże. Ilość była tak duża, że klientka musiała zmniejszyć swoją dietę. Zdecydowanie poleca skorzystanie z ich usług, szczególnie ze zniżką oferowaną z kodem polecającym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook to firma cateringu pudełkowego, która wyróżnia się swoją profesjonalną obsługą – niezależnie od wielkości i skali działalności. Klient wyraża swoje uznanie, wskazując na to, że firma dba o niego i zapewnia jakość. Przy tym wszystkim jedzenie jest najwyższej jakości.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook zaskakuje swoją różnorodną ofertą pudełkowego cateringu i zdobywa serca klientów. Przekonuje ich do siebie nie tylko szerokim menu, ale też pozycjami, które wpasują się w diety. Niezawodność usług i zadowolenie klientów sprawiają, że już po pierwszym skosztowaniu ich jedzenia wraca się po kolejne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook zapewnia komfortowe doświadczenie cateringowe. Konsument od kilku miesięcy pozostaje zadowolony z poziomu pożywienia, które dostarcza. Nie nastąpiła nigdy żadna wpadka w jakości, a wybór posiłków przez aplikację jest łatwy. Dodatkowo, obsługa przez mail lub telefon pozostaje zawsze pomocna.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook oferuje wyjątkowe doświadczenie z jedzeniem. Próbowanie różnych diet, od sportowej po keto, za każdym razem okazywało się przyjemnym doświadczeniem smakowym. Co więcej, szeroki wybór dań dla każdego posiłku sprawia, że jedzenie jest zawsze świeże i różnorodne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook jest firmą cateringową przeznaczoną dla osób chorujących na celiakię. Korzystając z niej od jakiegoś czasu, komentujący nie miał nigdy powodu do narzekań - jedzenie jest wytwarzane zgodnie z certyfikatem bezglutenowym, a do tego jest świeże i smaczne. Badania przeprowadzone przez komentującego potwierdzają, że firma jest wiarygodna, a jedzenie nie zawiera glutenu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zadowolony z produktów firmy Kapitan Cook. Vege burger z boczniakami i tofurnik z malinami wywołały w nim pozytywne odczucia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook oferuje doskonały catering pudełkowy dla osób na diecie w Poznaniu. Osoba, która skorzystała z usług firmy, twierdzi, że jakość jedzenia jest w porządku, a cena jest adekwatna do jakości. Nie są najtańsi, ale dla tej osoby jest to warte wydania większej kwoty niż na tańszą, ale gorszą jakościowo dietę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook zaskoczył klienta swoją elastycznością dostosowując się do jego dietetycznych potrzeb. Zmieniając smaki szejków proteinowych na klasyczne, firma odpowiedziała na prośbę o jedzenie pasujące do wymagań diety sportowej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook był niezastąpiony w mojej drodze do osiągnięcia celu. Dzięki ich cateringu pudełkowemu udało mi się schudnąć 9 kg w dwa miesiące, bez konieczności gotowania i sprzątania. Przywraca to moje zdanie, że zdrowe odżywianie nie musi być trudne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook zapewnia nieustającą różnorodność zakupów. Oferuje on możliwość wyboru kilku opcji dla każdego dania, dzięki czemu nigdy nie trzeba się nudzić. Posiłki są smacznie doprawione i pełne warzyw, a obsługa klienta bez zarzutu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient skorzystał z usług firmy Kapitan Cook i był zadowolony. Dostawa była punktualna, jedzenie smaczne, świeże, a porcje okazały się wystarczające.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient pozytywnie ocenił Kapitan Cook jako godnego polecenia. Wychwalili jego menu bez glutenu, a także skutki, jakie odczuwa po posiłkach. Wyrażając swoją satysfakcję, wyrazili przekonanie, że firma dba o wszystko.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook to przyjazny i profesjonalny producent pożywienia oferujący catering pudełkowy z szeroką gamą opcji wyboru posiłków. Przetestowany przez klienta przez ostatnie 3 miesiące, usługodawca zapewnił zadowalającą obsługę i dostawy na czas, bez dodatkowych opłat. Komentujący chętnie poleca usługi Kapitana Cooka.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook oferuje swoim klientom wybór posiłków dopasowanych do ich potrzeb. Oferuje on odpowiednią ilość jedzenia i regularne dostawy. Menu jest zróżnicowane i często się nie powtarza. Co szczególnie istotne dla osób na diecie paleo, Kapitan Cook wie jak dobrze przyrządzić mięso.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentujący nigdy się nie zawiodł na Kapitanie Cook, czego dowodem jest ocena 5/5. Zmiana adresu dostaw nie stanowi żadnego problemu, co jest szczególnie ważne dla tego komentującego, który często jeździ do pracy po całej Polsce. Obsługa klienta jest tu często bardzo pomocna, szczególnie pan Antek.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Kapitan Cook oferuje pyszne i różnorodne jedzenie, które jest ładnie podane. Nie pozostawia ono klienta głodnym. Jedyny minus to torby, które są z eko papieru, ale mają tendencję do gniotenia się.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Kapitan Cook okazał się niewypałem. Posiłki były niewielkie i miały wysoką kaloryczność, a smak wielu dań pozostawiał wiele do życzenia. Co więcej, komentujący nie był w stanie skonsumować wszystkich dostarczanych posiłków, które musiał wyrzucić do kosza.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook to firma cateringowa oferująca pożywienie, która zasługuje na polecenie. Posiłki są smaczne i mają duży wybór, nawet dla osób na diecie bezglutenowej. Zarządzanie dietą jest łatwe i intuicyjne dzięki przystępnemu panelowi sterowania. Obsługa klienta jest niezwykle pomocna i kulturalna, działająca zarówno pod telefonem, mailem, jak i na Facebooku. Dodatkowo posiłki bezglutenowe są przygotowywane w osobnym pomieszczeniu, dając poczucie bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że Kapitan Cook zasługuje na polecenie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 lata temu

