Opinie na temat Catering Dietetyczny Tytka Fit

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 17 dni temu

  Catering Dietetyczny Tytka Fit nie sprawił wrażenia godnego zaufania, gdy komentujący biegł po całym bloku szukając jedzenia. Kurier nie umiejąc liczyć do 3 zostawił jedzenie na innym piętrze, a odpowiedź na maile i telefon wyłączony. Pytanie, ile jedzenie tam stało, bo opakowanie zupy było napuchnięte.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Klient czuje się doceniony jako stały klient Cateringu Dietetycznego Tytka Fit. Zauważa, że posiłki są na czas, świeże i smaczne, a menu jest różnorodne. Czuje się jakby jadł posiłki z restauracji. Jest zadowolony z usług firmy i poleca ją innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to prawdziwa rewolucja dla zdrowia i samopoczucia. Klientom oferowane są terminowe dostawy, sprawna oraz dobrze zorganizowana obsługa online, a posiłki są bardzo różnorodne, dobrze doprawione i przygotowane zawsze z najświeższych produktów. Klient zostawia pozytywną ocenę i szczerze poleca usługi tego cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit było fantastycznym doświadczeniem. Dania były wyjątkowe pod względem porcji, wyglądu i smaku, a kontakt z firmą był wzorcowy i dostawy były zawsze na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Cateringu Dietetycznego Tytka Fit zaowocowało zadowoleniem klienta. Z polecenia trenera z N11, oferta firmy okazała się być idealna dla potrzeb klienta. Dzięki możliwości zmiany diety w każdej chwili, Catering Dietetyczny Tytka Fit spełnił wszelkie oczekiwania i został z czystym sumieniem polecony innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient skorzystał z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit i był zadowolony z jakości pożywienia. Przyciągnęła go różnorodność posiłków, której nie doświadczył w innych cateringach.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to czysta przyjemność. Zawsze świeże i smaczne dania oraz estetyczny wygląd sprawiają, że jedzenie to prawdziwa uczta. Różnorodność posiłków pozwala na wybór zgodny z osobistymi preferencjami, a desery idealnie uzupełniają menu. Dzięki Catering Dietetyczny Tytka Fit można jeść zdrowo i smacznie, a dostawa zawsze jest na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetycznego Tytka Fit to niezwykłe doświadczenie. Piękny wygląd posiłków, znakomity smak i dostęp do bogatej gamy menu pozwalają na dostosowanie cateringu do własnych upodobań. Szybka możliwość zmiany dań w aplikacji to duża zaleta, a dostęp do kodów rabatowych dodaje jeszcze więcej korzyści. Świeże i smaczne pożywienie warte swojej ceny jest jednym z powodów, dla których warto polecić Catering Dietetyczny Tytka Fit.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient miał doświadczenie z wieloma cateringami, jednak Catering Dietetyczny Tytka Fit okazał się najlepszy. Uwielbiał solidne opakowania, termin dostawy, świeże składniki, wygląd dań oraz różnorodność posiłków. W innych cateringu miał problem z monotonnością i posiłkami, które wyglądały jakby ktoś je wcześniej pogryzł i wypluł. Na szczęście w Catering Dietetyczny Tytka Fit tego nie ma, a klient mógłby nawet dać mu 6 gwiazdek.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit było prawdziwą ucztą dla podniebienia. Świeże, smaczne jedzenie w dobrze zbilansowanych porcjach, pozytywnie zaskoczyło oboje. Wytrawny smak i sytość na długo pozostaną w pamięci. Polecenie usług firmy Catering Dietetyczny Tytka Fit to bez wątpienia dobry wybór.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to ogromne ułatwienie. Jestem klientem firmy od ponad roku i jestem zachwycony. Oferta jest bardzo zróżnicowana, a częste aktualizacje menu oznaczają pojawienie się nowych dań. Jedzenie jest zawsze świeże i smaczne. Catering pozwala oszczędzić czas, a dłuższe korzystanie z usług oznacza niższe koszty. Serdecznie polecam!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetyczny Tytka Fit zyskało jedną entuzjastyczną zwolenniczkę. Przez ostatnie dwa miesiące korzystała ona zarówno z diety keto, jak i diety wykluczającej gluten i laktozę, a obie okazały się smaczne i świeże. Co więcej, próbowała także trzydniowego detoxu i poleca go innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystając z Catering Dietetyczny Tytka Fit, doświadcz jednego z najlepszych cateringu! Znajdziesz tu wyjątkowo przepyszne i doprawione potrawy, różnorodne jak nigdy wcześniej. Niech ta recenzja będzie dla Ciebie zachętą do wypróbowania tego wyjątkowego cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetycznego Tytki Fit to wyjątkowe doświadczenie. Można wybrać ilość posiłków, a wybór menu jest rewelacyjny. Jedzenie jest smaczne, ale w przypadku niektórych dań może być za dużo sosu. Dostawa może być trochę opóźniona w soboty, ale to nie zmienia faktu, że wraca się do tego cateringu z przyjemnością.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Komentarz dotyczący Catering Dietetyczny Tytka Fit jest pozytywny. Klient podkreśla jakość produktów, a także świeżość i smaczność. Dodatkowo zauważa wysoką kompetencję w prowadzeniu firmy oraz profesjonalny kontakt z klientem.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat Catering Dietetyczny Tytka Fit może zostać opisany jako osąd po tygodniu, że jakość pożywienia jest słaba, a półprodukty śmieciowe.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiące temu

  Klient korzystający z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit musiał skonfrontować się z problemem jakości warzyw i sałatek. Z jednej strony pożywienie, dostarczane przez firmę, było naprawdę smaczne, jednakże niezadowalająca jakość sałatek sprawiła, że klient musiał zmierzyć się z problemem zepsutych produktów.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient Catering Dietetycznego Tytka Fit został zaskoczony niską jakością ostatnich dań. Szczególnie niezadowolony był z dania obiadowego składającego się z ziemniaków i twarogu – wymarzonego przez niego obiadu. Jego oczekiwanie było takie, że za wpłacone pieniądze otrzyma lepszą jakość potraw, dlatego też nadaje firmie 3 gwiazdki, licząc na to, że poprawi ona jakość swoich usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z Cateringu Dietetycznego Tytka Fit okazało się bezcenne. Posiłki są zróżnicowane i bogate, z szerokiego wyboru dostępnych dań trudno było wybrać. Pudełka z pożywieniem są schludne, a jedzenie smaczne i świeże. Co więcej, bułki, które pojawiają się na śniadania, drugie śniadania czy kolacje dodają uroku. Wartość oferowana w Cateringu Dietetycznym Tytka Fit jest w pełni wypłacalna.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient był rozczarowany wielkością porcji zamawianych z Catering Dietetyczny Tytka Fit. Zauważył, że na jeden posiłek wynosiły one tylko 350 kcal, a składały się z dużej bułki i jednego małego kawałeczka mięsa.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to prawdziwa przyjemność. Dania wegetariańskie są smaczne, świeże i zaprojektowane z najwyższą precyzją. Obsługa jest miła i profesjonalna. To dobry wybór!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient wyraził swoje niezadowolenie z usług firmy Catering Dietetyczny Tytka Fit. Zaznaczył, że jedzenie jest pozbawione smaku, a duża ilość pieczywa sugeruje, że nie jest wypiekane specjalnie pod dietę. Zauważył także, że dostępność infolinii do godziny 15.00 była niewystarczająca. W ogólnym rozrachunku, ocenił usługi jako średnie, ale gdyby miał wskazać kierunek oceny, kierowałby się w dół.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetycznego Tytka Fit to czysta przyjemność. Każdego dnia klient może cieszyć się świeżymi, smacznymi posiłkami, dostosowanymi do ich potrzeb. Dietetyczne dania sprawiają, że brzuszek jest najedzony i płaski. Catering Dietetyczny Tytka Fit uratował wielu klientów nie raz i nie dwa, oferując smaczną, zdrową i łatwo dostępną pożywność.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetyczny Tytka Fit okazało się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Oferta Wybór menu pozwoliła na wybór posiłków na każdy dzień, co zapewniło zróżnicowane i smaczne potrawy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient zachwycony produktami firmy Catering Dietetyczny Tytka Fit, który został dostarczony do miejscowości poza Krakowem, daje opinię, że jest to najlepsza firma spośród czterech, z których korzystał. Dodatkowo zauważa, że opcja wyboru menu jest świetna. Klient serdecznie poleca tę firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługami Catering Dietetyczny Tytka Fit. Jego pozytywne doświadczenie było związane z świeżym i zróżnicowanym jedzeniem oraz z odpowiedzialną i dobrą obsługą klienta. Z całą pewnością poleca on tę firmę cateringową.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to przyjemność. Posiłki są estetycznie podane i pyszne, zwłaszcza dla wegetarian. Do każdego posiłku dobrane są odpowiednie przyprawy. Można wybrać dania na poszczególne dni, co zapewnia wygodę i komfort. Świetnym dodatkiem są desery, które są wyjątkowo smaczne. Naprawdę warto skorzystać z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 3 miesiące temu

  Klient odkrył wszystko, co Catering Dietetyczny Tytka Fit ma do zaoferowania. Jego starannie zapakowane porcje są nie tylko smaczne, kolorowe i zróżnicowane, ale także duże. Co więcej, osoba ta zauważyła, że firma zapewnia dobry kontakt z kurierem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient wyraża zadowolenie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit. Zauważa, że posiłki są smaczne i syte oraz estetycznie podane. Każdy z posiłków jest bez zarzutu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient został zachwycony Cateringiem Dietetycznym Tytka Fit. Używa go od wielu miesięcy i cieszy się z jego jakości. Radzi innym, aby spróbowali i sami się przekonali.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 4 miesiące temu

  Klient odkrywa pyszne i zdrowe jedzenie Catering Dietetyczny Tytka Fit. Zadowoleni zmianami w menu, docenia ich wysiłki, aby uczynić kosztowanie jeszcze bardziej wybrednym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to prawdziwa przyjemność! Oferta jest świeża, apetycznie podana i bardzo różnorodna, zapewniając klientowi możliwość wyboru doskonałego menu. Jest to z pewnością catering godny polecenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient zachwycony Cateringiem Dietetycznym Tytka Fit – zawsze na czas, a jedzenie świeże, idealnie przyprawione i smaczne. Klient poleca go innym!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient Catering Dietetyczny Tytka Fit został zachwycony jego usługami. Menu, które oferuje, okazało się być wyborem idealnym i pozwoliło na dostosowanie posiłków do preferencji komentującego. Poleca on jego usługi wszystkim zainteresowanym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Komentarz na temat Catering Dietetyczny Tytka Fit był pełen pozytywnych słów. Klient wyraził zadowolenie z połączenia smaków, świeżości i zdrowia, które oferuje ta firma cateringowa. Polecił on również ją innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit to prawdziwa przyjemność. Menu jest zróżnicowane, smaczne i ciekawe, a obsługa klienta - uprzejma i pomocna. Dowody są dostarczane na czas, a wszystko za uczciwą cenę. Polecanie tego cateringu z całego serca jest uzasadnione.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Komentujący doświadczył nieprofesjonalnego traktowania produktu firmy Catering Dietetyczny Tytka Fit. Był świadkiem, jak pracownik rzucił opakowanie na podłogę, a po tygodniu manager stwierdził, że produkt śmierdzi.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 4 miesiące temu

  Klient opisał swoją frustrację dotyczącą Catering Dietetycznego Tytka Fit. Nie mogąc zamówić pojedynczego lunch boxa, ubolewał nad tym, że wszystkie opcje są dla niego za duże.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat Catering Dietetyczny Tytka Fit okazał się bardzo pozytywny. Odnotowano smaczne dania, urozmaicone, kolorowe i estetycznie zapakowane, a do tego dostawa zawsze na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny Tytka Fit jest pozytywnym doświadczeniem. Jest to rozwiązanie dla osób, które potrzebują nie tylko smacznego, ale i zdrowego jedzenia. Jedzenie jest zawsze dostarczane na czas, a opcje wegetariańskie są bardzo różnorodne i kreatywne. Dodatkową zaletą jest to, że nie trzeba szykować jedzenia wcześniej, ponieważ catering zapewnia szybkie i wygodne rozwiązanie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetyczny Tytka Fit okazało się strzałem w dziesiątkę. Klient był zachwycony wysokim poziomem smaku dań, szczerością w liczeniu kalorii i porcji, a także przyzwoitą ilością warzyw w porcji. Można być pewnym, że jakość usług cateringowych nadal pozostanie na wysokim poziomie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetycznego Tytka Fit to prawdziwa uczta dla smakosza. Każda z dostępnych diet wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem, dzięki któremu jedzenie staje się przyjemnością, a nie koniecznością. Nawet po dwóch miesiącach stosowania, smak posiłków nie zmienia się i wciąż pozostaje niezmiennie wysoki. Takiego efektu nie da się porównać do żadnej innej diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 5 miesiące temu

  Klient Tytka Fit doświadczył niesatysfakcjonującej obsługi klienta. Zamiast smacznych dań, które często bywały totalnie nie-fit, katering zawiodła ich obslugą. Klient pozostawił adres dostawy, który został usunięty i zamówienie zostało dostarczone na inny adres 300km dalej. Bez porozumienia, katering usunął adres i nie zwrócił klientowi pieniędzy za zamówienie. Te niesatysfakcjonujące doświadczenia, pozostawiły wspomnienie nieudanej współpracy i braku zrozumienia klienta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Korzystanie z Catering Dietetycznego Tytka Fit okazało się strzałem w dziesiątkę. Po dwóch miesiącach użytkowania można z całą pewnością stwierdzić, że warto wydać te pieniądze. Dania są smaczne i z dobrymi składnikami, czasami jednak może się zdarzyć coś, co nie przypadnie do gustu, ale reszta dań zawsze nadrabia. Dodatkowo, klient otrzymuje smsa, gdy paczka jest już gotowa do odbioru. Catering Dietetyczny Tytka Fit oferuje wysoką jakość i zachęca do kontynuacji korzystania z jego usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetycznego Tytka Fit to zachwycające doświadczenie. Logistyka, różnorodność dań i ich smak - wszystko jest na tak. Przepyszne jedzonko i opcja wyboru menu pozwalają decydować o posiłkach. Wybór jest zawsze trafiony w punkt. Dostawy są zawsze na czas i przebiegną bez żadnych komplikacji. Catering Dietetyczny Tytka Fit został doceniony przez klienta za swoją wyjątkową jakość.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Korzystanie z Catering Dietetycznego Tytki Fit było jednym z najgorszych doświadczeń w kwestii cateringu. Jakość dań była słaba, wygląd jeszcze gorszy, a smak - po prostu mierny. Przy wymagającym kliencie, jest to jednoznaczna negatywna rekomendacja.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był sceptyczny względem Cateringu Dietetycznego Tytka Fit, ale zdecydował się na jego skorzystanie. Zaskoczyła go jakość posiłków – okazały się one pyszne i świeże. Dodatkowo, dobrze zbilansowane posiłki spełniły potrzeby jego trybu życia. Klient nie żałuje swojej decyzji i jest zadowolony z jakości Cateringu Dietetycznego Tytka Fit.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Niesamowite doświadczenie spotkało komentującego, gdy kierowca staranował go na skrzyżowaniu w miejscowości Modrzyca. Niestety odpowiedzialność w tej sytuacji była zerowa.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient miał pozytywne doświadczenie z Cateringiem Dietetycznym Tytka Fit. Jego jedzenie było dobre i urozmaicone, a obsługa miła i elastyczna. Klient poleca usługi firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zachwycony usługami Catering Dietetyczny Tytka Fit! Potrawy smakowały wyśmienicie - były świeże, urozmaicone i dobrze przyprawione. Co więcej, dostawa zawsze była na czas i o tej samej porze. Klient był zadowolony z całej usługi.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom