Opinie na temat Atak Smaku

Co myslą klienci?

Opinie klientów

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 3 miesiące temu

  Korzystanie z usług Atak Smaku przyniosło rozczarowanie. Klient doświadczył niepowodzenia, ponieważ catering nie został dostarczony, a obsługa klienta nie zaproponowała zwrotu środków w zamian za niewykonaną usługę. Zaufanie klienta do tej firmy zostało stracone, a tydzień oczekiwania na zwrot pieniędzy tylko to potwierdza.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Kasia odkryła wspaniałe pudełkowe pożywienie od Atak Smaku i jest zachwycona jakością i estetyką dostarczanych posiłków. Przez dwa lata poszukiwań, w końcu znalazła catering idealnie dopasowany do jej potrzeb. Kasia poleca gorąco tę firmę.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient doświadczył pozytywnych efektów 10-dniowego doświadczenia z caterigiem pudełkowym Atak Smaku. Menu było zróżnicowane, zarówno wytrawne jak i słodkie, a klient nie został zawiedziony żadnego dnia. Utrzymanie diety 1800 kalorii nie stanowiło problemu, a catering dotarł na czas, co oceniono bardzo pozytywnie. Klient zadeklarował, że z pewnością powróci do Atak Smaku.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 4 miesiące temu

  Klient przyznaje, że produkty Atak Smaku są bardzo smaczne i zróżnicowane. Docenia również, że porcje są odpowiednio zbilansowane, gwarantując zdrowy tryb życia. Przyznaje dodatkowo, że jedzenie jest bardzo dobre.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 4 miesiące temu

  Klient przetestował usługi firmy cateringowej Atak Smaku i był rozczarowany. Przez pierwszy tydzień dieta była dobra, jednak po tym okresie pojawiły się problemy z jedzeniem. Potrawy były mdłe i niesmaczne, a część nieświeża. Większość potraw należało wyrzucać, a klient sugeruje innym, aby uważali i przestrzegali.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 5 miesiące temu

  Klient nie miał dobrego doświadczenia z cateringiem pudełkowym Atak Smaku. Zamiast czterech opcji dań, często dostawał do wyboru jedynie trzy, z których dwie były identyczne. Dodatkowo, potrawy były niedoprawione lub nieświeże. Wykupienie trzech tygodni jedzenia okazało się męczarnią, a nie przyjemnością - klient nie poleca tej usługi.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Komentarz klienta na temat Atak Smaku przekazuje jasny komunikat: ich dieta Office jest po prostu pycha. Nie potrzeba więcej słów, aby przekazać, że catering pudełkowy oferuje wyśmienite jedzenie.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 5 miesiące temu

  Korzystanie z usług Atak Smaku nie gwarantowało zadowalających rezultatów. Początkowo było zadowalające, jednak z upływem czasu posiłki stawały się coraz mniej smaczne. Nieodpowiedni poziom higieny pracy przejawiał się w dwóch włosach, które znalazły się w jednym z posiłków. Czasami nawet mięso mogło nie wydawać się świeże. Dania z Atak Smaku były loterią, ponieważ raz były smaczne, a raz po prostu niesmaczne.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 5 miesiące temu

  Komentujący miał pecha. Przygodę z Atakiem Smaku rozpoczął z nadzieją, że catering pudełkowy zaspokoi ich potrzeby dietetyczne. Obrazki na stronie internetowej zapowiadały smaczny posiłek, jednak rzeczywistość okazała się bardzo różna. Posiłek okazał się bez smaku i suche, zupełnie niezgodnie z oczekiwaniami. Niestety, w tej sytuacji nie ma mowy o poleceniu Ataku Smaku.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient był zachwycony usługą cateringu pudełkowego Atak Smaku. Zadowolenie klienta zostało przejawione w postaci pozytywnego komentarza, w którym wyrażała swoją radość z jakości i smaku pokarmów. Klient miał przyjemność delektowania się wyśmienitą kuchnią przygotowaną przez producenta pokarmów Atak Smaku.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 5 miesiące temu

  Klient odkry by Atak Smaku Usu to idealne miejsce do zaopatrywania si w pudki cateringu. Producent oferuje szeroki wybr wyjtkowych i smacznych potraw, ktre zawsze s podawane w odpowiednim czasie. Pracownicy s profesjonalni i zawsze przyjazni. Klient dozna prawdziwej przyjemnoci, korzystajc z usug tego producenta. Polecam go goraco!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 5 miesiące temu

  Klienci Atak Smaku zapewne doceniają jakość ich pożywienia, lecz problemem jest dostawa tego jedzenia w nocy. Początkowo dostawy odbywały się o godzinach 18 i 21, jednak potem daty dostawy zaczęły się przesuwać aż do północy, 2 i 4 w nocy. To z pewnością skutecznie budzi klientów z głębokiego snu.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient Atak Smaku miał wyłącznie pozytywne doświadczenia z usługami cateringu tej firmy. Ich posiłki były bardzo smaczne i zróżnicowane, a co więcej, obsługa była profesjonalna i zawsze punktualna. Polecam!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Komentarz od klienta potwierdza, że jedzenie od Atak Smaku zasługuje na pochwałę. Przyjemne, zróżnicowane i smaczne - to słowa, które najlepiej opisują doświadczenie tego klienta z jedzeniem od tego producenta cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient od 3 miesięcy regularnie korzysta z usług kateringu Atak Smaku i jest zadowolony. Posiłki są zróżnicowane i smaczne, co sprawia, że jest on w pełni usatysfakcjonowany.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Klient odkrył w Atak Smaku wyjątkowe doświadczenie cateringowe. Zdecydowana większość dań była smaczna i zróżnicowana, a dostawa zawsze przebiegała bezproblemowo i na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 6 miesiące temu

  Korzystając z usług Atak Smaku, komentujący był zadowolony z jakości oferowanych potraw, które były dobrze doprawione. Co więcej, cena okazała się być bardzo dobra, zwłaszcza po skorzystaniu z od czasu do czasu pojawiających się kodów zniżkowych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ★ ★ 6 miesiące temu

  Klient był zdecydowanie niezadowolony z cateringu pudełkowego Atak Smaku. Zdaniem komentującego jakość dań była żałosna, a kaloryczność wyraźnie mniejsza niż zapowiadana. Plus za kulturalną obsługę klienta. Ostatecznie ocena została wystawiona na poziomie dwóch 3/4 gwiazdki.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był zachwycony ofertą Atak Smaku. Ich jedzenie zostało wysoce ocenione, a porcje były idealne. Co więcej, dostawy były dokonywane zgodnie z harmonogramem. Śmiało można polecić tę firmę cateringu pudełkowego.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Atak Smaku to firma cateringowa, która zachwyciła mnie swoim smakiem. Ich pudełka są pełne pysznych i świeżych potraw, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Próbowałem kilku pozycji i byłem pod wrażeniem jakości. Prawdziwa pycha! Zdecydowanie polecam.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient Atak Smaku w pełni docenił wszystkie zalety tego cateringu pudełkowego. Zgodnie z opinią, oferuje on codziennie świeże i smaczne posiłki, a dostawa jest zawsze na czas. Poleca go jako godnego polecenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Atak Smaku to wyśmienity producent pożywienia, oferujący catering pudełkowy. Klienci są zachwyceni jakością i smakiem dostarczanych dań, dobrze przyprawionych zgodnie z życzeniem. Poza tym, dania są starannie podane i zawsze dostarczane na czas. To właśnie sprawia, że Atak Smaku jest wybierany przez wielu klientów i stał się ich faworytem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług Atak Smaku było wyjątkowym doświadczeniem. Dania były smaczne, dobrze doprawione, zróżnicowane i zdrowe, zapewniając niezapomniane doznania kulinarne. Polecić tę firmę cateringową z całego serca to zdecydowanie zbyt mało.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient jest zachwycony usługami cateringu pudełkowego Atak Smaku. Po 3 dniach próbnych postanowił wykupić katering na kolejne 2 miesiące. Zadowolony składnikami i smakami, chętnie poleca usługi firmy innym. Doceniając jakość usług, klient przyznaje 5 gwiazdek i zamierza aktualizować swój komentarz, jeśli coś się zmieni.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient korzysta z usług Ataku Smaku już od dwóch miesięcy i jest bardzo zadowolony. Ich smakołyki są wyśmienite, a ich usługi cateringowe są wysoce polecane.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient od września 2022r korzysta z diety sport 3500kcal i jest usatysfakcjonowany usługami firmy Atak Smaku. Uważa, że jakość posiłków przewyższa inne firmy cateringowe, a mięso i surówki są bardzo świeże. Dzięki zróżnicowanej diecie udało mu się złapać kilka dodatkowych kilogramów. Zaznacza, że częściej powinno serwować naleśniki, ponieważ są one bardzo smaczne, a z koktajli jest trochę gorzej, jednak nie wpływa to na jego ocenę całego cateringu. Pracowników kuchni i poza kuchnią pochwala za dobrą robotę i deklaruje, że nie zamierza rezygnować z usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient był wyraźnie zadowolony z Atak Smaku, odnotowując miłą i pomocną obsługę oraz smaczne i urozmaicone potrawy. Dzięki diecie odchudzającej firmy Catering pudełkowego, schudł i poczuł się wyśmienicie, co przyniosło mu ulgę w wielu problemach zdrowotnych.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentarz dotyczący Atak Smaku okazuje się pozytywny. Klient jest zadowolony z jakości cateringu, która wyróżnia się na tle konkurencji. Nie doświadczył nigdy nieświeżych produktów, a tym samym podjął decyzję o zamówieniu diety na kolejny miesiąc z nadzieją na kontynuowanie satysfakcjonującego doświadczenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług Atak Smaku to zawsze przyjemność. Świeże i smaczne pożywienie dostarczane jest na czas, co sprawia, że jest to godne polecenia.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient odkrył w Atak Smaku wszystko, czego szukał. Usługa w postaci cateringu pudełkowego oferuje smaczne i świeże posiłki, zawsze przychodzące na czas. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie, co sprawia, że klient pozostaje zadowolony przez dłuższy okres czasu. Ten komentarz stanowi dowód na to, że Atak Smaku to firma godna zaufania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Atak Smaku to jeden z najlepszych producentów pożywienia, z którym można mieć do czynienia. Zróżnicowane menu zaskakuje swoim smakiem, a obsługa na najwyższym poziomie zapewnia doskonałe wrażenia. Komentujący jest zachwycony jakością tego cateringu i poleca go innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient wyraża zadowolenie z produktów i usług firmy Atak Smaku. Opisuje jakość produktów jako wysoką, a posiłki jako smaczne i zróżnicowane. Dodatkowo wspomina o przyjaznej obsłudze. Od prawie roku korzysta z oferty firmy, nie zawiodła się ani razu. Rekomenduje firmę z całego serca.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient wyrażał swoją satysfakcję po zamówieniu z cateringu pudełkowego Atak Smaku. Utrzymane zostało zdrowe jedzenie, które okazało się być świeże, smaczne i zróżnicowane.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient wyraża zadowolenie z Ataku Smaku - firmy cateringu pudełkowego. Opisuje ono jako źródło urozmaiconego jedzenia o smacznym smaku i odpowiednio porcjonowane. Użytkownik zaznacza, że jedzenie jest niskokaloryczne, jednak syci na długo. Rekomenduje usługi firmy z pełnym przekonaniem.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług firmy Atak Smaku okazało się strzałem w dziesiątkę. Komentujący cieszył się z zróżnicowanych posiłków, które były idealnie doprawione. Przez kilka miesięcy nie odnotował ani jednego powtarzającego się posiłku. Poleca usługi firmy bez wahania.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient zachwycony usługami oferowanymi przez Atak Smaku nie ma wątpliwości co do jakości cateringowej firmy. Różnorodne, świeże i idealnie doprawione posiłki to zalety, które dodatkowo są dostarczane na czas.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług Atak Smaku jest przyjemnością. Jest tu wszystko, czego można chcieć: jedzenie pyszne, urozmaicone i dobrze doprawione, dostawa na czas, zdrowe słodkości w diecie odchudzającej i oznaczenie czy potrawa jest na zimno czy na ciepło. Łącząc to wszystko, można stwierdzić, że to po prostu pycha!

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentarz klienta na temat Atak Smaku przywołuje wspomnienia magicznych doświadczeń związanych z jedzeniem. Dieta z wyborem menu okazała się idealnym rozwiązaniem, a dostawa w określonym czasie i wysokiej jakości posiłki zachwyciły smakiem.

 • ⭐ ⭐ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Klient Atak Smaku był zadowolony z diety, którą oferowała firma, dopóki jadł warzywa, ryż i kaszę. Jednak jakość mięsa, które oferowała, była koszmarna; było tak tanie, że wyglądało jak kupione w supermarkecie z wielką wyprzedażą - było żylaste i łykowate, a do tego miało ohydny smak.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient skorzystał z usług firmy Atak Smaku i został zachwycony poziomem usług i jakością produktów. Komentarz wskazuje na to, że odczuwa on radość z faktu, że znalazł to, czego szukał. Jego wrażenia są pozytywne i poleca on firmę innym.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient by zachwycony usugami firmy cateringowej Atak Smaku. Maj one sprawi, e ich specjalne wydarzenie bdzie niezapomniane. Przyjmujc zamwienia z najwyszym poziomem szybkoci i profesjonalizmu, firma sprawia, e gocie czuj si mile widziani. Klient jest zadowolony ze swojej decyzji i chtnie poleca firm cateringow Atak Smaku.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Klient Ataka Smaku Usu doznał tragedii - niestety, jedzenie okazało się niezbyt smaczne.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Klient nie został zachwycony jakością cateringu pudełkowego oferowanego przez Atak Smaku. Żona klienta zamówiła pudełka na 5 dni, jednak dania, które w nich znalazły się okazały się mało apetyczne, więc większość z nich lądowała w koszu. Klient porównał je do innych firm tego typu i stwierdził, że oferowane przez Atak Smaku dania były najmniej smaczne. Jutro będzie ostatnim dniem z jedzeniem, które klient określił jako wybitnie niesmaczne.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Klient by zachwycony z usug Atak Smaku. Chwalili oni smaczne i zrnicowane jedzenie, a takze profesjonaln obsug. Ich zadowolenie byo widoczne, a radosna atmosfera zostaa wywoa przez doskonae doznania smakowe.

 • ⭐ ★ ★ ★ ★ 1 lata temu

  Klient był niezadowolony z tego, jak firma Atak Smaku traktuje wybory dotyczące zgód marketingowych. Zgłoszenie o zaprzestanie wysyłania smsów i maili nie przyniosło efektów. Klient czuje, że firma nie respektuje jego wyboru.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ★ 1 lata temu

  Klient Atak Smaku opisywał swoje doświadczenia jako zmienną. Posiłki były smaczne, zróżnicowane i świeże, ale raz na jakiś czas były one przeciętne. Jednak w większości smak był genialny, dobrze doprawiony.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Korzystanie z usług Atak Smaku okazało się strzałem w dziesiątkę. Pyszne, różnorodne jedzenie zadowoliło klienta bardziej niż jego poprzedni catering, z którym był przez rok. Firma poleciła mu ją jego trener i okazało się to świetnym wyborem. Klient ma nadzieję, że jakość oferowanych usług pozostanie na wysokim poziomie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 1 lata temu

  Komentujący wyraża zadowolenie z usług firmy Atak Smaku, która świadczy usługi cateringu pudełkowego. Wyraża pozytywne odczucia po zamówieniu na 2 tygodnie, określając posiłki jako pyszne i spore. Porównuje je do innego kateringu, który był mniejszy. Wyraża nadzieję, że jakość i cena usług zostaną utrzymane, co skłoni go do dalszego korzystania z usług firmy.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient od dwóch tygodni korzysta z usług cateringu Atak Smaku i jest zadowolony. Docenia różnorodność posiłków, ich pomysłowość, a także to, że codziennie jest coś nowego. Potrawy smakują jak te domowe, co dla niego jest dużym plusem. Klient i jego partner, który spożywa posiłki w standardowej diecie, są zadowoleni z jakości cateringu i polecają go serdecznie.

 • ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 2 lata temu

  Klient wyraża swoje zadowolenie z dietetycznych posiłków oferowanych przez Atak Smaku. Zostały one docenione, gdyż stanowiły one skuteczny sposób na utratę wagi. Po roku udało mu się zgubić aż 22 kg. Klient chętnie poleca producenta pożywienia wszystkim.

Pssst. a może by tak?

Kup gotowe danie i odbierz spod drzwi

Jesz jak lubisz

Wygodne zamawianie obiadu do podgrzania. Bez zobowiązań.

food

Klienci nas uwielbiają

4.9
200 opinii o Lunchroom