Opinie na temat Catering na Diecie

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 6 miesiące temu

  Korzystanie z cateringu firmy Catering na Diecie okazało się nieudane. Zepsute mięso, sfermentowany deser i spleśniałe pomidory były tylko początkiem problemów. Nawet po rekompensacie za zepsute dania, nadal pojawiały się błędy, aż do tego stopnia, że posiłek został pomylony. Nie było nawet propozycji dosłania lub wymiany na prawidłowe danie. Sygnały zgłaszane do obsługi nie wpłynęły na poprawę jakości. W związku z tym, nie poleca się korzystania z usług firmy Catering na Diecie.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Klient skomentował doświadczenie z Cateringiem na Diecie jako słabe. Uważa, że jedzenie jest mętne i pozbawione wyczuwalnych smaków, a dania jedynie do zjedzenia, ale nic specjalnego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient wrócił do Cateringu na Diecie po dwóch latach od pierwszej próby i zdecydowanie nie zawiedli się. Świeże i różnorodne posiłki sprawiły, że klient z chęcią wrócił do firmy cateringowej i poleci ją swoim znajomym.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Komentarz na temat firmy Catering na Diecie sugeruje, że jedzenie było niezadowalające. Zazwyczaj wyglądało i smakowało jak szpitalne, a wszystkie przyprawy były niewidoczne. Uczestnik był zmuszony mieszać ryż lub makaron z sosem, a nawet sałatka z tuńczykiem, którą otrzymał, była nieświeża. Desery okazały się być najgorszymi, z jakimi kiedykolwiek miał do czynienia, ponieważ sernik smakował jak omlet, a „kruche ciasto” z rabarbarem całe mokre.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Komentarz klienta na temat Cateringu na Diecie był bardzo pozytywny. Użytkownik wyraził maksymalną liczbę punktów za dzisiejsze menu low carb. Wyśmiewał się z tego, że puste pojemniki nie są tak efektowne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient z pewnością został pozytywnie zaskoczony ofertą Catering na Diecie. Jakość, świeżość i smak posiłków okazały się niezawodne, a przy tym zróżnicowana dieta i bardzo dobry kontakt z obsługą, w tym intuicyjna aplikacja do zamówień, czynią z Catering na Diecie idealny catering dietetyczny we Wrocławiu i okolicy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Komentujący był zachwycony ofertą Catering na Diecie. Zawsze świeże i smaczne pożywienie sprawiło, że nie mógł się powstrzymać od pochlebnych słów. Widział też pasję, którą producent pożywienia wkłada w swoją pracę oraz ciekawe diety, w tym nadchodzącą ketogeniczną.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom