Oznacza to, że możesz zamawiać jedzenie jeszcze łatwiej, z ulubionej restauracji w okolicy, a do tego – razem ze współpracownikami.

Jak lunch to tylko na Lunchroom.pl!

Nic nie cieszy tak, jak… darmowy lunch! Jeżeli Twój pracodawca daje Ci benefit w postaci karty Sodexo, Edenred czy Up Bonus, sam wiesz o tym najlepiej. Na karty podarunkowe, zasilane co miesiąc określoną kwotą, którą można wydawać w restauracjach czy sklepach, decyduje się coraz więcej pracodawców. Nic dziwnego – to inwestycja, którą doceni każdy pracownik i w rankingu najbardziej pożądanych benefitów plasuje się w absolutnej czołówce.  

Możesz wykorzystywać pieniądze na swojej karcie w jeszcze lepszy sposób. Zamiast samemu zamawiać jedzenie możesz zrobić to razem ze swoimi współpracownikami, mając pewność, że wszyscy zjedzą lunch w tym samym czasie. To świetna okazja do integracji zespołu i chwili wytchnienia od biurowej rutyny. A to nie koniec zalet – zamawiając jedzenie do biura na lunchroom.pl,możesz liczyć na:

 

Jak płacić kartami Sodexo i Edenred?

Odpowiedź jest krótka: tak jak zwykle. Nie musisz wypełniać dodatkowych pól czy wprowadzać nowych danych – przy płatności wybierz opcję szybki przelew, a następnie: karty.

Klikając w odpowiedni rodzaj karty (Visa lub Mastercard) wprowadź dane swojej karty Sodexo lub Edenred.

I… gotowe. Szybko i wygodnie. Czyli jak zwykle w Lunchroom 🙂

Więcej niż tylko lunch!

Zbliżają się urodziny kolegi z pracy? A może macie w planach firmową integrację? Lunchroom.pl to świetny pomysł na wspólne zamawianie jedzenia nie tylko na co dzień, ale i na wyjątkowe okazje. Na portalu możesz zamawiać jedzenie na szkolenia i imprezy firmowe, rozliczając się jedną fakturą zbiorczą na koniec miesiąca.

Skontaktuj się z nami – chętnie powiemy Ci więcej na temat wykorzystania kart podarunkowych i wszystkich benefitów, jakie czekają Twoją firmę na Lunchroom.pl.