Opinie na temat DIETA PIRATA Catering Dietetyczny

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient opisał swoje doświadczenia z cateringu firmy DIETA PIRATA Catering Dietetyczny jako jedne z najgorszych. Po zrezygnowaniu z usług, firma obciążyła go 20% zapłaconej kwoty, której nie otrzymał. Klient zdecydowanie odradza skorzystanie z tego cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETY PIRATA Catering Dietetyczny okazało się strzałem w dziesiątkę. Posiłki okazały się zaskakująco smaczne, a stosunek ceny do jakości był bardzo dobry. Świeże składniki wydawały się być dobrej jakości, a nawet w tej cenie nie spodziewało się tak smacznych posiłków.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z DIETY PIRATA Catering Dietetycznego okazało się doskonałym doświadczeniem. Pyszne i zróżnicowane posiłki sprawiły, że stało się to najlepszym kateringiem jakiego do tej pory przetestowano. To doświadczenie utwierdziło decyzję o kontynuowaniu korzystania z tego cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujący zachwyca się usługami DIETY PIRATA Catering Dietetycznego. Podkreśla wysoką jakość, różnorodność i smak potraw, jak również ich opakowanie i wielkość porcji. Jego opinia jest jednoznaczna: DIETA PIRATA to top1 dieta spośród wszystkich, które komentujący miał okazję spróbować.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Komentujący nie był zadowolony z jakości pożywienia oferowanego przez Dietę Pirata Catering Dietetyczny. Opisywał jedzenie jako wątpliwej jakości, niesmaczne i niewiele zawierające warzyw. W rezultacie większość została wyrzucona do kosza, a pieniądze poszły na marne. Końcowy werdykt był jednoznaczny - nikomu nie poleca tego cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient jest zachwycony usługami Dieta Pirata Catering Dietetyczny. Ich potrawy są smaczne i dobrze doprawione, a dostawa jest zawsze zgodna z ustalonym terminem. Klient poleca usługi firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Komentujący jest w pełni usatysfakcjonowany usługą firmy DIETA PIRATA Catering Dietetyczny. Opisuje zróżnicowane i smaczne jedzenie oraz wyśmienite desery na podwieczorek. Decyduje się na kontynuowanie diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Użytkownik był zachwycony Dietą Pirata Catering Dietetycznym. Poczuł smak każdej potrawy, która idealnie odpowiadała jego preferencjom. Świeżość i terminowość dostawy utwierdziły go w przekonaniu, że wróci do tego cateringu.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Komentarz na temat DIETA PIRATA Catering Dietetyczny był negatywny. Posiłki były niesmaczne, zawierały albo mikro porcje albo tłuszcz i kiełbasę, a produkt białkowy był w śladowych ilościach. Nazwy w menu zapowiadały ambitnie, ale efekt był mierny. Jest to stosunkowo nowy katering, więc istnieje nadzieja na poprawę, ale dla tego komentującego czas podziękować.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiące temu

  Komentujący wyrażał swoje rozczarowanie związane z obecnością kolendry w większości dań oferowanych przez DIETA PIRATA Catering Dietetyczny. Według niego, osoby nie lubiące tego zioła nie będą zadowolone z posiłków oferowanych przez tę firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient wrócił do DIETY PIRATA po paru miesiącach przerwy i został ponownie zachwycony jej smakiem i sytością.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient był zachwycony wyborem DIETY PIRATA Catering Dietetyczny. Ich jedzenie było smaczne, zdrowe i zgodne z jego kalorycznością, co sprawiło, że klient czuł się zadowolony.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 3 miesiące temu

  Klient Dieta Pirata Catering Dietetyczny nie wywarł pozytywnego wrażenia. Opisując swoje doświadczenia, stwierdził, że potrawy były kaloryczne, ale podane w bardzo małych porcjach. Skrytykował także twórców diety, zaznaczając, że kremowy dressing, który miał być zrobiony na bazie tłustej śmietany, okazał się mieszanką majonezu i ketchupu. Dania składały się z małych porcji, co według komentującego było niedopuszczalne. Kończąc swój komentarz, ostrzegł innych przed skorzystaniem z cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klientom DIETY PIRATA Catering Dietetyczny oferuje niezrównane doświadczenia gastronomiczne. Smaczne i zawsze świeże, wysokiej jakości składniki gwarantują, że jedzenie nigdy się nie znudzi. To idealne rozwiązanie dla osób na diecie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient wyraża zadowolenie z DIETY PIRATA Catering Dietetycznego. Użytkownik podkreśla, że pomaga mu ona w utrzymaniu zdrowej masy ciała dzięki dostosowaniu posiłków do dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Wyraża przy tym zadowolenie z kontrolowania wagi i dbania o swoje zdrowie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z DIETY PIRATA Catering Dietetyczny to dla jednego z klientów zbawienie. Zamiast spędzać godziny w kuchni, może cieszyć się pysznymi i zdrowymi posiłkami. Wreszcie ma możliwość delektowania się zdrową i smaczną kuchnią.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETA PIRATA Catering Dietetyczny okazało się doskonałym rozwiązaniem dla wegetarianina. Smaczne i różnorodne posiłki dostosowane do diety były dostarczane bez potrzeby poszukiwania odpowiednich dań.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETY PIRATA Catering Dietetycznego okazało się doskonałym wyborem dla tego klienta. Dostarczone posiłki są kaloryczne i zbilansowane, co pozwoliło mu na skuteczny program odchudzania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług Dieta Pirata Catering Dietetyczny okazało się być idealnym rozwiązaniem dla osoby z nietolerancją laktozy. Posiłki są przygotowywane bez laktozy, pozwalając korzystać z zdrowych i smacznych dań bez obawy o dolegliwości żołądkowe.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystając z usług firmy DIETA PIRATA Catering Dietetyczny, klient odkrywa starannie zapakowane i przygotowane posiłki. Świeżość i jakość potraw zachowuje się nawet po kilku dniach, co świadczy o tym, że firma dba o jakość i trwałość swoich produktów.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z DIETY PIRATA Catering Dietetyczny zmieniło sposób, w jaki dieta jest planowana i spożywana. Świeże i bogate w składniki posiłki pomagają w dostarczaniu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, co przyczynia się do zwiększenia spożycia warzyw i owoców.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zafascynowany jakością dostarczanych przez Dieta Pirata Catering Dietetyczny posiłków. Szykowały się one tak, jakby zostały przygotowane w domu, co świadczyło o trosce, jaką firma cateringowa wkładała w jakość i smak swoich potraw.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient docenił Dietę Pirata Catering Dietetyczny za dostarczanie różnorodności, smaczne i interesujące posiłki, które urozmaicają jego jedzenie i pozwalają uniknąć nudy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Dieta Pirata Catering Dietetyczny oferuje szeroki zakres diety, w tym bezglutenową, która umożliwia osobie uczulonej na gluten cieszenie się smacznym i zdrowym jedzeniem bez obaw o reakcje alergiczne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystając z DIETY PIRATA Catering Dietetycznego, doświadczyłem poprawy zdrowia. Energia wzrosła, skóra stała się zdrowsza, a samopoczucie znacznie się polepszyło - dowodząc, że odpowiednia dieta ma pozytywny wpływ na cały organizm.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient odkrył, jak Dieta Pirata Catering Dietetyczny pomaga wprowadzać zdrowsze nawyki żywieniowe. Zmiana jego diety na regularne i zbilansowane posiłki pozytywnie wpłynęła na jego samopoczucie i kondycję.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETY PIRATA Catering Dietetyczny to prawdziwa uczta dla podniebienia. Urozmaicone jedzenie zapewnia niekończące się wrażenia smakowe, a do tego jeszcze duże porcje pozwalające cieszyć się smakiem bez obaw o kaloryczność.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient odkrywa, że dieta pudełkowa firmy cateringowej DIETA PIRATA Catering Dietetyczny dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze, dzięki czemu nie musi już martwić się o to, czy je zdrowo.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Użytkownik odkrywa nowy sposób odżywiania dzięki DIECIE PIRATA Catering Dietetyczny. Dostarczane posiłki są smaczne i zbilansowane, a oszczędność czasu pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa energii, co stanowi rewolucję w codziennym życiu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient wyraża swoje zadowolenie z cateringu dietetycznego DIETA PIRATA Catering Dietetyczny. Podkreśla, że posiłki są wyjątkowo smaczne, sycące i urozmaicone, a do tego dobrze doprawione. Dzięki temu, że wszystko jest wyliczone i podane dokładnie, klient nie musi się już martwić i samemu policzyć kalorii. Po dwóch tygodniach stosowania cateringu, klient odnotowuje 1,5 kg na minusie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystając z elastycznych opcji zamówień oferowanych przez DIETĘ PIRATA Catering Dietetyczny, można dostosować ilość i rodzaj posiłków do swojego trybu życia. Dlatego też z czystym sumieniem można polecić tą firmę cateringową.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETA PIRATA Catering Dietetyczny to miłość od pierwszego wejrzenia. Szeroki wybór dań pozwala na dobranie diety odpowiedniej dla potrzeb każdego. Smaki są wyraziste, a usługa dostarczana jest na czas. Utrzymując jakość, DIETA PIRATA Catering Dietetyczny sprawia, że jedzenie staje się znacznie przyjemniejszym doświadczeniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient z nietolerancją odkrył w DIECIE PIRATA Catering Dietetyczny idealne rozwiązanie. Firma zapewnia wszystkie potrzebne składniki, aby utrzymać zdrowe żywienie, bez konieczności rezygnowania z ulubionych potraw. Przekonał się, że catering może być wygodnym i smacznym sposobem na dostarczenie organizmowi odpowiedniej ilości składników.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient odkrył w DIECIE PIRATA Catering Dietetyczny wyśmienite połączenie smaku i zdrowia. Przepyszne potrawy są tworzone z wysokiej jakości składników, dzięki czemu zaspokajają najbardziej wyrafinowane podniebienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług firmy DIETA PIRATA Catering Dietetyczny zapewnia pełnowartościowy i zbilansowany posiłek, który dostarczy organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. To właśnie to co skłoniło do skorzystania z oferty tego cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystając z usług Dieta Pirata Catering Dietetyczny, klient odkrył, że można łatwo i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy bez rezygnowania z ulubionych smaków i potraw. Ta opcja została szczególnie wychwalona przez klienta, który poleca ją innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Kiedy wybierałem DIETĘ PIRATA Catering Dietetyczny, miałem na uwadze dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie. Nie zawiodłem się ani trochę – zamówione jedzenie było smaczne i zróżnicowane. To miejsce zasługuje na szczerą rekomendację.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient z DIETY PIRATA Catering Dietetycznego jest zachwycony. Oferuje ona pyszne jedzenie, które wygląda doskonale i jest idealne dla osób, którym brakuje czasu na gotowanie. Klient poleca ją z całego serca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETY PIRATA Catering Dietetyczny pozwoliło na zauważalną poprawę zdrowia i samopoczucia. Za każdym razem, gdy dieta pudełkowa jest spożywana, komentujący odczuwa sytość, a jego waga spada. Dieta PIRATA Catering Dietetyczny jest idealna dla osób dbających o swoje ciało i ćwiczących rutynowo.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Komentujcy by zachwycony doświadczeniem z DIETA PIRATA Catering Dietetyczny. Był zaskoczony jakością i smakiem oferowanych potraw oraz profesjonalnym i zaangażowanym personelem. To miejsce godne polecenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient odkrył DIETA PIRATA Catering Dietetyczny, który zmienił jego podejście do cateringu dietetycznego. Zauważył, że producent pokarmów oferowanych przez firmę dba o jakość i korzystne składniki w swoich produktach. Poza tym, wybór pudełek, w jakich są one dostarczane, jest szeroki, a jedzenie zawsze jest świeże i smaczne. Klient czuje, że DIETA PIRATA Catering Dietetyczny to dobra decyzja.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zadowolony z dobrze dobranej i zbilansowanej diety w ofercie DIETY PIRATA Catering Dietetyczny. Dodatkowo zauważył różnorodność menu i z czystym sumieniem poleca usługi producenta pożywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług DIETA PIRATA Catering Dietetyczny to doskonałe doświadczenie. Jedzenie jest doprawione wyśmienicie, a smak jest niezwykły. Porcje są wystarczające, aby uczucie sytości było zaspokojone. Do tego cena jest odpowiednia, a dostawa na czas. DIETA PIRATA Catering Dietetyczny to idealne rozwiązanie dla każdego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient by w peenym zadowoleniu i zaufaniu, gdy prbuje Diet Pirata Catering Dietetyczny. Ich jedzenie jest zawsze smaczne, zdrowe i peen przyjemnoci. Maj szeroki wybr przeksek, a wszystkie s wytwarzane z naturalnych, zdrowych skadnikw. Klient jest zachwycony ich profesjonaln obsug i wyjtkowymi warunkami dostawy. Poleca Diet Pirata Catering Dietetyczny kaemu, kto szuka zdrowej, smacznej diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  !!! Klient był zachwycony usługami cateringu dietetycznego DIETA PIRATA. Z namaszczeniem poleca go innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami firmy DIETA PIRATA Catering Dietetyczny. Po miesiącu stosowania diety zauważył wyraźne efekty, a jedzenie było smaczne i sycące. Był pozytywnie zaskoczony jakością usług oferowanych przez firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Korzystając z DIETY PIRATA Catering Dietetycznego, klient otrzymał doskonałe rezultaty. Schudła ładnie, a posiłki i koktaile były bardzo smaczne. Najważniejsze jest to, że nie była głodna, czego nie można powiedzieć o innych cateringu, z których korzystała.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat DIETY PIRATA Catering Dietetyczny wskazywał, że jest to przesmaczne pożywienie, zdrowe i dostarczane profesjonalnie oraz z sympatią. Wszystko to razem wzięte sprawiało, że było to NAJ.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Dieta Pirata Catering Dietetyczny zyskało uznanie klienta dzięki swoim smacznym i świeżym posiłkom. Atrakcyjne promocje cenowe sprawiają, że zamawianie w tej firmie jest opłacalne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient chwali Dietę Pirata Catering Dietetyczny za smaczne i sycące jedzenie. Zauważył również pozytywne efekty już po tygodniu stosowania i jest zadowolony z rezultatów.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom