Opinie na temat Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 dni temu

  Konsument odkrył w Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny pożywienie o bardzo urozmaiconej diecie i dobrej jakości składnikach. Smak był wyśmienity, a dostawy maksymalnie do 21 godzin, zazwyczaj szybciej. Kontakt z obsługą był bardzo dobry, dlatego konsument poleca ten producent pożywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 12 dni temu

  Komentator wyraża swoją pełną entuzjazmu opinię na temat Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Przyznaje, że skorzystał z wielu diet, ale z żadnej nie był tak zadowolony jak z tej. Podkreśla, że jedzenie jest nie tylko smaczne, ale również zbilansowane.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 13 dni temu

  Klient wspomina o niezwykle profesjonalnym podejściu pracownika firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Pracownik wyjaśniał wszystkie wątpliwości dotyczące doboru kalibru energetycznego i innych kwestii technicznych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient od miesiąca korzysta z usług Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny i jest zadowolony. Wygląd i smak posiłków są bardzo zadowalające, a dostawa zawsze dochodzi we wskazanym miejscu na czas. Ten klient z czystym sumieniem poleca usługi firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był zachwycony ofertą firmy cateringowej Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Przyznaje, że jest to najsmaczniejsza dieta pudełkowa z jakiej korzystał.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Komentujący mógł doświadczyć wyjątkowej skuteczności oferowanej przez firmę Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Po próbowaniu ich pudełek, osiągnął sukces w odchudzaniu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny doświadczył wielu cateringów, jednak jego opinia na temat tego producenta pożywienia była wyjątkowa. Po trzech miesiącach korzystania z jego usług zgubił 15kg, a menu było tak różnorodne, że praktycznie nie powtarzało się. Catering ten okazał się pierwszą klasą.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient od około roku jest zachwycony usługami cateringu pudełkowego oferowanymi przez Foodiebox. Każde pudełko zawiera starannie przygotowane, pięknie zapakowane dania o wysokiej jakości, które zachwycają zarówno pod względem smaku, jak i estetyki. Menu jest zróżnicowane, obejmując dania zarówno tradycyjne, jak i inspirowane różnymi kuchniami świata. Personel firmy jest przyjazny, elastyczny i profesjonalny, a szczególną troskę o higienę i świeżość produktów przekłada się na klienta. Klient może z czystym sumieniem polecić tę firmę każdemu, kto poszukuje wyjątkowego doświadczenia kulinarnego, chce oszczędzić czas i wymaga wysokiej jakości usług cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług FoodieBox Kuchni Świata cateringu dietetycznego było pozytywnym doświadczeniem. Dania są ciekawe i smaczne, z różnorodnym menu, które nie nudzi się. Obsługa Klienta była na wysokim poziomie, zgłoszenie było szybko ogarnięte, bez problemów i w miłej atmosferze.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujący został pozytywnie zaskoczony marką Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny, którą odkrył kilka miesięcy temu. Dzięki wspaniałemu zespołowi catering zapewnił im wyśmienite doświadczenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrył Foodiebox Kuchnie Świata Catering Dietetyczny i podziwia jego pyszne i świeże jedzenie. Zaleca go innym, chwaląc jego wyśmienite potrawy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujący zachwyca się produktem firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Przyznaje, że jedzenie nie tylko wygląda pięknie, ale ma też dobry smak. Opisuje też, że catering jest dostarczany na czas i jest zawsze świeżo przygotowany.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Foodiebox Kuchni Świata catering dietetyczny było wyjątkowym doświadczeniem. Świeże, dobrej jakości posiłki zapakowane w estetyczny sposób oraz różnorodność oferowanych dań, takich jak koktajle, zupy krem i desery, zaspokoiło apetyt klienta przez 2 miesiące. Dostawa była zawsze na czas z kompletem dań. To wyjątkowe doświadczenie zostało szczerze polecone przez klienta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient odkrył Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny i od razu pokochał jego smaki z całego świata. Jego ulubioną cechą jest to, że może próbować dań z różnych zakątków świata.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny okazało się strzałem w dziesiątkę. Świeże i smaczne produkty wywołały zadowolenie klienta, który poleca firmę w stu procentach.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrył w Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny przyjemność jedzenia zdrowych dań. Każde zamówienie budzi w nim dobre samopoczucie, a dania bardzo mu smakują.