  Klient miał mieszane uczucia odnośnie cateringu firmy Kapitan Cook. Posiłki były smaczne, ale nie zapewniały uczucia sytości. Lasagne miała niską kaloryczność, a koktajle i zupy - brak sytości. Smak był naprawdę dobry, szczególnie obiady. Obsługa klienta była bardzo dobra - poważne traktowanie i szybkie odpowiedzi. Klient decyduje się na samodzielne przygotowywanie posiłków.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 lata temu

  Kapitan Cook okazał się wyborem trafnym dla klienta szukającego cateringu pudełkowego. Dieta keto została zrealizowana, a posiłki były smaczne, choć nie zachęcały wyglądem. Brakowało jednak świeżych warzyw, które zaspokoiłyby głód i zachęciły wizualnie.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Klient doświadczył frustracji po tym, jak skorzystał z usług firmy cateringu Kapitan Cook. Z dużym zdziwieniem przeczytał wysoką średnią ocen i zastanawiał się, czy są to opłacone recenzje.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient przedstawił pozytywną opinię na temat produktów firmy Kapitan Cook. Wspomniał o szerokim zakresie oferowanych dań, obejmujących zupy, zapiekanki, lasagne, rizotto, kaszotto, leczo, sałatki, desery, ciastka i ciasta, napoje proteinowe, puddingi itp. Z wyjątkiem jednego dania makaronowego, wszystkie posiłki były świeże i smaczne, a do tego dobrze przyprawione.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 lata temu

  Kapitan Cook oferuje wyjątkowe doświadczenie w cateringu pudełkowym. Bez względu na to, czy dostawa jest wykonywana przez doświadczonego kuriera, czy nowego, zawsze możesz liczyć na najwyższą jakość usług. Można powiedzieć, że zawsze zostaniesz obsłużony wyśmienicie, nawet jeśli pojawi się drobna pomyłka w dostawie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook zapewnia świeże i smaczne jedzenie, które jest idealne dla osób na diecie ketogenicznej. Dowóz jest bezproblemowy, a dostarczone posiłki zawierają wszystkie potrzebne dane i kody. Co więcej, możliwe jest skorzystanie z czterech posiłków lub zjedzenie ich w dwóch. Nie brakuje też słodkich opcji.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook umożliwia klientom delektowanie się różnorodnymi, zdrowymi i zbilansowanymi posiłkami. Smak tego cateringu pudełkowego wzbudza entuzjazm, co uczyniło z klienta stałego konsumenta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook okazał się strzałem w dziesiątkę. Oferuje smaczne i różnorodne menu, które zadowala nawet najbardziej wybrednego klienta. Wszystko to okraszone jest jeszcze troską o dobranie odpowiednich posiłków do diety. Takie połączenie zostało docenione przez komentującego, który po dwóch miesiącach użytkowania z pełną ufnością może polecić usługi Kapitana Cook.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook przerwał rutynę klienta w dziedzinie dostaw cateringu pudełkowego. Jego szeroki wybór dań, pełna mikro-makro składników i niezrównana świeżość posiłków sprawia, że jest on wyborem godnym polecenia zarówno dla sportowców, jak i osób prowadzących biurowy tryb życia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook ma powody do dumy. Klient zaznał oczyszczającego smaku pysznych, domowych potraw, które nie nudzą się i oferują możliwość wyboru. Wyraźnie zadowolony z tego, co oferuje, cieszy się z wypróbowania diety tej firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Kapitan Cook zaskakuje swoimi smakowitymi posiłkami. Ciepło przyjęte przez klienta, każde spotkanie z firmą to wyjątkowe doświadczenie. Posiłki dostarczane są zawsze na czas, a zadowolenie klienta jest gwarantowane.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Kapitan Cook oferuje dostawy na czas, a także szybko odpowiada na maile. Jednakże jego posiłki są niezdrowe, niezbilansowane i przeładowane węglowodanami, przecukrzone i mdłe. Nie szanuje on również reklamacji jakościowych, nie dając możliwości przerwania umowy. Jest to szczególnie uciążliwe, zważywszy na to, że cena nie idzie w parze z jakością.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom