Wiecie czego nie może zabraknąć na szkoleniu? Jasne, pewnie osoby która je prowadzi, dobrego miejsca i ciekawych tematów. Ale jest coś jeszcze – jedzenie na szkolenia! Szczególnie jeśli prowadzisz szkolenia z tzw. umiejętności miękkich, które zwykle wymagają nie tylko dłuższego czasu, ale i zaangażowania uczestników. Nie chcesz chyba, żeby zamiast słuchać eksperta uczestnicy zastanawiali się jak najszybciej uciec z sali i skoczyć na lunch.

I możesz być pewny… w tym przypadku kawa i ciastka to za mało. Więc co robić? Proste – zaprosić uczestników do wspólnego zamówienia na Lunchroom.pl, gdzie każdy wybierze dokładnie to, co lubi, a jedzenie przyjedzie do wszystkich w tym samym czasie.

Zintegruj uczestników szkolenia podczas wspólnego lunchu

Niezależnie od tego czy Twoje szkolenie trwa kilka godzin czy dni, uczestnicy powinni mieć możliwość bliższego poznania się, porozmawiania czy wymieniania wrażeniami. A uwierzcie, nic nie stwarza lepszej okazji do integracji, niż wspólny posiłek. W dodatku, zamawiając jedzenie na Lunchroom.pl, każdy może wybrać dokładnie takie danie, na jakie ma ochotę. Nie musisz chodzić między uczestnikami i pytać czy ktoś ma uczulenie na laktozę, nie lubi ryb, a może jest wegetarianinem? Zamawianie jedzenia na lunchroom.pl jest szybkie i proste. I ma jeszcze kilka innych, dużych plusów:

 

 

Ufunduj jedzenie na szkolenia i rozliczaj się wygodnie – jedną fakturą zbiorczą

Nie pozwolimy, żeby kwestie związane z rozliczaniem i fakturą zabierały Twój cenny czas. Zajmij się tym, co ważne, a my za wszystkie zorganizowane w danym miesiącu szkolenia rozliczymy się z Tobą jedną fakturą zbiorczą. I to niezależnie od tego czy zamawiałeś jedzenie z jednej, czy z wielu restauracji i ile było takich zamówień. Wszystkie lunche i przekąski, jakie zamawiałeś na szkolenia księgowane są jako usługa cateringowa i stanowią koszt uzyskania przychodu firmy. W praktyce oznacza to, że masz możliwość odliczenia od zapłaconej kwoty podatku VAT, a więc ostateczny koszt jest dla Twojej firmy dużo mniejszy niż kwota na rachunku.

 

Jedzenie z Lunchroom.pl nie tylko na szkolenia!

Przecież nie tylko uczestnicy Twojego szkolenia zasługują na smaczny lunch. Na lunchroom.pl Twoi pracownicy mogą codziennie zamawiać jedzenie ze swoich ulubionych restauracji. Możesz więc zapomnieć o dzwonieniu do knajp, zbieraniu pieniędzy czy rozliczeniach ile, kto i komu jest winien. Dodatkowo na portalu czeka na Ciebie mnóstwo promocji, takich jak np. kod ZLOTOWKA, czyli minus jeden złotych dla opiekuna zamówienia za każdego uczestnika, który wybrał danie powyżej 25 zł.

Hitem ostatnich miesięcy są Office Boxy, czyli dieta pudełkowa, którą przez portal Lunchroom możesz zamawiać codziennie do swojego biura – bez wożenia pudełek z domu i z gwarancją zdrowego, niskokalorycznego jedzenia. Posiłek dofinansowywany przez firmę może być też świetnym benefitem dla zespołu pracującego po godzinach, który pracownicy mogą zamawiać do biura nawet w godzinach wieczornych.

Masz pytania? Szukasz najlepszej opcji dla Twojego zespołu? Pisz do nas śmiało, na pewno razem coś wymyślimy ;)!