O tym, że Lunchroom jest fajny pisaliśmy już wiele. To nie tylko proste zamawianie jedzenia do biura z możliwością dzielenia rachunku – to też pomysł na doskonały benefit dla Twoich pracowników. Dzieliliśmy się już z Wami m.in. pomysłem na Lunch Day, czyli jeden posiłek w tygodniu, który swoim pracownikom stawia pracodawca. Dzisiaj przedstawiamy coś nowego – stałą współpracę w Lunchroom w ramach tzw. wirtualnej stołówki.

Wirtualna stołówka – jak to działa?

Przede wszystkim prosto i wygodnie :). Bez obaw – to nie powrót do czasów PRL-u – nie przyjeżdżamy z mielonymi do Waszej sali konferencyjnej i nie nalewamy Twoim pracownikom przydziałowej chochli grzybowej. Po prostu organizujemy dla Was w wirtualu miejsce, w którym możecie zamawiać wspólnie lunch z ulubionej restauracji – bez konieczności zbierania pieniędzy, dzwonienia do knajpy, a nawet – dogadywania się ze współpracownikami przez Slacka.

W dużym skrócie – pomysł wirtualnej stołówki to ukłon dla tych wszystkich, którzy mają dość zbierania zamówień po całej firmie, robienia składek czy jedzenia ciągle w tej samej, firmowej kantynie. Jeden ze współpracowników zostaje administratorem i zakłada wszystkim firmowe konta, które każdy zasila samodzielnie – robiąc przelew, przez blika – tak jak mu lub jej najwygodniej. Oczywiście – zasilenia może dokonać też pracodawca, np. w ramach Lunch Day. Po założeniu konta otrzymasz od administratora link firmowy, stworzony specjalnie dla Twojego zespołu. Wchodząc w niego zobaczysz wszystkie trwające ordery – na ekranie widoczne będą restauracje, z których możesz zamówić jedzenie i to ile osób już dołączyło do konkretnego zamówienia. Wybierasz ulubioną knajpę, klikasz w danie i… koniec. Jedzenie będzie u Ciebie już za chwilę. Sam widzisz – zamówiłeś lunch ze współpracownikami nie ruszając się z biurka. A do tego jesz to co chcesz i ile chcesz. Można? Można.

Jeżeli chcesz wiedzieć jeszcze więcej na temat wirtualnej stołówki koniecznie zajrzyj do tego artykułu. Dowiesz się z niego jak jak rozpocząć projekt i krok po kroku – zakładać firmowe konta, zapraszać współpracowników i w końcu – szybko i tanio zamawiać ulubione jedzenie, prosto do biura.

Podpisz umowę z Lunchroom.pl

Możemy sprawić, że wirtualna stołówka będzie dla Ciebie jeszcze prostszym i wygodniejszym rozwiązaniem. W jaki sposób? Proponujemy Ci podpisanie umowy z Lunchroom.pl.

Spodobał Ci się pomysł wirtualnej stołówki? Super! Skontaktuj się z nami, np. korzystając z naszego formularza na stronie internetowej. Albo to my się z Tobą skontaktujemy. Tak czy inaczej, to etap, podczas którego możemy opowiedzieć Ci więcej na temat projektu i naszej współpracy. Np. o tym, że usługa jest za free (umowa dotyczy jedynie przetwarzania danych osobowych pracowników), że każdy pracownik płaci sam za siebie itp. itd. Pytaj o co tylko chcesz, jesteśmy gotowi :).

Jesteśmy gotowi też na RODO. A raczej – działamy zgodnie z RODO. Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ, żeby wirtualna stołówka działała jako w pełni sprawny projekt, podpiszemy z Twoją firmą umowę przetwarzania danych osobowych pracowników.

Po jej podpisaniu i przesłaniu przez firmę danych pracowników przejdziemy do dzieła – za darmo założymy Twoim pracownikom konta i UWAGA – w ramach prezentu na dobry początek, zasilimy każde z nich kwotą 10 złotych. Przyznasz, że to fajny prezent na start, a Twoi pracownicy na pewno będą zadowoleni.

Na koniec – możesz wykorzystać wirtualną stołówkę jako dodatkowy benefit dla pracowników i od czasu do czasu postawić im lunch. Wówczas nie bawimy się w przesyłanie rachunków czy wystawianie faktur po każdym zamówieniu – na koniec miesiąca dostarczymy Ci jedną fakturę zbiorczą, co znacznie ułatwi rozliczanie.

Korzystają także działy HR

Cel wirtualnej stołówki był prosty – żeby wszystkim jadło się smaczniej, a pracowało lepiej. Wszystkim – nie tylko pracownikom i kierownictwu, ale także… działom HR. W jaki sposób? Bardzo prosty – wirtualna stołówka wdrożona od góry pozwoli na integrację zespołu i nawiązanie bliższych więzi między pracownikami. Nie będą oni już jedli w małych zespołach, złożonych ze starych znajomych. Dzięki możliwości zamawiania jedzenia z całą firmą wspólne posiłki staną się codziennością – i to w różnych grupach. Ludzi, zamiast utartych kontaktów towarzyskich połączy… miłość do indyjskiej kuchni lub tradycyjnego schabowego. W systemie pracownik będzie mógł podejrzeć kto i co zamawia i tym samym wiedzieć z kim może dzisiaj zjeść lunch. To doskonały pretekst do nawiązania nowych znajomości i porozmawiania, w luźnej atmosferze lunchu, na różne tematy – zawodowe, jak i prywatne.

Nie zapomnij powiedzieć pracownikom…

… że Lunchroom.pl ma dla nich sporo promocji i ciekawych rozwiązań. Tak, aby zjeść dobrze i tanio. Gorąco polecamy możliwość dzielenia kosztu jednego dania, dzięki czemu możecie składać się w kilka osób na pizzę, sushi czy cokolwiek chcecie. Dobrze sprawi się też kod rabatowy ZLOTOWKA, dzięki któremu każda osoba, która rozpoczęła zamówienie i przesłała link współpracownikom dostanie 1 zł rabatu za każdą zamawiającą osobę. Smacznego 🙂