DZIŚ #BURGERDAY 🍔 20% TANIEJ W WYBRANYCH RESTAURACJACH DOSTARCZAJĄCYCH DO TWOJEGO BIURA. ROZPOCZNIJ

Wirtualna stołówka dla Twojej firmy

Lunchroom to coś więcej niż tylko możliwość zamawiania posiłków - to wirtualna stołówka dla Twojej firmy

Wirtualna stołówka dla Twojej frmy - tylko na Lunchroom.pl

Wspólny posiłek ludu pracującego w zakładowej stołówce? Tylko po wyrobieniu 200% normy. Bez obaw - Lunchroom nie proponuje powrotu do czasów PRL-u. Wybierzemy się raczej w podróż do przyszłości i stworzymy dla Twojej firmy wirtualną stołówkę.

Zamawiaj i jedz tak jak chcesz

Pomysł na stworzenie wirtualnej stołówki dla firm narodził się - jak wszystkie pomysły Lunchroom - w wyniku naszych obserwacji i waszych uwag. Z czym kojarzy nam się stołówka? Zazwyczaj z wyborem między mielonym, a schabowym (oba, nie oszukujmy się - raczej kiepskiej jakości), tłokiem, ustaloną godziną jedzenia i w ogólnie - niczym fajnym.

Nasza propozycja jest prosta - jedz to co chcesz i kiedy chcesz, razem z Twoimi współpracownikami. W jaki sposób? Nie musisz zbierać całej ekipy, ustalać godziny i wychodzić z biura. Nie musisz nawet tworzyć listy z zamówieniami, zbierać pieniędzy i dzwonić do ulubionej knajpy. Z wirtualnej stołówki skorzystasz nie odchodząc od swojego biurka! Wszystko online - szybko i intuicyjnie.

Jak to działa? Wirtualna stołówka krok po kroku

1) Pierwszym krokiem jest stworzenie przez administratora firmowych kont dla każdego z pracowników. Tak jest - ty nie musisz robić nic. Wystarczy, że jedna osoba w Twoim biurze zostanie mianowana administratorem i założy każdemu z Was konta, które będziesz mógł zasilić np. robiąc przelew online czy płacąc blikiem. Każdy pracownik posiada na platformie własne konto (stworzone przez administratora) - może ustawić własną nazwę oraz hasło. Jesteś nowy? Nie przejmuj się - administrator może w każdym momencie dodać nowe konta lub je usuwać.

W praktyce jest to jeszcze łatwiejsze niż na to wygląda. Szczególnie, jeśli to nie Ty jesteś administratorem :) Na Twoją skrzynkę mailową (może to być Twój firmowy adres lub prywatny e-mail) po stworzeniu konta przez administratora zostanie wysłana automatyczna wiadomość:

2)Masz już konto? Świetnie. W takim razie niedługo otrzymasz od swojego administratora link firmowy, stworzony specjalnie dla Twojego zespołu.

Klikając w link zobaczysz trwające zamówienia. Na ekranie widoczne będą restauracje, z których możesz zamówić jedzenie i to ile osób już dołączyło do konkretnego zamówienia. Jak dołączyć do wybranej grupy? To proste - z prawej strony, obok wybranej restauracji kliknij: Dołącz. Możesz też stworzyć nową grupę i wybrać inną restaurację, tak aby pozostali pracownicy dołączyli do Ciebie.

Sam widzisz, jakie to proste. Wirtualna stołówka pozwala Ci zamówić dokładnie to, co chcesz. Nie musisz iść na kompromisy - wystarczy, że kilka osób akurat też będzie miało ochotę na pizzę czy chińczyka. Firmowy link doskonale sprawdzi się przede wszystkim w dużych firmach. Możesz zamówić lunch ze współpracownikami… w ogóle się z nimi nie kontaktując. Nie musisz dzwonić, mailować czy chodzić po pokojach i pytać czy ktoś jeszcze ma ochotę na burgera. Klikasz w link - sprawdzasz oferty i dołączasz do ulubionego zamówienia.Jeżeli jeszcze nigdy nie zamawiałeś jedzenia przez Lunchroom obejrzyj krótki film, dzięki któremu szybko nauczysz się obsługi systemu.

Dzięki firmowemu linkowi nie musisz nawet znać osób, z którymi zamawiasz jedzenie (jak często ma to miejsce w dużych korporacjach). Wspólny lunch może być więc dobrym pretekstem do poznania swoich współpracowników i integracji - tym bardziej, że Lunchroom daje Ci opcję dzielenia kosztu jednego dania. W jednym kącie miłośnicy sushi, w drugim pożeracze pizzy itp. itd. Prawdziwa stołówka, tylko... prosto i nowocześnie :).

3)Teraz coś dla administratora. Boisz się, że firmowy link utonie w morzu maili? Lunchroom pozwala Ci jeszcze łatwiej dotrzeć do wszystkich pracowników w firmie, dzięki możliwości integracji ze Slackiem. Rozpoczynając zamówienie na Twoim ekranie pojawi się komunikat:

Możesz po prostu skopiować link i rozesłać go wśród pracowników jak tylko chcesz - mailowo czy za pomocą używanego przez Was komunikatora. Jeżeli jest to Slack Twoje zadanie jest jeszcze łatwiejsze. Kliknij w prawy górny róg w opcję: Add to Slack. Taki sam efekt osiągniesz klikając w: Udostępnij link na Slacku - button wyświetlony tuż pod linkiem do zamówienia.

Wybierając jedną z wyżej wymienionych opcji zostaniesz przeniesiony do ekranu, gdzie możesz wybrać konkretny kanał, na którym zostanie opublikowana wiadomość od Lunchroomowego asystenta, zawierająca link do zamówienia.

P.S. Jeżeli masz Slacka, kanał #lunch. To doskonały pomysł :). Wiadomość, która pojawi się dla wszystkich pracowników na wybranym kanale będzie wyglądała tak:

I… to wszystko. Proste, prawda? Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat wirtualnej stołówki skontaktuj się z nami za pomocą formularza na naszej stronie.

Wyciśnij z lunchu jeszcze więcej!

Spodobała Ci się wirtualna stołówka? To nie koniec - jako starzy wyjadacze lunchów podpowiemy Ci, w jaki sposób skorzystać jeszcze więcej na zamawianiu w Lunchroom. Innymi słowy - jak oszczędzić czas i pieniądze i przede wszystkim - dobrze zjeść.

  1. Dziel się! W końcu dzielenie się jest fajnie :) tym bardziej, jeżeli możesz zamówić sushi z dobrej knajpy, dużą pizzę w cenie małej, podzielić zestaw lunchowy czy po prostu - złożyć się na deser. Lunchroom daje Ci możliwość podziału kosztu jednego dania - nie tylko na dwie, ale i trzy, cztery i więcej osób. Możesz dzielić się ze wszystkimi, którzy dołączyli do zamówienia.

  2. Przekonaj szefa do Lunch Day albo, jeżeli sam jesteś szefem - postaw na ten benefit dla swoich pracowników. Cały pomysł polega na tym, że raz w tygodniu wszyscy pracownicy otrzymują doładowanie określonej wysokości (wpłacane na ich konta w Lunchroom) i mogą za darmo zjeść Lunch w wybranej przez nich restauracji.

  3. Postaw na Lunchroom przy organizacji integracji firmowych, imprez czy wigilii. Dzięki temu każdy pracownik zamówi to co chce ( i ile chce), a pracodawca nie będzie musiał tracić czasu na robienie zakupów czy zbieranie zamówień.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Sprawdź również często zadawane pytania

Lunchroom to coś więcej niż tylko narzędzie do zamawiania jedzenia do biura - lunchroom.pl