Office box do biura, czyli dieta pudełkowa dla firm od Lunchroom.pl

Lunchroom.pl ma propozycję dla wszystkich, którzy chcą zjeść zdrowo, a przy okazji może i zrzucić zimową oponkę. Oczywiście – smacznie i… bez skomplikowanych procedur. Czyli tak jak zwykle na Lunchroom 🙂 Bez dłuższych wstępów przedstawiamy Wam: office box!

Bez: noszenia pudełek i nadmiaru kalorii

Office boxy to rozwiązanie, które nieustannie zyskuje na popularności. Coraz więcej firm decyduje się na dietę pudełkową w firmie. Zanim wyjaśnimy skąd wziął się BOOM na office box, wyjaśnimy krótko na czym sam pomysł polega.

Zapewne temat diety pudełkowej obił Ci się kiedyś o uszy. Codziennie rano dostawca przywozi pod drzwi domu lub mieszkania porcję świeżego jedzenia na cały dzień (kilka posiłków – w zależności od firmy cateringowej, w wybranej przez Ciebie dawce kalorycznej oraz rodzaju diety np. dla sportowców, wegetariańska, bezglutenowa, dla diabetyków itp.). Dostarczane są one w szczelnie zamkniętych pudełkach – stąd właśnie wzięła się nazwa. Te pudełka następnie pakujesz do torby i ruszasz z nimi do pracy. Potem tylko odgrzewasz i… jesz. I masz spokój na cały dzień.

Czym różni się Office box? Tym, że jedzenie zamawiasz… prosto do biura.

Dlaczego tego typu catering osiąga coraz większą popularność? Postawmy się w sytuacji Twojej – pracownika:

 

To nie wszystko. Przede wszystkim Office box to dla Ciebie doskonała szansa, żeby zacząć jeść zdrowiej i bardziej regularnie. To dobry start dla zmiany nawyków i… zgubienia kilku “nadprogramowych” kilogramów.

Poza tym – nie będziesz w tym sam. Często nie decydujemy się na pudełka ze względu na to “co ludzie w firmie powiedzą…”. Opowiedz o office boxach ludziom w Twojej firmie i zamawiajcie je razem. Na pewno znajdzie się kilku chętnych 🙂

Pracodawco! A może jakiś benefit?

Benefity takie jak karta lunchowa, karta na siłownię i basen stały się niepisanym standardem w większości miejsc pracy w dużych miastach. Możesz łatwo wyróżnić się i dofinansować pracownikom office boxy. Zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć chętnych na zdrowsze i regularne jedzenia w pracy niż na kolejny karnet na siłownię z którego część osób nie będzie miała czasu skorzystać.

Oczywiście, zadowolenie pracowników to nie jedyna korzyść dla Ciebie. Współpraca z Lunchroom to jedna faktura zbiorcza, płatna jednorazowo na koniec miesiąca. Faktura wystawiana jest tytułem “Usługi cateringowe” – 8% VAT.

Fundując swoim pracownikom świetny, zdrowy lunch tak naprawdę płacisz za niego dużo mniej. I do tego łatwo się rozliczasz.

Masz ochotę na Office Box? Skontaktuj się z nami

Już teraz fanom pudełek proponujemy catering składający się z trzech, sterylnie zapakowanych w boxy posiłków, zawierających 1100 kcal. Office Box dostarczany jest rano do Twojego biura i pozwala Ci nie myśleć o jedzeniu przez cały dzień – Ty po prostu pojawiasz się w pracy, gdzie czeka na Ciebie śniadanie, obiad i podwieczorek.

Jeżeli masz do nas jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy Ci wybrać rozwiązanie idealne dla Twojej firmy. Na naszym blogu możesz też poczytać więcej na temat innych, popularnych projektów, np. firmowego Lunch Day.