Opinie na temat Dietering.com - catering dietetyczny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 19 dni temu

  Klient Dietering.com doświadczył problemów związanych z dostawą i sposobem pakowania, które doprowadziły do zepsucia i uszkodzenia produktów. Próby zgłoszenia zostały zignorowane, dopóki nie zainterweniowano w kwestii pakowania. Zajmujący się cateringiem pośrednik nadal pozostaje problemem, co uniemożliwia polecenie korzystania z tej diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Komentarz klienta dotyczący firmy Dietering.com okazał się mieszany. Klient chwalił smak i urozmaicenie jedzenia, ale narzekał na małe porcje. Śniadanie składające się z półtorej cienkiego naleśnika, serka i musu dla osoby pracującej okazało się niewystarczające, pozostawiając uczucie głodu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Klient pozytywnie ocenił Dietering.com, firmę cateringu pudełkowego zajmującą się produkcją pożywienia. W ramach 12-dniowej diety dr Dąbrowskiej, jedzenie było różnorodne i smaczne, co znacznie ułatwiło jej wytrwanie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Klient odkrył Dietering.com jako źródło zdrowego i smacznego jedzenia. Przez dwa lata korzystał z ich diety standard, radując się świeżymi i zróżnicowanymi składnikami oraz wyśmienitą obsługą. Planuje kontynuować współpracę z tą firmą cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Klient zachwycony ofertą Dietering.com przyznaje, że serdecznie poleca produkty firmy. Opisuje je jako pyszne, świeże i zgodne z wyznaczonym terminarzem. Docenia również wspaniałą obsługę klienta, która uczyniła zamówienie bezproblemowym. Ogólnie, wyraża swoją pełną zadowolenia rekomendację.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był sceptyczny wobec firmy cateringu Dietering.com, jednak po namowach postanowił skorzystać z ich usług. Szybko zmienił zdanie - jedzenie okazało się przepyszne, a po kilku dniach waga zaczęła spadać. Klient odkrył, że można jeść zdrowo i zbilansowanie bez wychodzenia z domu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Komentarz na temat Dieteringcom był pozytywny. Osoba wyraziła swoje uznanie dla producenta pokarmu firmy cateringowej za jego smaczne i urozmaicone dania. Przekazano, że poleca go innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient doświadczył wspaniałej obsługi od firmy Dietering.com, cateringu dietetycznego. Posiłki okazały się smaczne i zróżnicowane, a dostawa zawsze dokonywana była na czas, bez pomyłek. Klient poleca firmę z całego serca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujcy pozostawił pozytywne wrażenie na temat Dieteringcom. Zgodnie z jego opinią, jedzenie jest przepyszne i z czystym sumieniem można je polecić.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrył prawdziwą moc oczyszczającego detoksu sokowego oferowanego przez Dietering.com. Doświadczył wybornego smaku soków i sałatek, z wyjątkiem buraków, które wymagały lekkiego doprawienia. Zadowolony z efektu detoksu, klient zaczyna testować oferowane przez Dietering.com diety i poleca wyżej wspomniany detox innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient pozytywnie ocenia Dietering.com, zamawiając 12 dniowy post owocowo-warzywny. Catering okazał się smaczny, choć pikantny, co jednak wywołało entuzjazm klienta. W porównaniu do poprzedniego dostawcy, Dietering.com okazał się wygranym. Jakby tego było mało, firma cechowała się szybką reakcją i komunikatywnością. Klient wyraża w ten sposób swoją pełną zadowolenia rekomendację.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentarz na temat Dieteringcom by pozytywny. Klient wspomniał o tym, że jedzenie jest "super smaczne i dobre". Ich catering dietetyczny okazał się strzałem w dziesiątkę!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Dzięki Dietering.com klient odkrywa smaki i doprawienia wegetariańskiej diety. Początkowy post owocowo-warzywny został zmieniony na wegetariański na prośbę klienta - a firma nawet dodała do tego dwa dni za darmo. Co więcej, obsługa klienta okazała się wyjątkowo przychylna. Co do smaków, klient był zaskakiwany każdego dnia i cieszył się z każdego kolejnego posiłku. Jedynym problemem było to, że w dniu 21.02 brakowało obiadu w menu. Podsumowując, klient jest zachwycony cateringiem i chętnie go poleca innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiące temu

  Klient jest zadowolony z cateringowej firmy Dietering.com. Docenia ich różnorodne i smaczne jedzenie, świeże soki i produkty, sprawny kontakt oraz miłą obsługę. Dodatkowym atutem jest fakt, że dowóz jest o stałych godzinach. Jednak, aby zadowolić klienta w 100%, brakuje możliwości personalizowania zamówienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z Dietering.com przyniosło zadowalające rezultaty. Utrata 5 kg w ciągu zaledwie 2 miesięcy przy minimalnym wysiłku jest imponująca. Różnorodność i pomysłowość w przygotowaniu posiłków sprawia, że z usług firmy cateringowej warto skorzystać.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Historia klienta z Dietering.com ukazuje, jak prosto i bezproblemowo można przeprowadzić post przy wsparciu firmy. Przyjemna różnorodność smaków i świeżość potraw pozwoliły klientowi przeprowadzić trzytygodniowy post bez zmartwień, a dostawa do drzwi zawsze była na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odkrywa prawdziwą przyjemność z posiłków serwowanych przez Dietering.com. Z każdym kolejnym miesiącem stał się coraz bardziej zadowolony z szerokiej gamy różnorodnych, smacznych i zdrowych potraw. Zbilansowane posiłki nigdy się nie powtarzają i są warte polecenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z Dietering.com okazało się świetną decyzją. Różnorodność dań zaskoczyła, a przez prawie miesiąc nie powtórzyło się ani jedno danie. Nawet osoba wybredna jak komentujący została zadowolona. Chętnie wróci do współpracy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiące temu

  Klient chwalił smak i wygląd potraw oferowanych przez Dietering.com, jednak jego pozytywne wrażenia psuła firma transportująca, która mimo wyraźnych instrukcji i wielokrotnych próśb, dostarczała zamówienia nie w odpowiednim miejscu, a nawet pozostawiała je na klamce bramy. Przez sześć tygodni zamówienia były dostarczane w prawidłowe miejsce jedynie trzy razy, po monitach.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Narracja: Klient wraca po kilku latach do Dietering.com i zdecydowanie nie żałuje swojej decyzji. Estetyczne i punktualne pakowanie oraz odpowiednie doprawienie i urozmaicenie posiłków to cechy, które ceni. Wersja Vege oferuje obfite porcje, jednak mały minus to niedosyt ryby. Klient poleca Dietering.com.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zadowolony z współpracy z firmą cateringu pudełkowego Dietering.com, gdzie posiłki zawsze dostarczane były na czas. Jakość posiłków spełniała jego oczekiwania, były one smaczne, jednak porcje okazały się dla niego zbyt duże.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zachwycony doświadczeniem z Dietering.com. Posiłki były smaczne i zróżnicowane, a dostawa nastąpiła zgodnie z terminem. Co więcej, kontakt z firmą był sprawny. Klient poleca serdecznie usługi Dietering.com.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient odczuwał satysfakcję z usług Dieteringcom. Ich catering dietetyczny okazał się wyjątkowo smaczny. Dieta była super.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Dietering.com to niezawodna radość. Klient zdecydował się skorzystać po raz drugi i był zadowolony z zamówienia - pyszne jedzenie przybyło na czas. Zadowolenie sprawiło, że klient wrócił po więcej.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient poleca Dietering.com jako idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują zbilansowanych posiłków. Komponowane z myślą o odmiennych preferencjach smakowych, mają one zaspokoić kubki smakowe każdego. Dania są świeże, różnorodne i smaczne, więc klient z zadowoleniem poleca je innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Dietering.com to czysta przyjemność od początku roku 2022. Oferta zdrowego i smacznego jedzenia czyni je doskonałym wyborem. Wszystkim szukającym zdrowych i smacznych posiłków polecam z całego serca skorzystanie z usług Dietering.com.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient wyraził swoje zadowolenie z usług firmy cateringu pudełkowego Dietering.com. Opisywał smaczne i urozmaicone posiłki, a także fakt, że catering był zawsze na czas. Klient poleca usługę tej firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Dieteringcom to naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Producent pokarmów cateringowych oferuje wyśmienite jedzenie, które jest zarówno zdrowe, jak i smaczne. Przygotowania są wykonane z najwyższą starannością, a usługa jest naprawdę profesjonalna. Super polecam!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient skorzystał z Dietering.com i był zadowolony z jakości i szybkości dostaw. Udzielił pozytywnego komentarza, wspominając o bardzo zróżnicowanych posiłkach i świeżych składnikach. Poleca on Dietering.com.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient był zachwycony Dietering.com. Jego zdaniem menu było bardzo urozmaicone, smaczne i wyśmienite, a do tego doskonale przyprawione. Uważa, że było po prostu super.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Dietering.com zapewnia zadowalające doznania smakowe i wygląd świeżych składników, jednak porcje są znacznie mniejsze, niż zapewnia producent. Ilość jedzenia i wartość odżywcza nie spełnia oczekiwań osób z dietą 3000kcal Active i konieczne jest dojadanie. Dietering.com nie oferuje też odpowiedniej ilości mięsa dla osób na dietach sportowych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Konsument był zachwycony ofertą firmy cateringu Dietering.com, która spełniła wszystkie jego oczekiwania. Estetyczne podanie i staranne przygotowanie posiłków oraz idealnie dobrane składniki skutkowały smakowitymi potrawami. Współpraca z dietetykiem odbywała się na najwyższym poziomie, oferując konsumentowi pełen profesjonalizm i wiedzę. Efekty stosowania diety z Dieteringu były szybko odczuwalne, co potwierdza wysoką jakość oferowanych usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient wyraża pozytywne opinie na temat firmy cateringowej Dietering.com - wysoko ocenia profesjonalizm i wiedzę dietetyka oraz różnorodność posiłków, które codziennie są inne. Komentuje, że jakość usług jest na najwyższym poziomie, a komunikacja i dowóz jest zawsze na czas. Poleca go serdecznie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Komentujący miał pozytywne doświadczenia z Dietering.com - cateringiem dietetycznym. Posiłki były smaczne, kolorowe i zgodne z wymaganiami klienta. Wszystkie były świeże i nie powodowały żadnych dolegliwości. Bezproblemowy był też kontakt z personelem, a komentujący z czystym sumieniem poleca ich usługi.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami cateringu dietetycznego Dietering.com. Przyrzekł on, że posiłki dotarły do niego świeże i na czas. Kontakt z firmą i dietetykiem był świetny, zapewniając profesjonalizm i wiedzę. Klient poleca usługi z całego serca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient zawsze powraca do Dietering.com, ceniąc ich smaczne i urozmaicone diety. Jego zachwyt nad pysznymi sokami dodatkowo zainspirował jego koleżankę z pracy do skorzystania z ich usług. Niewątpliwie, Dietering.com może poszczycić się satysfakcją swoich klientów.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 3 miesiące temu

  Klient skomentował Dietering.com, firmę cateringową zajmującą się dietetycznym pożywieniem. Ogólnie jest zadowolony, ale określony produkt nie przypadł mu do gustu - pasty były według niego nieapetyczne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z produktów Dietering.com to czysta przyjemność. Każde danie jest doskonale doprawione, a jednocześnie zapewniające zdrowy sposób odżywiania. Doświadczenie pokazuje, że Dietering.com to producent, który oferuje jedzenie wysokiej jakości, które smakuje wyśmienicie.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 3 miesiące temu

  Klient skrytykował producenta pożywienia firmy Dietering.com za przeciętną dietę i słabej jakości produkty spożywcze.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient po doświadczeniu usług Dietering.com jest zadowolony. Posiłki są starannie dobrane, a wszystko jest smaczne. Z tego powodu klient chętnie wraca i poleca firmę innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient poleca Dietering.com, ponieważ zawsze otrzymuje smaczne posiłki na czas. Dodatkowo w razie potrzeby może skontaktować się z biurem i zmienić adres.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Dietering.com to świetny sposób na zadbanie o swoją sylwetkę. Oferta firmy jest bardzo dobra i zaspokaja potrzeby dbających o swoje zdrowie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient mówił dobrze o Dietering.com. Zgłosił, że posiłki były zgodne z zamówieniem, a przy tym smaczne. Dodatkowo, termin dostawy okazał się zawsze na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Opinia o Dietering.com - catering dietetyczny mówi sama za siebie. Klient zachwycony jakością jedzenia, różnorodnością i punktualnością usług i profesjonalnym kontaktem z firmą. To właśnie Dietering.com jest rekomendowanym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient zachwycony Dietering.com skomentował, że posiłki są smaczne, zawsze świetnie i profesjonalnie zapakowane, dotrzymywane są terminów dostawy, a dania są różnorodne i pyszne. Do tego obsługa cateringu okazała się wspaniała i miła. Klient poleca go z pełną rekomendacją.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient entuzjastycznie ocenia catering dietetyczny Dietering.com. Ich obsługa została oceniona na najwyższym poziomie, a jedzenie jest zdrowe i smaczne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient Dietering.com był zachwycony zróżnicowanymi i pysznymi posiłkami oraz punktualną dostawą.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient wyraża swoje zadowolenie z usług firmy cateringowej Dietering.com. Ich dania są smaczne, a dostawa jest solidna. Estetyczne zapakowane pożywienie skłoniło klienta do polecenia usług firmy innym. On sam kontynuować będzie korzystanie z zaproponowanych usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient wyraża pozytywną opinię o firmie cateringowej Dietering.com, chwaląc zróżnicowane, świeże i smaczne posiłki oraz wysoką jakość produktów. Odczuwa zadowolenie z usług i zdecydowanie poleca je swoim znajomym i przyjaciołom.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient by zachwycony jedzeniem z Dieteringcom. Posiłki były bardzo smaczne i zróżnicowane, zachęcając do powrotu na kolejny obiad. Dieteringcom dostarczyło wyśmienite doświadczenie kulinarne, które nie zawiodło.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom