Opinie na temat dobreGO! dnia catering dietetyczny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient o dobreGO! dniu cateringu dietetycznego ma bardzo pozytywne wrażenia - jest zadowolony z jakości i ceny dostarczanego pożywienia. Przez dwa miesiące korzystania z usług firmy klient nie spotkał się z problemami, z wyjątkiem dwóch przypadków zepsucia się produktu. Wystąpiły też eksperymentalne pomysły, które nie wszystkim przypadły do gustu. Plusy to wysoki poziom jakości potraw, duża ilość warzyw i duże zróżnicowanie. Klient poleca odgrzewanie potraw na patelni, a nie w mikrofali.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z cateringu dobreGO! dnia catering dietetycznego stanowiło istny zawrót głowy. Przepyszne dania i sosy świetnie dobrane do potraw, a do tego jeszcze niesamowity smak ciast i zup – nie sposób nie docenić tej wyjątkowej oferty. Dla wszystkich, którzy preferują dietę vege, to idealny wybór.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient wrócił do dobreGO! dnia catering dietetyczny po kilku miesiącach, pełen nadziei na powtórzenie pozytywnych doświadczeń. Jednakże jakość oferowanych posiłków spadła i cenione przez klienta dobro okazało się nie do zjedzenia. Cena pozostała atrakcyjna, jednak niewiele to zmienia, jeśli klient nie może zjeść dwóch posiłków dziennie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiące temu

  Klient zachwycony jest z cateringu dietetycznego dobreGO! dnia. Odnotował smaczne dania obiadowe i kolacje, przepyszne zupy, ciasta i koktajle. Jednak dania śniadaniowe sprawiają mu trochę problemu - są słabo doprawione lub trudne do zjedzenia. Klient liczy na to, że firma poprawi jakość swoich śniadań, tak aby mógł cieszyć się cateringe dobreGO! dnia jeszcze dłużej.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient był rozczarowany usługą cateringu pudełkowego dobreGO! dnia catering dietetyczny. Większość dań okazała się niedobra, a jedno było zupełnie niezjadliwe. Jedynym ratunkiem były ciasta, których ilość nie wystarczyła na pełnowartościowy katering. Klient zdecydował się wyrzucić jedzenie, które było niezdatne do spożycia, a jego opinia na temat dobreGO! dnia catering dietetyczny jest negatywna.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient wspomina o swoim doświadczeniu z dobreGO! dnia catering dietetyczny, opisując jakość jedzenia, które otrzymał. Stwierdził, że potrawy przychodziły napuchnięte i zepsute, co nie wskazywało na świeżość produktu. Wspomniał również, że dania, które otrzymywał wcześniej z innego cateringu, potrafiły dwa dni stać bez psucia się i napuchania. Sugeruje to, że dobreGO! dnia catering dietetyczny nie przykłada wystarczającej uwagi do jakości oferowanych potraw.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługą cateringu pudełkowego dobreGO dnia catering dietetyczny. Dostawa zawsze była na czas, a jedzenie zapakowane tak, aby uniknąć wilgoci. Klient przetestował kilka diet, każda z nich posiadała coś interesującego, a soki były bardzo smaczne. Poza tym ilości są obfite. Ogólnie klient był bardzo zadowolony z jakości jedzenia za zapłaconą cenę i gorąco poleca dobreGO dnia catering.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami cateringu dietetycznego dobreGO! dnia. Ich jedzenie było smaczne, urozmaicone i przygotowane z dobrej jakości produktów. Klient z ciekawością oczekiwał na codzienne dostawy, czując się zadbanym żywieniowo. Według niego, dobreGO! dnia to jeden z najlepszych cateringów, których miał okazję próbować.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient z całego serca poleca dobreGO! dnia catering dietetyczny, oceniając go jako super catering na najwyższym poziomie. Docenia dostawę na czas, zróżnicowane menu oraz smaczne potrawy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Komentarz klienta o dobreGO! dniu cateringu dietetycznego jest entuzjastyczny. Opisuje on pyszne jedzenie, różnorodność i atrakcyjne wizualnie posiłki, a także wyjątkowo dobry Client Service. Wskazuje, że firma zasługuje na zaufanie, a on sam jest zaskoczony, że może dać tylko 5 gwiazdek.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 4 miesiące temu