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odkrył, że dieta firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny jest skutecznym sposobem na odchudzanie. Bez głodowania schudło kilka kilogramów, co okazało się dobrym wyborem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycony został cateringiem Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Przepyszne dania regularnie pojawiające się w menu, w szczególności te z kuchni hiszpańskiej, wywołały zachwyt klienta. Przygotowane dania zostały ocenione jako idealne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetycznego. Jego opinia była wyjątkowo pochlebna, aż do tego stopnia, że polecał je innym. Nie miał żadnych zastrzeżeń i uznał catering za pierwszą klasę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystając z cateringu pudełkowego Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny, doświadczyło się smacznych posiłków, które nie tylko zaspokajają głód, ale także przyczyniają się do poprawy zdrowia. Odkąd sięgnięto po te produkty, komentujący zauważył znaczną poprawę w wynikach badań.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient by w peenym zachwycie po wyprbowaniu usug cateringu dietetycznego Foodiebox Kuchnie wiata. Ich smaczne jedzenie wzbudzio podziw, a obsuga okazaa si niezwykle miaym doznaniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny okazało się doskonałym wyborem. Klient był zachwycony, ponieważ jedzenie było zawsze dostarczane na czas i bardzo smaczne. Co więcej, każdy posiłek był inny, co sprawiło, że menu było fajnie urozmaicone. Ten klient zdecydowanie poleca spróbować!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient wita si z Foodiebox Kuchnie wiata catering dietetyczny. Moga oferowa szeroki wybr jedzenia, ktore jest zarwno niezwyke smaczne, jak i zdrowe. Obsuga jest wyjatkowo przyjazna i pomocna, co sprawia, ze czuje sie wyjatkowo. Jestem bardzo zadowolony z uslugi cateringu pudelkowego Foodiebox Kuchnie wiata.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient odwiedza Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny regularnie, by cieszyć się pysznymi śniadaniami i świeżo wyciągniętymi sokami z różnych warzyw. Zdecydowanie poleca!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient zachwycony usługami firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny opisuje je jako najlepsze lokale z pysznym jedzeniem oraz przecudowną obsługą. Dodatkowo, zapewnia, że zawsze oferują świeże produkty najlepszej jakości. Rekomenduje je z pełnym przekonaniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zachwycony ofertą firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Chwalił zróżnicowane dania oraz skład podany przy każdym z nich. Do tego docenił miłą i pomocną obsługę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient od ponad roku korzysta z usług Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny i jest bardzo zadowolony. Wychwala on menu, które zostało tak ułożone, by zaspokajać jego potrzeby. Dodatkowo, poleca on przepyszne koktajle!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny to wyjątkowa opcja na polskim rynku, oferująca ciekawe i smaczne kuchnie z całego świata. Komentujący zadeklarował, że jest to jeden z najlepszych cateringów, jakie próbował, i że poleca go innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient wyraża zadowolenie z usług firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Dzięki niej klientowi udało się utrzymać wagę, a dieta nie była dla niego katorgą. Pozytywny komentarz wskazuje na to, że firma zapewnia zrównoważone i smaczne pożywienie, dzięki któremu dieta nie jest męczarnią.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient korzystał z usługi Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny i jest zadowolony. Przyznaje, że produkty są smaczne i świeże, a dostawa szybka i mila. Jedynym minusem jest wyższa cena niż u konkurencji, którą tłumaczy jakością i różnorodnością potraw. Czasem zdarza się, że proporcje posiłków są nierówne. Pomimo to klient poleca firmę i zamierza kontynuować korzystanie z usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zachwycony ofertą firmy cateringu pudełkowego Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Potrawy były zawsze smaczne, a dostawy na czas. Klient korzysta z nich od kilku miesięcy i szczerze poleca innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient zachwyca się produktem firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Obfita różnorodność posiłków i smaków sprawia, że jest zadowolony i poleca go innym. Kilka miesięcy zamawiania produktów firmy pokazuje, że jest to prawdziwy skarb dla smakoszy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Korzystanie z usug Foodiebox Kuchnie wiata catering dietetyczny to wielki sukces. Z powodzeniem uytkujemy je od ponad 3 lat, a jedzenie jest zawsze wysokiej jakoci, zrnicowane i smaczne. Oboje czujemy si super i widzimy pozytywne efekty regularnego i zdrowego odzywiania, gdy nie chorujemy. Zdecydowanie polecamy Foodiebox wszystkim - a co wane, ekipa reaguje bezzwocznie nawet w przypadku drobnych wpadk. Nasza historia to idealny przykad sukcesu - po 30 latach ona zacza je pomidory, dziki Foodiebox.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Korzystanie z usługi cateringu dietetycznego Foodiebox Kuchnie Świata okazało się być bardzo pozytywnym doświadczeniem. Posiłki są estetycznie przygotowane, sycące i smaczne. Klient zdecydował się pozostać przy cateringu Foodiebox Kuchnie Świata, po przetestowaniu wielu innych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentarz klienta na temat Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny to rewelacja! Posiłki są pyszne, zdrowe, urozmaicone i pięknie podane, czegoś takiego nie znajdziesz w innych cateringu dietetycznym. Każde danie jest jak otwieranie pudełka z ulubionej restauracji. Jeśli poszukujesz zdrowej, smacznej i estetycznej diety, to Foodiebox jest czymś co warto polecić.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zachwycony ofertą firmy cateringowej Foodiebox Kuchnie Świata. Dla niego była to najlepsza opcja, zapewniająca smaczne i zdrowe posiłki. Dodatkowo, obsługa okazała się miła i profesjonalna. Zapewne będzie polecać Foodiebox Kuchnie Świata innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient przyznał, że Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny zasługuje na pochwały. Posiłki są estetyczne i dobrze przyprawione, a kontakt z obsługą klienta bezproblemowy. Przesyłki dostarczane są zawsze na czas i zgodnie z zamówieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient odkrył w Foodiebox Kuchni Świata catering dietetyczny niezwykle smaczne jedzenie przygotowane ze starannie dobrych jakościowo składników. Zadowolony z elastyczności firmy, która chętnie spełnia wymyślne potrzeby, ocenia, że oferowana jest wysoka jakość w dobrej cenie. Jego entuzjazm skłania go do gorącego polecenia usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient zachwycony jest ofertą Foodiebox Kuchnie Świata cateringu dietetycznego. Ich posiłki są różnorodne i odpowiednio przyprawione, a wszystko to uzupełnione jest świeżością. Rekomendacja skierowana jest do wszystkich, którzy szukają smacznego i zdrowego posiłku.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny opisał swoje doświadczenie jako doskonałe. Posiłki były smaczne, świeże i zawsze estetycznie zapakowane, a po ponad trzech miesiącach korzystania z usług firmy, zostały one przetestowane w różnych konfiguracjach. W ofercie cateringowej znajdowały się dania inspirowane kuchniami z całego świata, a także smaki domowej kuchni polskiej. Klient poleca usługi firmy z czystym sumieniem, ponieważ nie spotkał się z żadnym posiłkiem, który musiałby odrzucić.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Foodiebox Kuchnie Świata oferuje przepyszne jedzenie, które nie tylko świetnie wygląda, ale również smakuje doskonale. Zawsze jest świeże i dostarczane na czas, a jedzenie jest odpowiednio zapakowane, co jest istotne, jak wskazuje komentarz użytkownika, który w innych firmach cateringowych miał do czynienia z rozlanym jedzeniem. Foodiebox dodaje również swoje wyjątkowe przyprawy, które są wyjątkowo smaczne. Przez wiele lat klient i jego partner wracają do firmy, aby cieszyć się ich usługami.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient był zachwycony jakością i doświadczeniem cateringu dietetycznego Foodiebox Kuchni Świata. Jego zdaniem jedzenie było dopracowane zarówno pod względem smaku, jak i wizualnego wyglądu. Firma twierdzi, że oferuje swoje usługi w wersji PREMIUM, a klient potwierdził, że jest to prawda. Klient był bardzo zadowolony z jakości obsługi i z całego doświadczenia, które otrzymał.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Komentujący był zachwycony ofertą Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Uważa, że oferuje ona fantastyczną dietę, nawet dla osób w podeszłym wieku z wieloma chorobami. Szczególnie poleca on opcję Healthy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient utrzymał pozytywne wrażenia po skosztowaniu oferty firmy Foodiebox Kuchnie Świata catering dietetyczny. Przekazuje, że każde danie zostało przygotowane z starannością i oferuje pyszny i kolorowy smak. W pełni usatysfakcjonowany, z szczerym sercem poleca usługi firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraził pełne zadowolenie z usług cateringu dietetycznego Foodiebox Kuchnie Świata. Przetestował wiele innych kateringów, których dania wylądowały często w śmietniku, a jedzenie nie pozwalało na osiągnięcie odpowiedniej diety. Jednak po skorzystaniu z polecenia Foodiebox Kuchnie Świata, klient był zadowolony. Smak potraw był na poziomie domowego jedzenia, a sosy, ziemniaki i ser żółty zapewniały pełnię doznań smakowych. Jedynym minusem były dni bezmięsne, przez co klient czuł niedosyt.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient z Foodiebox Kuchni Świata Catering Dietetyczny ma same pochlebne opinie. Zadowolenie z oferty firmy jest na pierwszym miejscu, a skupienie na potrzebach klienta jest niezwykle cenione. Szczególnie polecane jest skorzystanie z usług tego cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraża pozytywną opinię na temat firmy cateringowej Foodiebox Kuchnie Świata. Opowiadając o swoich doświadczeniach, chwali wysoki poziom obsługi klienta, terminowe dostawy posiłków, kontakt z dostawcą posiłków, przejrzystą i funkcjonalną stronę www oraz różnorodne posiłki, które są zarówno smaczne, jak i zdrowe. Ponadto wspomina, że po dwóch miesiącach korzystania z usług firmy, schudł 13 kg. Tę pozytywną opinię kończy oceną 5 gwiazdek.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient odkrył prawdziwą przyjemność z jedzenia z Foodiebox Kuchni Świata catering dietetycznego. Pyszne i zróżnicowane posiłki nie tylko smakują, ale też niesamowicie pachną i estetycznie wyglądają, zapewniając nie tylko przyjemne doznania smakowe, ale też lepsze samopoczucie po spożyciu. Ten catering pudełkowy w Bydgoszczy na pewno zasługuje na polecenie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraża zachwyt nad cateringu dietetycznym od Foodie Box. Estetyka i nietuzinkowy smak posiłków są wyróżnione, a ich wysoka objętość zapewnia uczucie sytości. Catering jest polecany jako świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu gotować, a jednocześnie lubią smaczne jedzenie.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom