DZIŚ #PIZZADAY 🍕 20% TANIEJ W WYBRANYCH RESTAURACJACH DOSTARCZAJĄCYCH DO TWOJEGO BIURA. ROZPOCZNIJ

Posiłek jako dodatek za nadgodziny?

Nowy benefit na Lunchroom.pl

Wyobraź sobie sytuację - kończysz ważny projekt, planujesz wdrożenie lub zamykasz deal z ważnym klientem. Patrzysz za okno, a tam… ciemność, ciemność widzę. Pracy jeszcze co najmniej na kilka godzin, a po lunchu nie zostało już nawet wspomnienie. Firmowe stołówki i bary - zamknięte. Pan Kanapka też już nie przyjedzie. Trzeba byłoby wyjść do restauracji, ale przecież nie po to zostałeś w pracy po godzinach, żeby chodzić po mieście. Co zrobić?

Lunchroom znalazł na to rozwiązanie - dla wszystkich pracujących w firmach popołudniami i wieczorami proponuje specjalną ofertę - zamawianie jedzenia do firmy… po godzinach.

Benefit, który docenią Twoi pracownicy - darmowy posiłek podczas pracy po godzinach

Nie dla wszystkich wybicie 16:00 oznacza zamknięcie komputera i podróż do domu. Coraz częściej pracujemy po godzinach, czasami nawet nie tylko od poniedziałku do piątku, ale i weekendami. Jeżeli zaliczasz się do tych “szczęśliwców” mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Koniec z zapijaniem głodu kawą! Specjalnie dla Was Lunchroom stworzył możliwość zamawiania jedzenia po godzinach - i to na koszt pracodawcy.

Na czym polega pomysł? Na tym, że pracownik nagradzany zostaje przez swojego pracodawcę za nadgodziny. “Na głodnego to nie praca!” - każdy z nas to wie. Dlatego zapewnienie pracownikom budżetu na posiłek podczas dodatkowych godzin spędzonych w biurze będzie miłym gestem firmy, który z pewnością zostanie doceniony i zauważony.

Sam zobacz jakie to łatwe!

W Lunchroom wychodzimy z założenie, że jedzenie to przyjemność. A przyjemności nie należy komplikować :). Dlatego zamawianie jedzenia dla firmy po godzinach to bardzo prosta i szybka akcja. Zarówno wtedy, kiedy to Ty jesteś właścicielem firmy, czyli osobą, która organizuje całe przedsięwzięcie i stawia posiłek swoim pracownikom, jak i wtedy gdy to Ty jesteś szczęściarzem, który może korzystać z benefitu

Dla pracodawcy:

✅ Aby postawić swoim pracownikom lunch po godzinach najpierw musisz stworzyć dla nich wszystkich konta w serwisie lunchroom.pl. Przeczytaj więcej o wirtualnej stołówce.

✅ Zaproszenie zostanie wysłane na adresy e-mail Twojego zespołu, a ty z poziomu swojego konta będziesz mógł doładować każde z nich na wyznaczoną kwotę (np. 30 złotych). Możesz też skorzystać z opcji automatycznego doładowywania kont do konkretnej kwoty. W tym przypadku nie będziesz musiał robić tego za każdym razem ręcznie.

✅ Dzięki doładowaniu konta na lunchroom.pl każdy z pracowników, który będzie pracował po godzinach, może wraz z kolegami wybrać jedną z restauracji dowożących jedzenie pod podany adres i kilkoma kliknięciami zamówić jedzenie prosto pod drzwi firmy. Masz jakieś wątpliwości? Zobacz jak działa Lunchroom lub skontaktuj się z nami.

Mamy dla Ciebie jeszcze jeden powód, aby zdecydować się na benefit jakim są lunche po godzinach - faktura zbiorcza na catering. Wyobraź sobie, że nie musisz za każdym razem zgłaszać się do restauracji z prośbą o wystawienie faktury i to Ty sam ustalasz warunki dofinansowania dla pracowników (czy to będzie 5 czy 25 złotych miesięcznie, a może jednorazowa akcja). Współpraca z Lunchroom (np. w ramach Lunch Day) to jedna faktura zbiorcza - płatna na koniec miesiąca. Posiłki zamawiane przez portal księgowane są jako usługa cateringowa i stanowią koszt uzyskania przychodu firmy, co pozwala odliczyć VAT. Słowem - ostateczny koszt dla firmy jest dużo mniejszy niż kwota którą pracownik otrzymał na swoim koncie.

Dla pracownika:

Nigdy wcześniej nie zamawiałeś jedzenia przez Lunchroom.pl? Nic prostszego. Twój szef lub administrator doładuje Twoje indywidualne konto, a Ty wchodząc na stronę lunchroom.pl i wybierasz ulubionę restaurację. Następnie na Slacku lub innym komunikatorze przesyłasz reszcie współpracowników link i… gotowe! Wybieracie ulubione dania i każdy płaci za siebie. Lub w tym wypadku - nie płaci. W końcu robisz nadgodziny, należy Ci się, prawda? :)

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy pierwszej wizycie na Lunchroom.pl obejrzyj nasz krótki film instruktażowy, a na pewno wszystko szybko stanie się jasne.

Dla kogo zamawianie po godzinach?

Wbrew pozorom - nie tylko dla nocnych marków czy tych, których praca wciąga tak, że zapominają czy na zewnątrz świeci słońce, czy już jest noc. Zamawianie po godzinach to świetny pomysł dla Twojej firmy, jeżeli:

✅ planujesz projekt, który przewiduje aktywność zespołu wieczorami czy popołudniami,

✅ Twoja firma działa w nieregulowanych godzinach - pracownicy zmieniają się lub biorą dodatkowe godziny i tym samym mogą kończyć pracę nawet późną nocą,

✅ specyfika Twojej branży wymaga obsługi 24/7 lub pełnienia nocnych dyżurów,

✅ organizujesz imprezy, konferencje czy spotkania firmowe po zakończeniu pracy, które wymagają aktywności całego lub części zespołu.

Dzięki Lunchroom nie musisz martwić się o zbiórkę pieniędzy, spisywanie zamówienia, podział na wegańskie i wegetariańskie. Tutaj wszystko jest proste - po otrzymaniu linku do wspólnego zamówienia w ulubionej restauracji każdy pracownik zamawia dokładnie to co chce. I płaci sam za siebie (pieniądze pobierane są z wcześniej doładowanego konta) - kilkoma kliknięciami myszki. Warunek: jedzenie zamówione jest po standardowych godzinach pracy i na adres biura.

Głodny pracownik =... ?

Chyba nie chcesz się tego dowiedzieć. Szczególnie wtedy, gdy Twoi pracownicy muszą zostać po godzinach. Lunchroom daje Ci możliwość nie tylko prostego zamawiania Twojego ulubionego jedzenia, prosto do biura. Dzięki nam możecie zjeść smacznie, w niestandardowych godzinach i… w dobrej cenie. Oto kilka propozycji, które pozwolą wycisnąć Ci z zamawiania jedzenia do firmy jeszcze więcej:

✅ skorzystaj z opcji dzielenia kosztu jednego dania. Lunchroom daje Ci możliwość podziału potrawy między wszystkimi członkami zamówienia. To świetny sposób na tanie zamawianie pizzy czy sushi - i po godzinach i jako firmowy Lunch. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w ikonę człowieczka i plus, tuż obok Twojego zamówienia i dodać współpracowników.

✅ zorganizuj z Lunchroom imprezę po godzinach. Praca pracą, ale kto powiedział, że nie możecie wspólnie zamówić jedzenia podczas firmowej wigilii czy integracji. Każdy wybierze to co chce i ile chce, a szef nie będzie musiał martwić się o przekroczenie budżetu :)

✅ wykorzystaj każdą złotówkę - czy to podczas Lunch Day (benefitu dla pracowników, polegającego, że jeden lunch w tygodniu w specjalnie wyznaczony dzień sponsorowany jest przez firmę), czy przez zamawianie po godzinach. Szef doładował Ci konto za 20 zł, a Twoje danie kosztuje 17? Złoż się z kilkoma współpracownikami i odmówcie razem pizzę czy napoje, dzieląc koszt jednego dania.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Sprawdź również często zadawane pytania

Posiłek jako dodatek za nadgodziny? Nowy benefit na Lunchroom.pl - lunchroom.pl