Opinie na temat Catering dietetyczny - Maczfit

Co myslą klienci?

Podsumowanie opinii użytkowników


Maczfit jest dostawcą cateringu dietetycznego, który otrzymuje mieszane recenzje od swoich klientów. Zdecydowanie warto podkreślić, że wiele osób docenia jakość i smak ich jedzenia, szczególnie podkreślając świeżość składników i różnorodność menu. Szczególnie uwielbiane są opcje diety z wyborem posiłków, które oferują możliwość dostosowania planu żywieniowego do indywidualnych preferencji.Niemniej jednak, firma nie jest wolna od błędów i krytyki. Niektórzy klienci zgłaszają problemy z dostawą, takie jak brakujące posiłki, a nawet oskarżenia o kradzież przez kurierów. Te problemy, zwłaszcza te dotyczące niepewnej dostawy, wydają się być źródłem dużej frustracji i dyskomfortu dla niektórych klientów.Zarówno jedzenie, jak i obsługa klienta w Maczfit, wydają się mieć swoje mocne i słabe strony. Podczas gdy jedni klienci chwalą obsługę klienta za pomoc i uprzejmość, inni zgłaszają frustrujące interakcje i niezadowolenie z odpowiedzi na reklamacje. Szczególnie niepokojące są doniesienia o nieodpowiednio przygotowanym jedzeniu, które może stanowić zagrożenie dla zdrowia, jak na przykład surowe mięso.Pewne kwestie wydają się również nieco kontrowersyjne. Na przykład, zmiana regulaminu i wykorzystanie "maczcoinów" (czyli punktów lojalnościowych) wywołało frustrację u niektórych klientów, którzy czują się poszkodowani. Ponadto, niektórzy klienci są niezadowoleni z braku możliwości zamówienia indywidualnie dobranych posiłków w wersji wegańskiej.Mimo to, dla wielu klientów, Maczfit pozostaje solidnym wyborem cateringu dietetycznego. Jakość jedzenia jest często wysoko oceniana, a fakt, że niektórzy klienci korzystają z ich usług od lat, świadczy o zadowoleniu z oferowanych usług. Jednak negatywne doświadczenia niektórych klientów sugerują, że firma mogłaby skorzystać na poprawie niektórych aspektów swojej działalności, zwłaszcza obsługi klienta i dostaw.Podsumowując, Maczfit to firma, która ma wiele do zaoferowania, ale wymaga również pewnej poprawy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom wszystkich swoich klientów.

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 5 dni temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit to dramatyczne doświadczenie. Od początku września, zamawiający doświadcza ciągłych niepowodzeń, co sprawia, że każdy dzień zaczyna się od zgłaszania reklamacji. Przestrogą dla innych jest zdecydowane omijanie tej firmy szerokim łukiem.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 5 dni temu

  Klient od dłuższego czasu jest stałym klientem firmy cateringowej Maczfit, jednak ostatnie problemy z dostawą posiłków przekraczają jego pojęcie. Spóźnienie się dostawy o ponad godzinę i o 30 minut w odstępie jednego dnia to niedopuszczalne. Mimo wystawienia voucheru w ramach reklamacji, nie zrekompensowało to braku jednego z posiłków.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 7 dni temu

  Klient po odkryciu Catering dietetyczny - Maczfit miał pozytywne doświadczenia. Przeszedł przez wiele innych opcji, ale po 7 dniach stwierdził, że jest to najlepszy katering dietetyczny.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 7 dni temu

  Korzystanie z usług cateringu dietetycznego Maczfit było sporym rozczarowaniem. Jakość jedzenia była średnia, a dostawy nieregularne - czasami nie przyjeżdżały wcale. Kontakt z przedsiębiorstwem był trudny, próby skontaktowania się rano graniczyły z cudem. Podsumowując, nie poleca się skorzystania z tego cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 8 dni temu

  Komentujący nie był zadowolony z cateringu firmy Maczfit. Ocenił świeżość jedzenia na plus, jednak zabrakło mu różnorodności i w ciągu pięciu dni dwie potrawy powtórzyły się. Przyznał też, że większości dań nie zjadł, dlatego ocenił ogólnie usługę na 2/5.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 8 dni temu

  Komentujący skrytykował Catering dietetyczny Maczfit za dostarczanie nieodpowiedniego pożywienia. Wskazał, że potrawy są w sosie pomidorowym lub składają się wyłącznie z pomidorów, co podrażnia żołądek, a także wskazał, że pieczywo razowe jest często podawane na śniadanie lub kolację, a surowe warzywa są uznawane za lekkostrawne. W ostateczności wyraził obawę o definitywne pożegnanie się z firmą cateringu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 10 dni temu

  Korzystanie z Catering dietetyczny - Maczfit okazało się cudownym doświadczeniem. Różnorodne posiłki o doskonałym smaku i bogatej palecie smaków, z pewnością przypadły do gustu. Samo doświadczenie było wyjątkowe i niezapomniane. Polecenie jest więc uzasadnione.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 12 dni temu

  Komentujący chwali sposób reagowania firmy Catering dietetyczny - Maczfit na zgłoszone problemy. Nie wyraził żadnych zastrzeżeń, dlatego zachęca innych do skorzystania z oferty.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 12 dni temu

  Korzystanie z cateringu Maczfit, okazało się bardzo przyjemnym doświadczeniem. Jedzenie było dobrze doprawione i nie było żadnego problemu z dostawą. Jednakże, jedyny zarzut jaki można mieć to za mała ilość zdrowych dodatków, jak warzywa, zamiast wysokokalorycznych.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 12 dni temu

  Klient narzekał na działanie Catering dietetycznego Maczfit. Kurierzy dzwonili do drzwi nawet o 2 w nocy, mimo że zamówienie zawierało prośbę o dostawę między 5 a 7:30. Co gorsza, jakość pożywienia była słaba.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 13 dni temu

  Klient nie poleca firmie Catering dietetyczny Maczfit z Krakowa. Opisuje swoje rozczarowanie, po tym jak kurier nie dostarczył paczki o 3 w nocy, a infolinia stanowczo odmówiła dostarczenia jej później. Relacjonuje, że została cały dzień bez jedzenia, co przyczyniło się do zmarnowanych pieniędzy.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 14 dni temu

  Korzystanie z usług Cateringu dietetycznego Maczfitu to prawdziwa udręka. Próbowanie tego cateringu było jednym z najgorszych doświadczeń w moim życiu. Jakość jedzenia była kiepska, a brak różnorodności wskazywał na przeciętny poziom. Firma oszukiwała klientów, nie dostarczając promocyjnych dni i skasowując rabaty. Próba skontaktowania się z prawnikiem i postraszenie opinią sprawiło, że zaakceptowali kompromis, ale i tak skończyli dostawy przed czasem. Strona WWW i aplikacja nie odzwierciedlają tego samego stanu rzeczy. W dodatku na stronie internetowej można znaleźć wiele fałszywych opinii, które próbują przykryć prawdziwy stan rzeczy. Nie warto narażać się na stres i zmarnowane pieniądze - najlepiej omijać Catering dietetyczny Maczfit szerokim łukiem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 14 dni temu

  Klient skarży się na ubogość oferty keto firmy Catering dietetyczny - Maczfit. Zaznacza, że wybiera top sellers, ale musi wyrzucać węglowodany dodawane do posiłków.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 14 dni temu

  Korzystanie z usług cateringu Maczfit w Gdańsku okazuje się być loterią. Od 2 tygodni zamówienia nie są dostarczane, a klient jest zmuszony kupować jedzenie innymi drogami. Codziennie przychodzą tylko przeprosiny i zapewnienia, które wydają się być bezskuteczne. W związku z tym, klient decyduje się na wybór innego cateringu.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 15 dni temu

  Klient narzeka na brak dostawy produktów Catering dietetyczny - Maczfit. Zdenerwowany tym, że nie dostał swojej diety, wskazał nawet na przesyłanie zdjęć domu i płotu, zamiast właściwego adresu, co wywołało kolejną reklamację.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 15 dni temu

  Komentarz klienta dotyczący Catering dietetycznego - Maczfit odsłania frustrujące doświadczenia z dostawami: braki w paczce, małe zwroty, rozlane dania i zepsute opakowania. To wszystko składa się na niezadowalający doświadczenie, które zniechęca do dalszych zamówień.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 15 dni temu

  Klient doświadczył rozczarowującego doświadczenia po tym, jak opłacił usługi cateringu dietetycznego Maczfit na 15 dni z rzędu, ale jego zamówienie nie dotarło.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 16 dni temu

  Klient skorzystał z usług firmy cateringowej Maczfit i opisał swoje wrażenia. Ogólnie uważa, że dostarczane produkty są tanie, ale jakość i skład mogłyby być lepsze. Docenia punktualność i szybkość dostawy, ale zbyt duża ilość mięsa oraz niska jakość produktów w weekend zniwecza zalety usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 18 dni temu

  Użytkownik przekonał się o wyższej jakości jedzenia oferowanego przez Maczfit. Odczuwając różnicę w smaku, postanowił u nich zostać na dłużej.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 20 dni temu

  Komentarz klienta na temat Catering dietetycznego Maczfit wskazuje na to, że posiłki są smaczne, jednak jego doświadczenia z nimi zostały zakłócone przez słabą obsługę klienta, lekceważące podejście firmy i fatalną komunikację, co uniemożliwia wielu osobom skorzystanie z ich usług.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 20 dni temu

  Korzystanie z usług Catering Dietetyczny - Maczfit może być z jednej strony satysfakcjonujące, a z drugiej obarczone ryzykiem. Opcje wyboru są różnorodne, a pojawiające się zniżki i kody rabatowe są doceniane. Jednak dostawy o 3:30 w nocy powodują, że jedzenie stoi do rana pod drzwiami, co naraża je na działanie złodziei. Dodatkowo dania czasem są pozbawione smaku.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 20 dni temu

  Komentarz tego klienta stał się przykładem dla innych, jak nie powinien wyglądać catering dietetyczny. Doświadczenie z Cateringiem Maczfit, okazało się wielkim rozczarowaniem. Ciasto było nieporozumieniem, a serniki cappuccino i waniliowe - po prostu żelatyną.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 21 dni temu

  Catering dietetyczny Maczfit zapewnia smaczne, świeże i różnorodne posiłki, które są przesyłane na czas. Biuro obsługi klienta oferuje wysoki poziom usług. Ceny są porównywalne z innymi cateringami. Nowi i obecni klienci mogą skorzystać z zniżek na kolejne diety. Komentujący zdecydowanie poleca ten catering.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 22 dni temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazało się strzałem w dziesiątkę. Z powodzeniem osiągnięto docelową wagę. Codzienne zamawianie posiłków zapewnia codzienną dawkę zdrowych, pożywnych posiłków, z oszczędnością czasu i wysiłku, które są smaczne i różnorodne. Dostawy są zawsze punktualne i niezawodne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 22 dni temu

  Klient od dwóch lat korzysta z usług Catering dietetyczny - Maczfit i jest zadowolony z tego wyboru. Obsługa klienta pomaga w trudnych sytuacjach oraz oferuje elastyczność w wyborze diety. Kreatywne i smaczne posiłki są urozmaiceniem, a dzięki dostępnym zniżkom i rabatom, klient ma ochotę na przedłużenie współpracy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 22 dni temu

  Klient był zawiedziony usługami firmy cateringowej Maczfit. Zdecydował się na zamówienie diety na dłuższy czas, lecz usługa nie została dostarczona przez drugi tydzień trwania diety. Wiele opinii wskazuje, że ta sytuacja nie jest rzadko spotykana. Biorąc pod uwagę cenę usługi, klient czuł zawód.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 24 dni temu

  Klient Catering dietetycznego Maczfit odkrył prawdziwą kulinarną ucztę. Posiłki okazały się świetne, a dostawa była super szybka. Wielu klientów może się cieszyć z bogatego wyboru dań, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 25 dni temu

  Klient określił Catering dietetyczny - Maczfit jako "smaczne", ale zauważył, że niektórych dań nie da się zjeść, ponieważ porcje są małe i wysokokaloryczne. Mimo to, zawsze chce się jeść.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 26 dni temu

  Klient został zawiedziony pierwszym doświadczeniem z Catering dietetycznym - Maczfit, gdyż dostawa nie została zrealizowana. Kurier stwierdził, że domofon nie działa, choć obok klatki siedziała ochrona, a połączenie telefoniczne trwało krócej niż 2 sekundy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 27 dni temu

  Klient skontaktował się z biurem obsługi klienta Catering dietetycznego - Maczfit, ponieważ nie otrzymał dwóch posiłków na czas. Otrzymał obietnicę, że problem zostanie rozwiązany w ciągu 14 dni.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 28 dni temu

  Komentujący miał trzy uwagi dotyczące Cateringu Dietetycznego Maczfit: pierwsza dotyczyła braku składnika w śniadaniu, druga problemu z edycją adresu w aplikacji, a trzecia to fakt, że owoce i niektóre warzywa są z puszki. Mimo to komentujący był zadowolony z jakości jedzenia, jednak niepokoiła go zawartość cukru w owocach z puszki.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 29 dni temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit, to doświadczenie pozytywne. Oferta obejmuje szeroki wybór dań, które są starannie przygotowywane. Menu jest atrakcyjne, ale jedynym minusem dla niektórych może być obecność pietruszki i koperku w większości dań.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 29 dni temu

  Komentarz klienta na temat Catering dietetyczny - Maczfit był pozytywny. Klient podkreślił, że jedzenie jest świeże i smaczne. Sugerował jednak, że nie zgadza się z przydzieleniem zupy na kolację czy podwieczorek. Mimo to ocenił ją wysoko, doceniając jej smak i terminowość.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 29 dni temu

  Nieprzyjemne doświadczenie z Cateringiem dietetycznym - Maczfitem sprawiło, że komentujący nie polecał tej usługi. Zdaniem komentującego, dieta była podobna do innych, ale nie wystarczająca na zaspokojenie głodu. Dodatkowo, po każdym posiłku pojawiała się zgaga.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Komentarz klienta na temat firmy cateringowej Maczfit okazał się pozytywny. Przy pożywieniu, które pomogło mu stracić 9 kg w 1,5 miesiąca, wspomina o smacznych posiłkach i profesjonalnym podejściu do klienta ze strony Pani Małgorzaty. Zdecydowanie poleca tę firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 1 miesiąc temu

  Klientka Anna opisała swoją opinię na temat Catering dietetyczny - Maczfit. Chociaż jej dieta odpowiadała jej oczekiwaniom, zdecydowała się nie skorzystać z oferty, ponieważ cena była dla niej zbyt wysoka.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit to czysta przyjemność. Posiłki są pierwszej klasy, a menu można ułożyć w sposób, który gwarantuje wyjątkowo kolorowy talerz. Aplikacja mobilna jest najwyższej jakości, dzięki czemu skorzystanie z usług to pestka. Co więcej, regularnie wprowadzane są promocje, dzięki którym można zaoszczędzić na zakupie. Ocena 9/10, jedynie dania restauracyjne są w stanie przebić jakość oferty.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit okazało się rozczarowaniem. Dania nie wyróżniały się niczym specjalnym, a obsługa klienta pozostawiała wiele do życzenia. Dodatkowo, dostawa jedzenia nie zawsze docierała na czas. Zdecydowanie odradza się skorzystanie z oferty tego cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Komentujący doszedł do wniosku, że jedzenie oferowane przez Catering Dietetyczny Maczfit było w porządku, jednak obsługa pozostawiała wiele do życzenia. Przekonał się o tym, gdy jego zamówienie w ogóle nie dotarło. Co więcej, od 2 tygodni czekał na odpowiedź ze strony firmy w sprawie złożonej reklamacji, a aplikacja nie działała już od miesiąca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny - Maczfit to prawdziwe odkrycie. Przed poznaniem tej firmy, szczególnie jeśli chodzi o caterig pudełkowy, poczułem, że nie szanowałem swojego organizmu i jadłem byle co. Ale wszystko się zmieniło! Poznawszy Maczfit, moje posiłki stały się ciekawe, a przy tym zdrowe. To dopiero początek naszej znajomości, ale już teraz mogę powiedzieć - zapowiada się świetnie!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Kontakt z infolinią mailową Catering dietetycznego Maczfit okazał się być bardzo pozytywnym doświadczeniem - szybki, miły i rzeczowy, sprawa została załatwiona szybko i skutecznie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Klient uważa, że Catering dietetyczny - Maczfit oferuje jedzenie na poziomie restauracyjnym, zawsze starannie i smacznie przygotowywane. Cena jest nieco wyższa niż u konkurencji, ale jakość posiłków jest odpowiednia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Catering dietetyczny Maczfit zapewnia niesamowite doświadczenie kulinarne. Posiłki są zawsze świeże i skomponowane z wysokiej jakości składników, zapewniając wyjątkowe połączenia smaków. Niektóre dania są po prostu wyjątkowe.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Komentujący nie miał pozytywnych doświadczeń z dietą low FODMAP oferowaną przez Catering dietetyczny - Maczfit. Opisywała ona jako niesmaczne, za bardzo małą ilością sosu i niejadalny pstrąg. Przełknięta zdecydowaną zmianą, porzuciła catering i przeszła do innego. Nie zachęca ona do korzystania z tej diety oferowanej przez firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Klient był zachwycony Cateringiem dietetycznym Maczfit. Smak jedzenia przypadł mu do gustu, dzięki czemu wierzy, że osiągnie swój cel - schudnięcie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z Cateringu dietetycznego Maczfit zapewnia klientowi więcej czasu i spokój. Dania oferowane przez tę firmę są bardzo smaczne, a dostawa jest na czas. Klient zyskuje pewność, że nie musi stać w kolejkach ani samemu gotować.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Komentarz na temat Catering dietetyczny - Maczfit okazał się rozczarowujący. Klient skarżył się na brak możliwości szybkiego przedłużenia ich usługi, a także na to, że konkurencja oferuje pożywienie tańsze i smaczniejsze.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Zaczynając drugi tydzień diety wegańskiej, przywitałem się z pysznymi posiłkami oferowanymi przez Maczfit. Nie było ani jednego, który mi nie smakował. Wybór producenta okazał się trafny, ponieważ czuję się lekki i najedzony. Zdecydowanie polecam Catering dietetyczny - Maczfit.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 miesiąc temu

  Korzystanie z usług Cateringu dietetycznego Maczfit to początek wspaniałej przygody. Komentujący jest bardzo zadowolony z zmiany i zachęca do skorzystania z usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 miesiąc temu

  Komentarz klienta na temat Cateringu dietetycznego Maczfit odzwierciedla frustrującą doświadczenie z dostawami paczek oraz niezadowalającą jakość posiłków. Klient skarży się na brak daty wykonania zdjęcia paczki, niedostarczenie paczki pod drzwi oraz brak świeżości i wystarczającej ilości posiłków. Jego zdaniem, choć posiłki są smaczne, zdarzają się problemy z fundamentami firmy w zakresie dostaw i jakości posiłków.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom