Opinie na temat Catering dietetyczny - Maczfit

Co myslą klienci?

Podsumowanie opinii użytkowników


Maczfit jest dostawcą cateringu dietetycznego, który otrzymuje mieszane recenzje od swoich klientów. Zdecydowanie warto podkreślić, że wiele osób docenia jakość i smak ich jedzenia, szczególnie podkreślając świeżość składników i różnorodność menu. Szczególnie uwielbiane są opcje diety z wyborem posiłków, które oferują możliwość dostosowania planu żywieniowego do indywidualnych preferencji.Niemniej jednak, firma nie jest wolna od błędów i krytyki. Niektórzy klienci zgłaszają problemy z dostawą, takie jak brakujące posiłki, a nawet oskarżenia o kradzież przez kurierów. Te problemy, zwłaszcza te dotyczące niepewnej dostawy, wydają się być źródłem dużej frustracji i dyskomfortu dla niektórych klientów.Zarówno jedzenie, jak i obsługa klienta w Maczfit, wydają się mieć swoje mocne i słabe strony. Podczas gdy jedni klienci chwalą obsługę klienta za pomoc i uprzejmość, inni zgłaszają frustrujące interakcje i niezadowolenie z odpowiedzi na reklamacje. Szczególnie niepokojące są doniesienia o nieodpowiednio przygotowanym jedzeniu, które może stanowić zagrożenie dla zdrowia, jak na przykład surowe mięso.Pewne kwestie wydają się również nieco kontrowersyjne. Na przykład, zmiana regulaminu i wykorzystanie "maczcoinów" (czyli punktów lojalnościowych) wywołało frustrację u niektórych klientów, którzy czują się poszkodowani. Ponadto, niektórzy klienci są niezadowoleni z braku możliwości zamówienia indywidualnie dobranych posiłków w wersji wegańskiej.Mimo to, dla wielu klientów, Maczfit pozostaje solidnym wyborem cateringu dietetycznego. Jakość jedzenia jest często wysoko oceniana, a fakt, że niektórzy klienci korzystają z ich usług od lat, świadczy o zadowoleniu z oferowanych usług. Jednak negatywne doświadczenia niektórych klientów sugerują, że firma mogłaby skorzystać na poprawie niektórych aspektów swojej działalności, zwłaszcza obsługi klienta i dostaw.Podsumowując, Maczfit to firma, która ma wiele do zaoferowania, ale wymaga również pewnej poprawy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów.

Opinie klientów

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering dietetycznego Maczfit okazało się bardzo przyjemne. Jedzenie było pyszne i dostarczone na czas, a aplikacja wygodna i intuicyjna. Użytkownik ma do dyspozycji wiele funkcji, takich jak liczenie kroków, wpisywanie informacji o nawodnieniu, zbieranie punktów lojalnościowych, które można wymienić na zniżki oraz łatwy sposób zmian dat dostawy. Dzięki noworocznej promocji i kilku zebranym punktom, użytkownik zamówił już usługę na luty.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Korzystanie z usług firmy cateringowej Maczfit z pewnością było udane. Klient wypróbował trzy różne usługi cateringu i wybrał Maczfit jako jedynego, któremu mógł z czystym sumieniem polecić. Potrawy oferowane przez Maczfit okazały się pyszne i zróżnicowane.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 2 miesiąc temu

  Klient miał pozytywne doświadczenia z dostawami w dni robocze, które były zawsze dostarczone przed godziną deklarowaną. Jednak dostawy w weekendy były zazwyczaj opóźnione, a nawet przy ostatnim zgryzliwym zgłoszeniu firma Catering dietetyczny - Maczfit wciskała mu kit, wysyłając zdjęcie z fałszywą godziną dostawy. Klient ma poważny zgryz z Maczfit i poważnie zastanawia się nad rezygnacją.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiąc temu

  Klient skarżył się na brak terminowego dostarczania posiłków przez firmę cateringu dietetycznego Maczfit. Rozmowy na infolinię i z kurierem nie przyniosły zamierzonego rezultatu. Klient musiał wydawać dodatkowe pieniądze na jedzenie w pracy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiąc temu

  Klientka odkryła ponownie Catering Dietetyczny - Maczfit i była zachwycona jakością jego oferty. Wysokiej jakości posiłki odbierała z wielkim smakiem, tak że gdyby nie cel diety, chętnie zamawiałaby podwójne porcje.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiąc temu

  Klient był zachwycony usługami Catering dietetycznego Maczfit. Przy każdym zamówieniu dostawał to, co obiecała firma, nawet jeśli było to coś innego niż to, co widniało na zdjęciach w menu. Firma zasłużyła na pochwałę za to, że sama wystawia sobie dobrą opinię.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazało się bardzo rozczarowujące. Zamówienie zostało niedopasowane do potrzeb i pozostawiło klienta bez odpowiedzi od obsługi.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiąc temu

  Komentarz klienta dotyczący Cateringu dietetycznego Maczfit wskazywał na to, że ostatnio doświadczył niepowodzenia w dostarczeniu pudełka. Kiedy kurier nie mógł dostać się do budynku, a klient nie odebrał telefonu o 3:01, nie udało się zrealizować zamówienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiąc temu

  Klient od 12 miesięcy korzysta z usług Catering dietetyczny - Maczfit i ogólnie jest z nich zadowolony. Jednak zwraca uwagę, że często proponowane są potrawy z boczniakami, risotto czy krupnik, który, jak twierdzi, smakuje o niebo lepiej bez nich.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Korzystając z Catering dietetyczny - Maczfit w 2021 roku, komentujący doświadczył pysznych i uczciwych posiłków, ale ostatecznie został rozczarowany przeciętnością. Przykładem tego była duszona gruszka posypana kruszonymi biszkoptami z jogurtem, który okazał się być pseudoposiłkiem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazało się wielkim sukcesem. Wyśmienicie doprawione dania, wyszukana kuchnia i szeroka gama diet - Keto, Diabetic, Hypo Hashimoto, Vege - sprawia, że przedsiębiorstwo jest godne polecenia.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient od kilku lat korzysta z usług cateringu dietetycznego Maczfit, jednak zauważył dramatyczny spadek jakości. Niedostateczne ilości składników odżywczych w posiłkach, a także nieprzestrzeganie diety dla wrażliwych jelit to tylko niektóre z ich problemów. Brak konsekwencji w dostarczaniu zamówień i nieprofesjonalna obsługa kuriera tylko pogarszają jego doświadczenia. Klient nie poleca usług cateringu Maczfit.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit było bardzo rozczarowujące. Jakość posiłków znacznie spadła, a gdy klient zgłosił reklamację, otrzymał oklepane odpowiedzi bez zrozumienia. Najgorsze jest to, że tym, co klient otrzymał, było dalekie od tego, czego się spodziewał.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit skończyło się niepowodzeniem. Nie otrzymano zamówienia, a kiedy zadzwoniono w celu wyjaśnienia sytuacji, okazało się, że posiłek uległ uszkodzeniu w transporcie, a rekompensata jest w formie vouchera.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit pozostawiło klienta z mieszanymi uczuciami. Chociaż jedzenie było całkiem smaczne, zawierało zbyt dużo tanich węglowodanów, co nie sprawdziło się dla tego klienta. Co gorsza, nie otrzymał on posiłków trzykrotnie, co zdecydowanie przekreśliło jego możliwości skorzystania z tej usługi w przyszłości.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był zachwycony Cateringiem dietetycznym Maczfit. Świeże i smaczne pożywienie dostarczało wszystko, czego potrzebowało dla zdrowia i odżywienia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Catering dietetyczny - Maczfit było z początku przyjemnością. Jednakże ostatnio zauważalny był spadek jakości, smaku oraz obsługi klienta. Podczas reklamacji jedyną kompensatą był voucher o wartości 16 zł, a także dostawy posiłków w środku nocy. Zdarzało się również, że nie można było wybrać posiłku spośród opcji "top sellers". Z tego powodu pozostaje wątpliwość, czy miesiąc z Catering dietetyczny - Maczfit był ostatni.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Komentujący zachwycił się pożywieniem oferowanym przez Catering Dietetyczny - Maczfit. Ich jedzenie określił jako pyszne, świeże i różnorodne - podobne do tego, jakie można znaleźć w najlepszych restauracjach. Co więcej, dzięki ich usługom ich klient odczuwa również pozytywny efekt w postaci utraty wagi.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient Catering dietetyczny - Maczfit spotkał się z poziomem obsługi jak za czasów PRL. Po zgłoszeniu dostarczenia posiłków niezgodnych z zamówieniem, odpowiedź udzielona przez koordynatora nie nastąpiła. Brak jakiejkolwiek informacji na temat postępowania w danym dniu pozostawiał klienta samemu sobie, a brak obiadu zgłoszonego o godz. 9 do godz. 13 pozostawał bez reakcji. Z tego powodu klient w ostatnim momencie odstąpił od skorzystania z usług tego producenta.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Komentujący doświadczył rozczarowania po wypróbowaniu produktów oferowanych przez Catering dietetyczny - Maczfit. Przez wysokie oczekiwania, po przeszło miesiącu zamówienia, komentujący zdecydował się odwołać pozostały okres wykupione diety i powrócić do poprzedniego kateringu. Zaskoczeniem była niska jakość posiłków, gdzie zupy były rozwodnione, a sałatki niezadowalające.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klienci Catering dietetycznego Maczfit skarżą się na słabą jakość obsługi. Kurier nie pojawił się w terminie, co sprawiło, że klient spóźnił się do pracy, a posiłek tego dnia był niezapewniony. Odpowiedź na skargę była zimna, a kolejne reklamacje nie doczekały się nawet odpowiedzi.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat Cateringu Dietetycznego Maczfit był bardzo negatywny. Przyznał, że dieta Diabetic & Low Sugar nie spełnia wymogów i wyraził niezadowolenie z jakości opakowań. Zażądał też inwestycji w nowe maszyny. Na koniec stwierdził, że nie poleciłby tego producenta.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazało się być odpowiedzią na wyczekiwane rozwiązanie. Klient zauważył natychmiastowe rezultaty, w postaci poprawy perystaltyki jelit oraz braku napadów głodu i spadków nastroju. Menu było nie monotonne i smaczne, a dostawy były punktualne. Zadowolony klient poleca usługi Maczfit z całego serca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Komentujący był zadowolony z Catering dietetycznego Maczfit. Wspomina jedynie o jednym incydencie, w którym porcja była mniejsza niż zazwyczaj, jednak pozostałe zamówienia wywoływały u niego zadowolenie - posiłki były zawsze świeże, smaczne i zgodne z zamówieniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazuje się być skutecznym rozwiązaniem do osiągnięcia zamierzonych celów. Przekonało się o tym jedno zadowolonego klienta, który w ciągu miesiąca za pomocą 1800 kalorii, stracił 7 kg. Dodatkowo, dzięki aplikacji i możliwości wyboru posiłków, nie można narzekać na brak urozmaicenia. Paczka zawsze dociera na czas i jest dostarczana pod drzwi.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient Maczfit od kilku lat jest zachwycony cateringu pudełkowym. Zauważa, że posiłki zawsze mu smakują i nie ma do nich żadnych zastrzeżeń. Chociaż próbował innych firm, zawsze wracał do tej samej i zamierza pozostać jej wiernym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 1 miesiące temu

  Korzystanie z Catering dietetyczny - Maczfit było dla mnie pozytywnym doświadczeniem. Posiłki, które otrzymałem, były zwykle smaczne i najrzadziej przynosiły niesmaczne rezultaty spośród wszystkich cateringów, z których korzystałem. Przeglądanie menu było proste, a dodatkowo dostępne zdjęcia posiłków umożliwiły mi wybranie tego, co najbardziej mi odpowiadało.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Klient był zadowolony z obsługi, która szybko rozwiązała jego sprawę. Przyjazny personel Catering dietetyczny - Maczfit sprawił, że doznał on przyjemności z doświadczenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit przyniosło wiele pozytywnych wrażeń. Smaczne i dobrze doprawione dania, wybór pojedynczych dni tygodnia oraz szybko rozwiązany problem z dostawą to tylko niektóre z nich. Jednakże pojawiła się jedna uwaga, mianowicie za dużo sosu w paczce w porównaniu do ilości głównego dania.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazało się bardzo frustrujące. Pojawiły się notoryczne opóźnienia w dostawie paczek, co doprowadziło do wystosowania aż czterech reklamacji. Ostatnia dostawa była spóźniona o trzy godziny, a jedzenie na niedzielę zostało zapomniane. Pracownica infolinii obiecała powrót z informacją, ale zapomniała o tym. W takiej sytuacji nie warto ryzykować i tracić nerwów oraz pieniędzy, dlatego klient postanowił nie przedłużać diety.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit to przyjemność. Świeże składniki w połączeniu z dobrze skomponowaną dietą, a do tego wygodna aplikacja, gwarantuje wyśmienity catering pudełkowy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiące temu

  Komentarz na temat Catering dietetyczny - Maczfit jest wyjątkowo pozytywny. Przekonanie, że jest on wart swojej ceny, jest wyrażane po próbowaniu kilku produktów firmy.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klienci narzekali na niedopuszczalne warunki higieny w oferowanych przez Catering dietetyczny - Maczfit posiłkach, wskazując na obecność karalucha. Firma zapewniła, że restrykcyjnie przestrzega wdrożonych standardów higieny, jednak inne komentarze wskazują, że dość często w posiłkach pojawiają się pająki, żuki i inne owady. Klient zastanawia się, czy posiłki są przygotowywane zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, sugerując, by sprawdzić to odpowiednim służbom.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 1 miesiące temu

  Konsument korzystający z usług Catering dietetyczny - Maczfit był pod wrażeniem oferowanej diety keto. Każdego dnia można było cieszyć się nowym daniem, dzięki czemu nie ma ryzyka nudy i szybko zapomina się o potrawach, do których nie ma chęci.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient odczuwał rozczarowanie po tym, jak Catering dietetyczny Maczfit nie wykazał się odpowiedzialnością za przykry wypadek. Niepomocny kontakt z infolinią, brak zwrócenia pieniędzy i jedzenia sprawiły, że klient zdecydował się na rezygnację z usług firmy.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Komentujący doświadczył znacznego pogorszenia jakości oferty Catering dietetyczny - Maczfit. Opisując swoje doświadczenia, wskazuje na porcje, które są zbyt małe, a także na deser, który jest zbyt mokry. Kończąc wnioskuje, że za te pieniądze lepiej jest wybrać innego dostawcę.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klienci odczuwali rozczarowanie z powodu nieprofesjonalnego podejścia firmy Catering Dietetyczny Maczfit. Gdy zamówienie nie zostało dostarczone z powodu problemów logistycznych, nie otrzymali żadnego powiadomienia. Co więcej, otrzymywali oni powiadomienia "zjedz Maczfit", które w takiej sytuacji zakrawa na kpinę. Klienci nie zalecają tej firmy i nie wiedzą, jak skończy się ich sprawa.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Klient doświadczył pozytywnego pierwszego miesiąca z Cateringiem dietetycznym Maczfit. Jednak od 3 dni brak dostarczonego cateringu, bez żadnego powodu, a także bez żadnego kontaktu ze strony firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 1 miesiące temu

  Klient próbował trzech firm cateringu pudełkowego, ale Catering dietetyczny - Maczfit zajął tylko drugie miejsce. Posiłki brały się w przypraw i potrzebowały więcej jedzenia niż sosu, aby zrównoważyć kaloryczność. Do tego dochodziły opóźnienia dostaw, które uniemożliwiały korzystanie z cateringu.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat Cateringu dietetycznego Maczfitu wskazuje na tragedię w zakresie obsługi klienta. Paczka, która miała zostać dostarczona, trzykrotnie była opóźniona, a kierowca zostawił ją po drugiej stronie bloku, bez wchodzenia za pomocą kodu do domofonu. Pomimo opłacenia zamówienia, BOK zaproponował voucher na przyszłe zamówienia, dopóki klient nie poprosił o zwrot pieniędzy na konto. Z tego wynika, że skopiowane regułki wiadomości nie wystarczają, aby zatrzymać klienta i zaspokoić jego potrzeby.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług cateringu dietetycznego Maczfit to niezłe męczarnie. Przypomnienie o dostawie przypadającej w środku nocy, brak wiedzy o kodzie do klatki domofonu, pomimo wielu dostaw pod ten adres świadczą o słabym poziomie obsługi klienta. Nie polecam tego dostawcy nikomu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit było przyjemne i warte uwagi. Można było cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami, które zawsze dostarczane były na czas. Zestaw 5 posiłków dziennie o kaloryczności 1500kcal sprawił, że klient był najedzony pomimo bardzo aktywnego trybu życia i aktywności na siłowni 3x w tygodniu. Jest to doskonała rekomendacja dla Catering dietetyczny - Maczfit.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient przeżył rozczarowanie jakością oferowanych usług Catering dietetyczny - Maczfit. Jego doświadczenia złego jedzenia, opóźnień w dostawach i problematycznej obsługi klienta przy składaniu reklamacji, skutkowały tym, że klient nie poleca tej firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit jest po prostu oszałamiające. Osoba korzystająca z tej usługi może cieszyć się zróżnicowanymi posiłkami, dostarczanymi na czas, mimo bardzo niskiej kaloryczności. Do tego jeszcze nie ma potrzeby dojadania! To po prostu idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować umiar w jedzeniu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient wyraża zadowolenie z usług cateringu dietetycznego Maczfit. Próbował już innych dostawców, ale Maczfit okazał się najlepszy. Jedzenie jest smaczne i różnorodne. Sałatki zawierają dużą ilość świeżych warzyw, co nie zawsze jest dostępne w innych cateringu. Obsługa klienta jest profesjonalna i szybko reaguje na ewentualne problemy. Klient poleca ten catering.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 2 miesiące temu

  Komentujący zachwyca się Cateringiem dietetycznym Maczfit. Po dwóch tygodniach zamawiania po dwa pakiety, nie ma żadnych zastrzeżeń do jedzenia ani dostawy. Nadaje temu firmie jedną gwiazdkę, z zastrzeżeniem, że będzie nadawała dwa gwiazdki, jeśli zaczną odbierać boksy. Robiąc przy tym zdjęcie z czterech dni i średnio dziesięciu dziennie, przy dwóch zamówieniach.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient z wyraźnym rozczarowaniem odnosi się do Catering dietetycznego Maczfit, gdyż cała oferta jest nasycona jednym składnikiem - cebulą. Znajdując się w ofercie aż 40 dań i 8 obiadów, jest to drugie najbardziej nielubiane warzywo w Polsce, a dla 16% społeczeństwa jest po prostu nie do zaakceptowania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Klient wyrażał opinię na temat Catering dietetyczny Maczfit. Zgodnie z jego komentarzem wariant wegetariański o wartości kalorycznej 1500 kcal okazał się genialny, pyszny i sycący. Natomiast wariant keto otrzymał jedynie jedną gwiazdkę, ponieważ porcje były mikroskopijne, a zarazem bardzo kaloryczne, a to nie dawało uczucia sytości. Klient nie poleca tej opcji.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 miesiące temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit przynosi wyraźne efekty - 16 dni za nami, a klient wykupił kolejną dietę na 30 dni. Co więcej, jedzenie okazało się smaczne. Do tego wielki plus za dostępną aplikację, dzięki której można samodzielnie zmienić dietę, przesunąć dni czy nawet zmienić miejsce dostawy.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 2 miesiące temu

  Klient cierpko skomentował swoje doświadczenia z Cateringiem dietetycznym Maczfit. Zgodnie z jego opinią, dostawy były bez zarzutu, ale jakość pożywienia pozostawiała wiele do życzenia. Mięso było średniej jakości, a posiłki wyglądały jakby składały się z resztek poprzedniego dnia. Nawet mąż klienta, który nie jest wybredny, nie chciał jeść tych posiłków. Jedynie ciasta, ciasteczka i babeczki cieszyły się pozytywną opinią.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom