Bomba Box

Lubisz jeść zdrowo i smacznie, ale nie masz czasu na żmudne przygotowywanie posiłków i robienie zakupów? W dzisiejszych czasach życie w biegu dla wielu osób jest standardem. Ba! Niektórzy muszą żyć w pośpiechu, bo tak się już nauczyli. Gdzie więc w tym wszystkim znaleźć równowagę pomiędzy takim trybem życia a zdrowym odżywianiem? Odpowiedź jest prosta - dieta pudełkowa z dostawą do domu! Nie musisz zamawiać od razu całego pakietu dań. Możesz wybrać jedno, dwa lub więcej. A gdzie? W Bomba Box!

Bombowe diety w Bomba Box

Chcesz jeść smaczne, zdrowe i urozmaicone posiłki? Bomba Box to catering dietetyczny, który przygotuje i dostarczy pod Twoje drzwi wybrane dania. Zespół kucharzy i dietetyków czuwa nad tym, aby były one odpowiednio zbilansowane i nie były nudne. Zamawiając posiłki od Bomba Box możesz liczyć na zdecydowanie więcej niż tylko kanapka z szynką, czy kurczak z ryżem. W ofercie znajdziesz dietę standard, standard bez ryb, wege i sport.

Do komponowania posiłków wykorzystywane są tylko najlepszej jakości i wyłącznie świeże składniki, dzięki czemu przygotowywane potrawy są zawsze smaczne, zdrowe i sycące. Dzięki pracy kucharzy z wieloletnim doświadczeniem mamy możliwość zagwarantowania tego, że Twoje kubki smakowe wręcz oszaleją. Nie wierzysz? Zamów wybrane danie i przekonaj się sam!

Zdrowa dieta i oszczędność czasu

Nie masz czasu na robienie zakupów w marketach, a w osiedlowych sklepach wieje drożyzną? Brakuje Ci czasu i pomysłów na przygotowywanie sobie posiłków nie tylko do pracy, ale także na cały dzień? Rozwiązanie jest proste!

Bomba Box gotuje i dostarcza wybrane przez Ciebie posiłki pod Twoje drzwi. Ty w zamian zyskujesz więcej czasu na rozrywkę, codzienne obowiązki lub spędzanie większej liczby godzin z najbliższymi. Na dodatek nie musisz martwić się liczeniem kalorii i makroskładników. Wszystkim zajmuje się dietetyk, który dokładnie wylicza ile białka, tłuszczów i węglowodanów powinno znajdować się w jednym daniu.

Zamów jeden posiłek lub pakiet na cały dzień z Bomba Box!

Przygotowaliśmy liste posiłków, które pojawiają się w menu od dostawcy Bomba Box. Aby zamówić posiłki od tego dostawcy wejdź na stronę: bombacatering.pl.