Nie musisz już dłużej martwić się rozliczaniem faktur za posiłki zamawiane na spotkania biznesowe czy szkolenia w Twoim biurze.

Co łączy klientów którzy przychodzą do Twojej firmy na prywatne spotkania, partnerów, którzy wpadają do siedziby z wizytą czy uczestników szkoleń organizowanych w Waszej sali konferencyjnej? Jedno na pewno: wszyscy oni muszą… zjeść. I to nie byle co. A tak się składa, że to Ty, jako asystentka prezesa, sekretarka czy office manager firmy masz za zadanie zorganizowanie takich posiłków.

Oczywiście – możesz zadzwonić do restauracji i złożyć zamówienie. Możesz nawet przejść się do najbliższego bistro i przynieść obiad w pudełkach, a potem rozliczać się z każdego spotkania, wprowadzać dane do systemu, zbierać faktury, ale… po co?

Możesz zrobić to dużo prościej zamawiając jedzenie przez Lunchroom.pl!

Szybkie zamawianie online i jedna faktura zbiorcza

To, co oferuje Ci Lunchroom.pl to szybka i intuicyjna obsługa systemu – zamawiasz jedzenie w podobny sposób jak na innych portalach, np. Pizzaportal.pl (zobacz jak działa nasz system). To jednak nie koniec plusów zamawiania jedzenia online. Decydując się na firmowe zamówienia na Lunchroom.pl zyskujesz również:

 

Zyskujesz nie tylko czas, ale i pieniądze

Wspomnieliśmy wcześniej, że za zamówienia dokonane w ciągu całego miesiąca, wraz z jego końca wystawiana jest dla Twojej firmy jedna faktura zbiorcza. Zaletą tego rozwiązania jest jednak nie tylko proste i jasne rozliczanie zamawianych na różne okazje posiłków. Wszystko, co zamówisz na Lunchroom.pl z konta Twojej firmy księgowane jest jako usługa cateringowa i stanowią koszt uzyskania przychodu firmy.

Co to dla Ciebie oznacza? A to, że masz możliwość odliczenia od zapłaconej kwoty podatku VAT. Słowem – ostateczny koszt jest dla Twojej firmy dużo mniejszy niż kwota widoczna na rachunku. Możesz więc mieć pewność, że Twój szef będzie nie tylko dobrze najedzony, ale i zadowolony :).

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów.

Zobacz co zyskujesz współpracując z Lunchroom dla firm:

Jedna faktura
Pracownicy zamawiają z wielu restauracji, a firma otrzymuje jedną fakturę zbiorczą na koniec miesiąca.
Ty ustalasz warunki
Firma może dofiansować 5zł, 10zł lub dowolną inną kwotę codziennie, raz w tygodniu lub dowolnie inaczej.
Żadnych ograniczeń
Jeżeli koszt posiłku nie mieści się w budżecie pracownik może dopłacić brakującą kwotę przez PayU.