  Klient odczuwał radość po skosztowaniu cateringu firmy dobreGO dnia. Jego smak był solidny, a jedzenie smaczne. Zadowolenie klienta było ogromne.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Klient miał pozytywne oczekiwania przed zamówieniem oferty dobreGO! dnia catering dietetyczny, jednak rzeczywistość okazała się trochę inna. Mimo pozytywnych aspektów, jak godziny dostaw i estetyka dań, smak wielu potraw okazał się niezadowalający, a nawet całkowicie niezjadliwy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 4 miesiące temu

  Klient był zadowolony z szerokiego wyboru dań inspirowanych kuchnią azjatycką oferowanych przez dobreGO! dnia catering dietetyczny, ale miał zastrzeżenia co do bułeczek, które były twarde i pojawiały się w pewnych dietach przez tydzień lub dwa. Klient zachęcał do stworzenia diety niskowęglowodanowej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient miał same pozytywne doświadczenia z firmą dobreGO! dnia catering dietetyczny. Ich posiłki nie tylko smakują, ale też wyglądają apetycznie, co sprawia, że komentujący postanowił polecić tą firmę dalej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient używał cateringu dobreGO! dnia catering dietetyczny i był bardzo zadowolony. Opisywał, że dania były różnorodne i nigdy się nie powtarzały, a wszystko było pyszne. Poleca catering z czystym sumieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient by w peni zadowolony z dobreGO dnia catering dietetyczny. Jego produkty s dostarczane zgodnie z terminem i s wysokiej jakoci. Usugi s przyjazne dla klienta i maj doskonae smaki. Klient poleci go wszystkim znajomym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient był MEGA zadowolony z usług cateringu dietetycznego dobreGO dnia. Wszystko było idealne i zachęca do skorzystania z usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Komentarz klienta o dobreGO! dnia catering dietetyczny wzbudził zadowolenie. Klient polecił dietę Sport, Standard (3000 kcal) i podkreślił, że posiłki są smaczne i nigdy się nie powtarzają.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Korzystanie z usług firmy dobreGO! dnia catering dietetyczny było najlepszym doświadczeniem kulinarnym. Jedzenie było smaczne, różnorodne i dobrze doprawione, zapewniając ciągle nowe doznania. Szczególnie wyjątkowym doświadczeniem był pierwszy dzień, który został uświetniony przez najlepszy deser jaki kiedykolwiek skosztowano.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient został mile zaskoczony cateringe dietetycznym DobreGO! dnia, ponieważ potrawy, które nigdy nie lubił, okazały się zaskakująco smaczne. Sycące porcje pozostawały w zgodzie z jego wątpliwościami. Jedynym zarzutem było użycie plastikowych opakowań, ale nawet ten aspekt nie zniweczył jego dobrych wrażeń.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z dobreGO! dnia catering dietetyczny okazało się doskonałym rozwiązaniem dla zabieganego studenta. Zastosowana zbilansowana i pełnowartościowa dieta pozwoliła jej na niezwykle różnorodne i pełnowartościowe posiłki.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentujący jest zachwycony ofertą cateringu pudełkowego dobreGO! dnia catering dietetyczny. Przekonany o wysokiej jakości dań, zauważa różnorodność proponowanych potraw. Jego zdaniem jest to najlepszy catering, jaki do tej pory zamówił.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentarz klienta sugeruje, że dobreGO! dnia catering dietetyczny oferuje wysokiej jakości jedzenie, z różnorodnymi opcjami, które nawet w przypadku osób na diecie są smaczne i zdrowe. Klient wspomina o produktach wysokiej jakości, które tworzą zróżnicowane i wyjątkowe potrawy, jak krewetki, a nawet pesto z natki pietruszki, której normalnie nie lubi. Rekomendacja pochodząca od tego klienta jest wysoko ceniona.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentujący był zachwycony ofertą firmy dobreGO! dnia catering dietetyczny. Ich pożywienie okazało się smaczne, świeże i przystępne cenowo, dlatego poleca je innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z dobreGO! dnia catering dietetyczny okazało się być bardzo korzystnym doświadczeniem. Klient podziwia przepyszne i różnorodne dania, które niemal w ogóle się nie powtarzają, zgodnie z wymaganiami diety vege & fish. W dodatku, obsługa jest na najwyższym poziomie, z łatwą komunikacją i bezproblemową dostawą. Z tak dobrymi opiniami, nie trzeba długo szukać, aby dowiedzieć się - dlaczego warto skorzystać z usług dobreGO! dnia catering dietetyczny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient doświadczył pozytywnego wrażenia, korzystając z cateringu dobreGO! dnia. Znalazł tam zróżnicowane mięso i świeże sałatki, nie zawierające sztucznych składników. Do tego wszystko było smaczne, odpowiednio zbilansowane i nie powtarzające się. Bez wątpienia klient poleca ten catering z czystym sumieniem.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Korzystając z dobreGO! dnia catering dietetyczny, klient może mieć mieszane odczucia. Kalorie dla posiłku są zawyżone, a jakość potraw jest zróżnicowana. Dostawa może być opóźniona, co jest bardziej niedogodne w okresie letnim.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient odkrywał różnorodność i odważne podejście do kuchni oferowane przez dobreGO! dnia catering dietetyczny. Posiłki zaspokajały wszystkie jego niedobory, co pozwalało uniknąć zaspokajania się w niezdrowy sposób. Dieta odniosła sukces.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług dobreGO! dnia catering dietetyczny okazało się strzałem w dziesiątkę. Klient jest bardzo zadowolony z jakości oferowanego pożywienia oraz z zaangażowania dostawcy, Pani Karoliny, która zawsze dostarcza jedzenie z uśmiechem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentujący docenił firmę cateringową dobreGO! dnia catering dietetyczny za smaczne jedzenie, zróżnicowane menu, pomysłowość oraz dużą ilość warzyw w diecie. Firma sprawiła, że dzień stał się przyjemniejszy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient zachwycony jest usługami firmy dobreGO! dnia catering dietetyczny. Z dostawami codziennie czeka z niecierpliwością, zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, że jedzenie jest zarówno wyśmienite, jak i dostępne w przystępnych cenach. Zadowolony ze swojej decyzji, klient wychwala firmę i zachęca innych do skorzystania z jej usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient był zadowolony z przejścia na dobreGO! dnia catering dietetyczny. Po miesiącu u nędznego brokuła, zaskoczył go zróżnicowany i świeży jadłospis, który zamówił na miesiąc.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient od roku korzysta z usług cateringu dietetycznego dobreGO! dnia. Zgodnie z ich komentarzem jedzenie jest bardzo smaczne, zachowuje swoją formę i smak, a cena jest zgodna z jakością. Klient poleca usługi tej firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient odkrył dobreGO! dzień catering dietetyczny i został pozytywnie zaskoczony wysokim poziomem zaangażowania firmy w zróżnicowanie posiłków i składników, co uznaje za duży plus.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient skorzystał z usług cateringu dobreGO! dnia i był zachwycony. Profesjonalna obsługa i wiedza personelu w temacie dietetyki sprawiły, że otrzymał optymalną dietę, a także smaczne i zdrowe dania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraził entuzjazm dla producenta pożywienia dobreGO! dnia catering dietetyczny. Opisywał jego jedzenie jako "smaczne, urozmaicone i przydatne" i zalecał je innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klienci doceniają dobreGO! dnia catering dietetyczny za niezwykle smaczną dietę pudełkową, zróżnicowaną i wyrafinowaną, która jest pięknie podana za konkurencyjną cenę. Profesjonalna i sympatyczna obsługa klienta zadbała o indywidualne podejście do zgłaszanych próśb.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient był zachwycony smakiem cateringu oferowanego przez dobreGO! dnia catering dietetyczny. Początkowo jedna osoba korzystała z usług firmy, ale po tym, jak zasmakowała pożywienia, zdecydowała się na zakup abonamentu na dwa pudełka.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraził swoją zadowolenie z cateringu pudełkowego dobreGO! dnia. Podkreślił jakość i smak żywności, a także profesjonalną obsługę klienta. Rekomendował produkty firmy innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient był zachwycony jakością i smakiem posiłków oferowanych przez firmę cateringu pudełkowego dobreGO! dnia catering dietetyczny. Dodatkowo wysoko ocenił poziom obsługi klienta, rekomendując firmę innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient został pozytywnie zaskoczony usługą cateringu dietetycznego dobreGO! dnia. Dostarczane jedzenie było dobre, różnorodne i w korzystnej cenie. Co ważne, firma oferowała bezproblemowy kontakt w razie potrzeby zmiany diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klientka była zachwycona usługami cateringu dobreGO! dnia catering dietetyczny. Oferta zapewniała smaczne i zdrowe menu, a także rozsądną cenę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient został zachwycony usługami firmy DobreGO! dnia catering dietetyczny. Ich dieta wegańska została z przyjemnością przyjęta, a wzorowy kontakt z klientem i elastyczność były szczególnie docenione. Przemyślane i różnorodne posiłki okazały się być smaczne, a całość wywołała zadowolenie. Klient poleca firmę z szczerym entuzjazmem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient doświadczył wyjątkowych smaków i wyjątkowego doświadczenia z cateringiem dietetycznym dobreGO! dnia. Oferowana dieta Vege+Fish została oceniona pozytywnie, a składniki były świeże, zdrowe i różnorodne. Klient poleca firmę z czystym sumieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient był pozytywnie zaskoczony ofertą dobreGO! dnia catering dietetyczny. Smaczne i zróżnicowane dania z dużą ilością warzyw i uczciwą ceną zostały pozytywnie ocenione. Dodatkowo kontakt z klientem okazał się miły i profesjonalny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraził swoją opinię na temat firmy cateringowej dobreGO! dnia catering dietetyczny. Opinie te są pozytywne, ponieważ twierdzi on, że firma ma najlepszy stosunek jakości do ceny na warszawskim rynku, a dania są świeże i smaczne. Klient pozostawił również pozytywne wrażenie po spotkaniu z właścicielami, którzy byli "fajnymi, uśmiechniętymi chłopakami". Mimo to, klient wrócił do gotowania własnych posiłków, ponieważ nie jest fanem pudełek cateringowych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Korzystanie z cateringu dobreGO! dnia przynosi niezwykłe rezultaty. Zestawy są świeże i różnorodne, a na kuchni ktoś naprawdę dobrze ogarnia. Zwłaszcza dieta z rybą okazała się hitem - zarówno wege jak i mięsna wypadły elegancko. Serdecznie polecamy!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraził pozytywne odczucia odnośnie firmy cateringowej dobreGO! dnia catering dietetyczny. Wyraża swoje zadowolenie z jakości jedzenia, jak i z estetycznego zapakowania. Rozradowany, przytacza swoje śniadanie, jakie otrzymał.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient jest zachwycony ofertą firmy dobreGO! dnia catering dietetyczny. Ich jedzenie określił jako smaczne, zdrowe i w dobrej cenie, a także wyróżnił ich wysoki poziom obsługi klienta. Klient z czystym sumieniem poleca usługi dobreGO! dnia catering dietetyczny.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient korzysta z usług firmy dobreGO! dnia catering dietetyczny od roku i jest z nich bardzo zadowolony. Zawsze otrzymywał świeże i smaczne pożywienie, a ceny są bardzo konkurencyjne. Klient poleca usługi firmy każdemu, kto szuka zaufanego dostawcy cateringu pudełkowego.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom