CHEFBOX

Chefbox to rodzinna firma, która powstała z pasji do gotowania oraz świadomego odżywiania się i zdrowego stylu życia. Poprzez catering chce pokazać, że zdrowe odżywianie nie musi być nudne i mało smaczne, a utrzymanie prawidłowych nawyków żywieniowych wcale nie jest trudne. Wszystkie posiłki przygotowywane są z ogromną starannością i bazują na najwyższej jakości, świeżych składnikach. Posiłki, które zostaną Ci dostarczone będą smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane, aby pokryć zapotrzebowanie Twojego organizmu na wszystkie makroskładniki.

Chefbox - zadbaj o zdrowy tryb życia

Zbilansowana dieta jest podstawą zdrowego stylu życia. W Chefbox świetnie zdają sobie sprawę z tego, że codzienne przygotowywanie posiłków zajmuje sporo czasu, a planowanie jadłospisu nie należy do najłatwiejszych. A przecież trzeba doliczyć do tego jeszcze czas poświęcony na zrobienie zakupów. Dlatego też catering dietetyczny to najlepsze rozwiązanie dla osób, które na nie narzekają na nadmiar wolnego czasu, a mimo to chcą jeść zdrowo, smacznie i pożywnie, nie martwiąc się przy tym o kaloryczność posiłków.

Dieta pudełkowa wcale nie musi być nudna, czego potwierdzeniem są dania przygotowywane przez szefa kuchni z Chefbox. Cały zespół kucharzy wraz z nim na czele ma bogate, wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie, które zdobywał pracując w restauracjach specjalizujących się w różnych kuchniach. Dzięki temu możesz spróbować potraw z całego świata, które przygotowywane są pod czujnym okiem dietetyka.

Kolorowe posiłki, które urozmaicą Twoją dietę

Jeśli szukasz pudełek pełnych sezonowych produktów, smaku, zawsze świeżych i bogatych w składniki odżywcze, to Chefbox jest idealnym wyborem. W ofercie znajdziesz aż siedem różnych, kolorowych diet, które inspirowane są kuchnią z całego świata. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie kaloryczność. Możesz zamówić jeden posiłek lub pakiet na dzień, tydzień albo dłuższy czas.

Przygotowaliśmy liste posiłków, które pojawiają się w menu od dostawcy CHEFBOX. Aby zamówić posiłki od tego dostawcy wejdź na stronę: chefbox.pl.