Opinie na temat Catering dietetyczny Marago Fit - dieta pudełkowa Poznań

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klienci Catering dietetyczny Marago Fit - dieta pudełkowa Poznań doświadczyli znacznego spadku jakości pożywienia. Początkowo dania były bardzo smaczne, jednak po czasie straciły swój wyraz. Przykładem jest zakupione danie składające się z racuchów z gruszką, cukrem pudrem i kwasną śmietaną. Po podgrzaniu śmietana stała się wodą, a sam placki były kamiennymi, smakowymi pustkami.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Komentarz klienta sugeruje, że doświadczenie z Cateringiem dietetycznym Marago Fit - dieta pudełkowa było niezadowalające. Wyrażona została frustracja związana z powiadomieniem klienta na cztery dni przed planowaną imprezą, że nie będzie ona mogła zostać zrealizowana. Została również wspomniana nieprzyjemna rozmowa z właścicielką, która odpowiedziała na prośbę o pomoc stwierdzeniem "nie bo nie". Wystawiona opinia jest więc niekorzystna i zaleca uniknięcie tej firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Catering dietetyczny Marago Fit - dieta pudełkowa Poznań okazał się wyjątkowym miejscem na baby shower z przyjaciółkami. Z cierpliwością szefa przygotowano warsztaty kulinarne, a pyszne potrawy zachwyciły zgromadzonych. Szef okazał się również fotografem z zamiłowania i uwiecznił ten wieczór na zdjęciach. Miejsce poleca się na każdą imprezę w małym gronie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Komentarz na temat cateringu Marago Fit - dieta pudełkowa to pozytywna opinia. Klient chwali różnorodność dostępnych potraw, ich smaczność, a także dostęp do profesjonalnej konsultacji z dietetykiem. Dodatkowo, Pani Daria dopasowała menu do wszystkich potrzeb i zachcianek klienta. Wyjątkowość tej usługi potwierdza fakt, że klient poleca ją innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient miał wyjątkowo pozytywne doświadczenia z Cateringiem dietetycznym Marago Fit. Menu było urozmaicone, zachwycająco smaczne i pozwalało na zapomnienie o nudzie na diecie. Możliwość zamawiania cateringu nawet na pojedyncze dni była wielkim plusem. Preferencje klienta zostały spełnione nawet po zmianie zamówienia telefonicznie. Klient zdecydowanie poleca ten catering.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 lata temu

  Klient otrzymał zamówienie cateringowe firmy Marago Fit Dieta Pudełkowa i był zaskoczony jakością oferowanych dań. Większość z nich była albo jałowa, albo po prostu niesmaczna. Jedynym daniem, które mu smakowało, była płytka ryba bez panierki z makaronem i mizerią ogórkową. Dodatkowo zauważył, że firma włączyła się w akcję związaną z ograniczeniem marnowania jedzenia. Jego ocena dotyczyła pojedynczych dań, a nie kateringu jako całości.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 lata temu

  Klient był zawiedziony zamówieniem dnia testowego Catering dietetycznego Marago Fit - dieta pudełkowa. Śniadanie składające się z jaglanki okazało się być mdłe, a drugim daniem zostały niezbyt świeże warzywa. Obiad składał się z ryby z ośćmi, który nie zachwycił klienta.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom