Wirtualna stołówka dla Twojej frmy

Z czym kojarzy nam się stołówka? Zazwyczaj z wyborem między mielonym, a schabowym (oba, nie oszukujmy się – raczej kiepskiej jakości), tłokiem, ustaloną godziną jedzenia i w ogólnie – niczym fajnym.

Nasza propozycja jest prosta – jedz to co chcesz i kiedy chcesz, razem z Twoimi współpracownikami. W jaki sposób? Nie musisz zbierać całej ekipy, ustalać godziny i wychodzić z biura. Nie musisz nawet tworzyć listy z zamówieniami, zbierać pieniędzy i dzwonić do ulubionej knajpy. Z wirtualnej stołówki skorzystasz nie odchodząc od swojego biurka! Wszystko online – szybko i intuicyjnie.

 
Jak to działa? Uruchomienie wirtualnej stołówki w firmie jest bardzo proste ?

Krok 1

Na początku ważne będzie stworzenie przez nas firmowych kont dla każdego z pracowników. Tak jest – ty nie musisz robić nic. Każdy pracownik posiada na platformie własne konto – może ustawić własną nazwę oraz hasło. W każdym momencie można dodać nowe konta lub je usuwać.

W praktyce jest to jeszcze łatwiejsze niż na to wygląda. Szczególnie, jeśli to nie Ty jesteś administratorem 🙂 Na Twoją skrzynkę mailową (może to być Twój firmowy adres lub prywatny e-mail) po stworzeniu konta przez administratora zostanie wysłana automatyczna wiadomość potwierdzająca

Krok 2

Masz już konto? Świetnie. W takim razie niedługo otrzymasz od swojego administratora link firmowy, stworzony specjalnie dla Twojego zespołu.

Klikając w link zobaczysz trwające zamówienia. Na ekranie widoczne będą restauracje, z których możesz zamówić jedzenie i to ile osób już dołączyło do konkretnego zamówienia. Jak dołączyć do wybranej grupy? To proste – z prawej strony, obok wybranej restauracji kliknij: Dołącz. Możesz też stworzyć nową grupę i wybrać inną restaurację, tak aby pozostali pracownicy dołączyli do Ciebie.

Sam widzisz, jakie to proste. Wirtualna stołówka pozwala Ci zamówić dokładnie to, co chcesz. Nie musisz iść na kompromisy – wystarczy, że kilka osób akurat też będzie miało ochotę na pizzę czy chińczyka. Firmowy link doskonale sprawdzi się przede wszystkim w dużych firmach. Możesz zamówić lunch ze współpracownikami… w ogóle się z nimi nie kontaktując. Nie musisz dzwonić, mailować czy chodzić po pokojach i pytać czy ktoś jeszcze ma ochotę na burgera. Klikasz w link – sprawdzasz oferty i dołączasz do ulubionego zamówienia.Jeżeli jeszcze nigdy nie zamawiałeś jedzenia przez Lunchroom obejrzyj krótki film, dzięki któremu szybko nauczysz się obsługi systemu.

Dzięki firmowemu linkowi nie musisz nawet znać osób, z którymi zamawiasz jedzenie (jak często ma to miejsce w dużych korporacjach). Wspólny lunch może być więc dobrym pretekstem do poznania swoich współpracowników i integracji – tym bardziej, że Lunchroom daje Ci opcję dzielenia kosztu jednego dania. W jednym kącie miłośnicy sushi, w drugim pożeracze pizzy itp. itd. Prawdziwa stołówka, tylko… prosto i nowocześnie :).

Krok 3

Teraz coś dla administratora. Boisz się, że firmowy link utonie w morzu maili? Lunchroom pozwala Ci jeszcze łatwiej dotrzeć do wszystkich pracowników w firmie, dzięki możliwości integracji ze Slackiem. Rozpoczynając zamówienie na Twoim ekranie pojawi się komunikat:

Możesz po prostu skopiować link i rozesłać go wśród pracowników jak tylko chcesz – mailowo czy za pomocą używanego przez Was komunikatora. Jeżeli jest to Slack Twoje zadanie jest jeszcze łatwiejsze. Kliknij w prawy górny róg w opcję: Add to Slack. Taki sam efekt osiągniesz klikając w: Udostępnij link na Slacku – button wyświetlony tuż pod linkiem do zamówienia.

Wybierając jedną z wyżej wymienionych opcji zostaniesz przeniesiony do ekranu, gdzie możesz wybrać konkretny kanał, na którym zostanie opublikowana wiadomość od Lunchroomowego asystenta, zawierająca link do zamówienia.

P.S. Jeżeli masz Slacka, kanał #lunch. To doskonały pomysł :). Wiadomość, która pojawi się dla wszystkich pracowników na wybranym kanale będzie wyglądała tak:

I… to wszystko. Proste, prawda? Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat wirtualnej stołówki skontaktuj się z nami za pomocą formularza na naszej stronie.

Zobacz co zyskujesz współpracując z Lunchroom dla firm:

Jedna faktura
Pracownicy zamawiają z wielu restauracji, a firma otrzymuje jedną fakturę zbiorczą na koniec miesiąca.
Ty ustalasz warunki
Firma może dofiansować 5zł, 10zł lub dowolną inną kwotę codziennie, raz w tygodniu lub dowolnie inaczej.
Żadnych ograniczeń
Jeżeli koszt posiłku nie mieści się w budżecie pracownik może dopłacić brakującą kwotę przez PayU.

Wyciśnij z lunchu jeszcze więcej!

Spodobała Ci się wirtualna stołówka? To nie koniec – jako starzy wyjadacze lunchów podpowiemy Ci, w jaki sposób skorzystać jeszcze więcej na zamawianiu w Lunchroom. Innymi słowy – jak oszczędzić czas i pieniądze i przede wszystkim – dobrze zjeść.

Dziel się! W końcu dzielenie się jest fajnie 🙂 tym bardziej, jeżeli możesz zamówić sushi z dobrej knajpy, dużą pizzę w cenie małej, podzielić zestaw lunchowy czy po prostu – złożyć się na deser. Lunchroom daje Ci możliwość podziału kosztu jednego dania – nie tylko na dwie, ale i trzy, cztery i więcej osób. Możesz dzielić się ze wszystkimi, którzy dołączyli do zamówienia.

Przekonaj szefa do Lunch Day albo, jeżeli sam jesteś szefem – postaw na ten benefit dla swoich pracowników. Cały pomysł polega na tym, że raz w tygodniu wszyscy pracownicy otrzymują doładowanie określonej wysokości (wpłacane na ich konta w Lunchroom) i mogą za darmo zjeść Lunch w wybranej przez nich restauracji.

Postaw na Lunchroom przy organizacji integracji firmowych, imprez czy wigilii. Dzięki temu każdy pracownik zamówi to co chce ( i ile chce), a pracodawca nie będzie musiał tracić czasu na robienie zakupów czy zbieranie zamówień.