Dobry początek tygodnia – zamawiaj taniej w poniedziałki, wtorki i środy

Sam nie wiesz, czy dzisiaj masz ochotę na kebaba, czy raczej na pizzę? Ułatwimy Ci ten wybór. Od teraz możesz układać swoje tygodniowe menu według… kalendarza promocji na Lunchroom.pl. W każdy dzień tygodnia dajemy Ci nawet do 20% zniżki na konkretne dania!

P jak poniedziałek i jak… PIZZA!

Na dobry początek tygodnia, zamówisz ulubioną pizzę z wybranej restauracji w Twojej okolicy nawet o 20% taniej. Wystarczy, że jak jak zwykle wejdziesz na Lunchroom.pl, a na liście restauracji od razu zobaczysz, które lokale biorą udział w promocji. Pamiętaj, że zamawiając jedzenie do biura masz możliwość dzielenia kosztu jednego dania. Dzięki temu możecie wspólnie złożyć się na pizzę i oszczędzić jeszcze więcej ;).

Wtorek w bułce, czyli czas na burgera lub kebaba

Powoli rozkręcasz się po weekendzie? Niektórym przyda się dodatkowy power :muscle: – najlepiej w postaci czegoś konkretnego na lunch. Dlatego w każdy wtorek na lunchroom.pl możesz zamówić kebaba lub burgera nawet o 20% taniej! Wyszukaj na liście ulubionej knajpy z dopiskiem: Dzisiaj -20% i wprowadź w swojej firmie tradycje na wtorki w bułce.

Pomysł na środę? Kulinarna podróż do krainy orientu

Dobry chińczyk nie jest zły. Chyba każda firma ma na swojej stałej liście zamówień ulubioną azjatycką knajpę, więc kolegów z pracy na pewno nie będziesz musiał długo przekonywać do środowej promocji. Tym razem 20% rabatu otrzymasz na wszelkie dania azjatyckie. I uwierz – jest w czym wybierać. W środy taniej zjesz nie tylko chińczyka, ale i np. hindusa. Mniam!

Oprócz tego: -1zł za każdego uczestnika zamówienia – CODZIENNIE

Niezależnie od poniedziałkowych, wtorkowych czy środowych promocji Lunchroom przygotował coś jeszcze – specjalną nagrodę dla opiekunów zamówienia. Jeżeli to Ty rozpocząłeś order i zaprosiłeś współpracowników do wspólnego zamawiania masz szansę zaoszczędzić złotówkę na każdym uczestniku zamówienia!

Wystarczy, że każdy z nich wybierze danie za minimum 25 złotych, a od Twojego rachunku automatycznie odpisze się złotówka. To świetny pomysł na tańszy lunch nie tylko w każdy dzień tygodnia, ale i podczas firmowych integracji czy szkoleń. W końcu im więcej osób zaprosisz… tym więcej zaoszczędzisz.

Brzmi dobrze, prawda? Więcej na temat promocji ZŁOTÓWKA możesz przeczytać na naszej stronie. Jeżeli chciałbyś wiedzieć więcej na temat tego, co jeszcze może zyskać Twoja firma zamawiając jedzenie na Lunchroom.pl skontaktuj się z nami – na pewno razem wymyślimy coś… smacznego ;).

Kody od Pizzaportal działają też u nas!

Dokładnie tak. Masz kod rabatowy od Pizzaportal? Nie wahaj się go użyć.